2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

haklısın ilknurcum ama insanın çok morali bozuluyor yemeyince ona birşeyler yedirene kadar bin takla atıyorum beslenme saatleri tam bir stres yani  :sad1: ama yapacak birşey yok böyle geldi böyle gidiyor  :dontknow:

canım bizimde 14. dişimiz çıktı köpek dişleride dediğin gibi derinin içinde görünüyor çıkmak üzere bizimde çokkk şükür ateşimiz filan olmadı iştahsızlığınıda dişlere yormuyorum ben oldum olası böyle çünkü  :laughing7:
kakasında değişimler oluyor onu dişlere yoruyorum son 1 haftadır sümüksü kaka yapıyor bazen günde 3 kez oluyor ama su gibi değil işte eyle yani ve artık yüzündeki organları biliyor Hilal  :nazar: ayy o dişler beni yer diyorum ağzını açıp üstüme koşuyor,uykunmu geldi diyorum gözlerini gösteriyor filan  :nazar:

ilkcemre

ilknurcum her çocukta farklı etkileri olur bu su götürmez bi gerçek ama cemrede ilk dişlerde pek huzursuzluk yapmamıştı.gayet normaldi her şeyi şu son çıkan köpek dişlerine kadar...

köpek dişleri çıkarken bide azı diş karıştı araya sanırım o yüzden çok mız mız... bugün akşama kadar ağladı... şimdi 12 diş var ağzında çıkmış olan. bi tane köpek diş kaldı çıkması gereken sanırım o zorluyo şuan... oda çıkınca azı dişlere geçecez ... bi an önce atlatır inşallah çok zor oluyo

ilkcemre

maşallah liloşa... bizde şimdilik gözlerimizi tanıyoruz... kendi gözü benim gözüm ve evdeki blimum bebeklerin gözü en az bir kere oyulmuştur gösterme sevdasna  :ehi:

AککORTįє

:k06: :k06: maşallah nisama

ay canım benim ya çıksında kurtulsun inş biz bile çekemiyoruz diş ağrılarını  onlar ne yapsın

ya aklıma iyiki geldi kızlar pişik ilacım bitti yarın alıcam hafif kızardı geçen gün kaka yapa yapa

hemateni bulamdım niveanın pişik kremini sürdüm o da geçirmedi geçirmeyincede bugün çoğalmış

hametanı buldum sürdüm her alt açmada ama geçmedi gibi kızarık biraz

yarın alıcam hametan da zaten bitmek üzere ne yapsam başka bişey mi alsam yoksa hametanı sürmeye devammı edeyim geçer mi

çok değil zaten az

ilkcemre

biz hep nivea kullandık şimdiye kadar... hep ii geldi. akşam sürsem sabaha cillop gibi oluyo popişi... belki alışkanlıkla alakalı bişeydir. isoda ona alıştıysa etki etmemiştir nivea...

AککORTįє

evt belkide ..

hafif kızarırdı hemen sürerdim öteki açmamda aynen dediğin gibi cillop gibi olurdu

hametan alayım en iyisi

ilkcemre

AککORTįє

мiŁenα.

Selammm gençlükkkk :ehi:

Sahra dişleriniz hayırlı olsun :hello2:

Biz bugün misafir ağırladık kankim geldi sonra eşim geldi hadi ayşa kalll gezek dedi.

Yorgun olduğum halde dayanamadık atladık kapılara.

Eymencüğüm gezdi dolaştı avm yi birbirine kattık yürüye yürüye dolandık..

Herkezin içinde başı döndü kuzumun.. :k06:

Sonra migrosa girdik reyonlara bakıyordum eymende market arabasında iki  saniyede reyonu aşagı indirdi.

Süt içesi gelmiş meğer kuzumun :ehi:

Neysem ortan kazasız belasız kurtulduk,sonra anacuğuma gittik,

Eve geldik ancak totomu
koydum sizinleyim..

Kim var bakem :director:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

selam hoşgeldin ayşee :-*
ohh ne güzel gezmişiniz paşayada maşallah..
teşekkür ederim bu arada :opucuk:

nesrincim,gülfercim,gülcüm, serpülcüm sizede canım teşekkür ederimm :opucuk:

fudaylda bugün doğrudüzgün bişey yemedi ve çok huzursuz mamada içmiyoo
ilk dişi çıktı ya çıkıncada rahatsız edermi :icon_scratch: yada çıkacak 2 diş daha gözüküyor onlar yapıyor ama ilk dişi çıkarken böyle olmadı kuzum yaa sorunsuz çıksınnn :amin:
cemrede öyle ve bütütn bebekler...
bizimde ateş olmadı ama belli olmaz tabi olmasın aman deyim
calpol verdim yaaa sıkıntısı geçsn diye uyumuyordaa  :sad1:

мiŁenα.

İlk dişi  5 aylıkken çıakrdık  anlamadık bile alttan 2 dene..

Ama sonrası üst iki deneydi çok zorladı bizi :sad1:

Mahvaoldu kuzum onda..yanlarda mız mız şuan alt yanlarçıkıyor soğuk terleme  vs yapıyor..

Her çocuk farklı canım bakalım fudayl nasıl çıkaracak :icon_scratch:

İnşallah rahat çııkarır :amin:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

günaydın herkese...

ilknur diz boyu kar yağmış gece, gellll  :tongue3: :tongue3:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın kızlarrrrrr :hieyt:

Ezgicim liloş kaç kilo. Benim kızımda minicik önceden hiç yemiyordu şimdi azar azar yemeye başladı. Çok zor yememesi. Ben sinirden ağlıyordum mama çorba vs. hazırlıyorum. Getiriyorum ağzı kilitliyor :crybaby2: Ağzının her yeri şiş. AMa bir tane patlamış diş azılardan.

İlknurcum geçmezse trosyd sür. O geçirir.

Ayşecim ne kadar çok gezmişsin. MAşaallah sana maşallah Eymene :nazar:

< ESLAL >

günaydınnnnnn  :love7:

ilknur deyze, Gül deyze  :opucuk: :opucuk:

iyi oldu bu azını yüzünü öğrenme olayı ağzını sil pis olmuş diyorum hemen gidip ıslak mendil buluyor güzelce kızartana kadar siliyor  :ehi: :ehi:

Nesrincim Hilal 1 ay önce 10.250gr dı bu 1 ayda grip oldu filan üstüne kilo almamıştır yani hatta 10 kiloya düşmüştür diye düşünüyorum  ::)

DER!N

Maşallah benim çirkin kızıma teyzesi yesin her yerlerinden
Selen sadece burnunu biliyor  :laughing7: onu da biz çekiştire çekiştire büyütcez ıslak mendilleri önce bir güzel kokluyor burnunu siliyor sümkürmeyi bilmiyor henüz-iyi ki- sonra her yeri siliyor kuruyana kadar mendil.  :laughing7:
Son 1 haftadır ilk kez deliksiz uyudu ben de tabii daim olsun inş.  :amin:

İlknur terramycin çok iyi geliyor sizinki hafifmiş gerçi de şimdi ek gıdadan sebep hafif kızarıklıklar sonraki alt açmaya kadar epey ilerleyebiliyor.