2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gülay t.

Sonbahar bebeği olacak bu sefer demek. Sorma ya bu oruç işi fena. Günler kısa olsa yine insan arada bir tutar belki ama hava sıcak ve günler uzunken  çok zor. Ben hamilelikten kalan borçlarımı tuttum bayağı yarısı kaldı. Onları da temizleyeyim bari ne olur ne olmaz :)

Hamile kalmak isteyen arkadaşlar bu kısa günleri değerlendirip tutun bence. Sonra çok birikince altından kalkılmıyor. Yok hamilelik yok emzirme dönemi derken bayağı birikebiliyor.

DER!N

Allah c.c. kabul etsin canım ben de ara sıra tuttum ama bitmemişti. Ramazanın feyzi gibi olmuyor zaten hiç. O tadı alamadıktan sonra da işte borcumuzu ödüyoruz. Rabbim nasib etsin inş. tamamlayalım.  :amin:

gülay t.

Sağol canım , senin de Allah kabul etsin inşallah. :amin:

Ben de kızımı bayağı beklemiştim 4 buçuk yıl.  2. bebeğin de geç olacağını sanıyorum ama bakarsın senin bebiş gibi sürpriz yapar.

nesrin_beyza&berrin

Ay bene 3. mü düşünsem ne seneye? :k02:  Hala kararsızım. 2 tane yeter mi yoksa 3 mü olsa diye.

esra18

slm kızlar sıze bısey sormak ıstıorum hamıle kalmak ıstıorum ve doktora gıtmeye karar vedım hiç bişey bılmıorum benı yonlendırırmısınız ben kadın doguma gıdecegım pekı esım hangı bolume gıtcek gulceksınız ama bu konuda hiç bişey bılmıorum yaa

DER!N

Alıntı yapılan: esra18 - 21 Ocak , 2011, 19:38:59
slm kızlar sıze bısey sormak ıstıorum hamıle kalmak ıstıorum ve doktora gıtmeye karar vedım hiç bişey bılmıorum benı yonlendırırmısınız ben kadın doguma gıdecegım pekı esım hangı bolume gıtcek gulceksınız ama bu konuda hiç bişey bılmıorum yaa

Sen jinekoloğa, eşin üroloğa ;)

DER!N

Hayırlı zamanda gelsin inş.  :amin:

Nesrincim 2 yetmez  :laughing7:

ırmak184

gülfercim iyi olmanıza sevindim  :opucuk: rahat bir hamilelik gecirirsin inşallah darısı basımıza  :D
isomunda cemreninde dogum günü kutlu olsun  :flowers:
ebru ve ilknur resimlerinize bayıldım cok tatlılar ve cok büyümüşler maşallah allah nazarlardan saklasın  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ırmak184 - 21 Ocak , 2011, 20:01:53
gülfercim iyi olmanıza sevindim  :opucuk: rahat bir hamilelik gecirirsin inşallah darısı basımıza  :D
ebru ve ilknur resimlerinize bayıldım cok tatlılar ve cok büyümüşler maşallah allah nazarlardan saklasın  :nazar:
:opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 21 Ocak , 2011, 20:01:53

sağol hayatım çok teşekkür ederiz  :opucuk:

мiŁenα.

Maşallah gülom pıtırcığıma..

teyzesinin ballarııı :binkybaby:  :occasion5:

2 ay geride kalmış bilem :k06:

Rabbim kolayını verir inş

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

21 Ocak , 2011, 21:19:36 #7961 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2011, 21:21:30 AکORTį
YA KIZLAR BİRŞEY SORUCAM 1 YAŞI GEÇMİŞ ANNELER

FERRO VE DEVİT 3 Ü HALA VERİYORMUSUNUZ

BİZİM DOKTOR ŞİŞE BİTENE KADAR VER DEDİ  :icon_scratch:

мiŁenα.

Ben cevap verebilirimiyim..

1 yaşında değiliz ama :ehi: doktorumuz 15.ayakadar kullanıcaz dedi.

ama ben vermiyorum demir ilacını hem  içmiyor hem dişlerimiz apkara oldu.

doktorumuz geçer dedi ben dedim vermicem oda kan sayımı yapalım dedi sonra bakarız ddedi.

10 gün sonra yapıcaz :-\

AککORTįє

OZAMAN VEREYİM EVT

KIZ SENDE DİŞLERİ KARARIYOR DİYE VERMEMEZLİK YAPILIR MI

ÇOCUĞUN İHTİYACI  O Kİ HERKES GİBİ BİZDE VERİCEZ

O MİNERALLERİ ALMASI GEREKİYOR

(AYY BENDE CAPS LOCK U AÇIK UNUTUYORUM BÖLE BARIR GİBİ KONUŞUYORUM YAA HALADA  :ehi: )

мiŁenα.

:ehi: :ehi:

AY evet forumlarda büyük harfle yazmak bağırmak anlamında.. :ehi:

Edindiğim tecrübelerden diyorum  moderatörlük  vs :ehi: :toothy10:

Canım benim doktorumuza derim diğerinden ve :toothy10:rir bunu içemiyor ne zaman versem öğürüyor kusuyor.

Hiç öğürmeden içtiğini hatırlamıyorum.
:dontknow: