2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Ocak , 2011, 18:48:25
2009 Aralıkta teslim olmuş olması gereken bir evim var Sevilcim hala teslim edilecek bu ay sonu dediler ama hala beklemedeyiz sürümcemede yani.  :dontknow:

HMM ANLADIM CANIM TESLIM EDILCEGINI SÜKÜR YINE  :k06: :k06:   

HAYIRLISI INSALLAH YENI EV YENI COCUK  :k06: :k06: :nazar:

< ESLAL >

selam kızlar  :hello: :hello:

paşalarımın aşıları hayırlı olsun İsom a  :nazar: kilosu boyu çok iyi kuzumun  :opucuk:

bencede önce gündüz kesmen mantıklı geliyor tatlım ama doktorun daha iyi bilir tabe inş. başarılı olursunuz

Gülomm kıyamam sana inş. çokk kısa sürer bu bulantılar vs.  :amin: :amin:

DER!N

Sağol canım inş. selende 4 ay sürmüştü kesilip 6.ayda yine başlamıştı bakalım bu nasıl olacak
canım sıkıldı ya yarın 16:00 da randevum var o kadar tembihledim eşimin de yarın 16.00da önemli bir toplantısı peydah oldu ilk randevuya yalnız gideceğim galiba ertelesem mi çok da merak ediyorum.  :icon_scratch:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay ertele bence pazartesıye al...beraber gıdın doktora selenıde alın yanınıza ohh

< ESLAL >

nesrin_beyza&berrin

Ben Berrişde ilk kontrole eşimsiz gitmiştim. ikincie birlikte gittik. Saılıdır onunla gittiğimiz. onunla gittiğimizde beni sitrese sokardı. Doktoru çok beklediğimizden dolayı. Burcuya gideceksin dimi?

AککORTįє

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 20 Ocak , 2011, 17:32:38
Alıntı yapılan: AکORTį - 20 Ocak , 2011, 16:19:56
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 20 Ocak , 2011, 16:05:49
maşallah poyraza kuzum tosun olmuş tosunnn tütütüü :nazar:
resimleri bekliyoruz..ilknur fotalar ne adar ödüyorsun ve kaç tane?
geçmiş olsun bu arada

:opucuk:

canım hasta değil 1 yaş kontrolü için gittik doktora sorun yok çok şükür

aşı oldunuz ya olmadınız mı?
onun için geçmiş olsun dedim tatlım

:k06: sağol bebemmmmmmmmm  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Ocak , 2011, 18:13:50
Alıntı yapılan: ♥✿нüяяɛм✿♥  ヅ - 20 Ocak , 2011, 13:30:11
nesrin nedendir bilmem ben seni daha büyük sanıyordum... küçük görünüyosun resimde... belki bende bile küçüksündür  :tongue3: :tongue3:bende 54le hamiş kalmıştım şuan baya zayıfladım ama kaç olduğumu bilmiyorum evde baslkül yok

ama sanırım hamiş olmadan önceki kilomdan bile daha az şuan çünkü teeeeee o zamanki pantolanlarım bol geliyoo  :muzz: :muzz:

Canım sanırım 8 yaşında kızımın olmasından dolayıdır. Çokta küçük değilim ama ruhum genç. Kendimi hiç büyümüş gibi hissedemiyorum.

İlknurcum maşallah İSO'ya. Boyuda kilosuda çok güzel. Geceyi sütten kesmeyi becerebilecek misin? Ben yanlış buldum. Sütten kesilirken bile önce gündüz kesilip sonra gece kesilir. Çünkü gece acıktığı için değil de emme ihtiyacı olduğu için kalkıyor. Büyük kızımda denemiştim ben gece kesmeyi ama becerememiştim.

valla nesrinciğim kesmicem vericem gecede

zaten gündüz tokolduğu için iki fırt çekip bırakıyor

çocum geceleri uyurken süt keyfi yapıyor

kesmicem valla  :laughing7: emsin kuzum  :love8:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Ocak , 2011, 21:33:31
Ben Berrişde ilk kontrole eşimsiz gitmiştim. ikincie birlikte gittik. Saılıdır onunla gittiğimiz. onunla gittiğimizde beni sitrese sokardı. Doktoru çok beklediğimizden dolayı. Burcuya gideceksin dimi?

Selende 15 günde bir Burcudaydım bir kez yalnız gittim onda da 6. ayda rahim duvarımın inceldiğini öğrendim dayadılar progestanı.

Kardeşim ve Selenle gideceğim, ptesiye bekleyemem meraklardayım. Eskiye nazaran daha dirayetli oldum zaten elhamdülillah.
Burcuya gideceğim yine inş.
İlk randevudan önce kanda gebelik baktırıyor muyduk yoksa gidiyorduk da o mu istiyordu?

nesrin_beyza&berrin

Bendenn hiç istememişlerdi kanda gebelik. Ultrasonda görülürse gerek kalmaz bence.

İlknurcum güzel karar vermişsin. Emsin tosunum. Zaten dediğim gibi önce geceyi kesmek imkansız. Ben burdaki drlara pek de güvenmiyorum. Berrişin doğumundan sonra gittiğim dr  kendi kazancı çıkarı için o kadar pahalı kremleri kakaladı. :caca: Benim hassas noktamdan vurup. Egzemaydı. Mustelanın kremleri. Yüz ayrı vücut ayrı. Başka dra gittim aynı hastanede hiç gerek yok dedi. O yüzden güvenemiyorum.

Gülfercim medi life yakınım. Oraya gelmişken bizede uğrasan ne güzel olur.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayırlı geceler kızlarrr ve güzel sohbetler ıns.

) SaMiRa (

neydi o kadın burcu karaaslan mıydı ne :icon_scratch:
ayyy o ise ben o kadına bayılıyorum yaaa geçen sene bursada 6 dr değiştirdim sonunda buldum bulamasaydım burcuya gidecektm artık :k06:

emzin paşa emsin yarasın kuzuma drlrda şaşırdı artık ne diceni bence
hiç gece bırakılır mı meme allam yaaa
ee canım öğün saatlerini ne yaopacaksın?

sağol sevilcim ama kimse yokkk :dontknow:
bendende herkesse iyi gecelerrrrr

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

zelis

iyi geceler millet ..

ayy oku oku gozlerim kaydi  ???

Aysecigim cok gecmis olsun canim , masallah pasamizin iyi olmasina sevindim....

listede hemen yapilmis  ;D ben 2 cocuk annesi oldugum icin listeyi izlemekle yetinecegim,...3. konusunda
hala karar vermis degilim cunkum  :laughing7:

Gulfercigim hadi bakalim yarin icin guzel haberlerini bekliyoruz.....

baska ne vardi neyse animsayabildiklerim bu kadar ...

bizim kizinda burnu akiyor , nezle oldu , ama agir degil cok sukur....
merve bu gun ilk defa butun kaseyi yatmadan oturarak yedi , yogurt corbasi yapmistim bitirdi hepsini  :basardim:
icine bir dilimde kahverengi ekmek ezdik  :hungry: yarasin kizima  :icon_thumright: