2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

ayy koptum gulmekten beeee   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

haydiin kislar dokulun kocislerinizin koyuncagizlarina bu aksam bir patlama yapin hamis patlamasi   :ehi: :ehi: :ehi:

gul albendende okadar icim oyle bir hos olduku ilknurun videosunu izlerken   :y25: sonrada bu haber   :basardim:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Angel - 19 Ocak , 2011, 14:39:37
ayy koptum gulmekten beeee   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

haydiin kislar dokulun kocislerinizin koyuncagizlarina bu aksam bir patlama yapin hamis patlamasi   :ehi: :ehi: :ehi:

gul albendende okadar icim oyle bir hos olduku ilknurun videosunu izlerken   :y25: sonrada bu haber   :basardim:

:opucuk: :love9:

DER!N

Ben hiç erkek annesi olarak kendimi hayal edemiyorum ne bilim nasıl tutcam pipiyi de altını silcem  :toothy10:
uyku yapmadı bu kez sanırım erkek  :laughing7:
Kızlar ya ablama çok kızmıştım çocukların arası 11 ay çünkü bir yılda iki erkek doğurmuştu deli falan demiştim söyleyemiyorum şimdi gerçi yaş attım araya ben  :k06:

İlknur video nerede ben görmedim bakim hemen İsmailin doğum şekeri dolaba yapışık duruyor tarihini yazmamışım yazim onu da  :binkybaby:

DİLVİN

KIZ DAHA KOLAYYY TEMIZLEMESİ ERKEĞİ

SANKI PİPİSİNEMI BULAŞIYOR KAKASI

KIZ DAHA ZORDUR  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

:k06:

benim profile gir görürsün canım  :laughing7:

bende kendimi kız anası olarak hayal edemiyorum alıştım pipilime  :opucuk:

kız anası nasıl olurum çok merak ediyorum  :k06:

bence senin erkek

DİLVİN

BEN SENIN KIZ ANALIĞINI DEĞİLDE

KIZINI MERAK EDİYORUM

DOĞDUĞU AN SÜSLÜ PÜSLÜ Bİ KIZ OLUYORMUŞŞ
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

AککORTįє

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kafasında pembe peluşla doğuyomuşş

tırnaklar frencli  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

anne kızzzzzzzzzzzzz hadi hadi kuaföree kak  kak  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DER!N

haha ya da tam tersi ben kokoş değilim selen seviyor cicileşmeyi :)
bugün parlatıcıyı ele geçirmiş stick olanlardan alttan çevirmeyi akıl edememiş parmağını daldrıp daldırıp sürdü  :k06: :k06:

hm girdim gördüm beğendim ellerine sağlık İlknur

DER!N

Bu arada Cuma 16:00a randevu aldım ancak alabildim yani.

KUZEY

HADİ HAYIRLISI OLSUN CANIM BENCE DE ERKEK BU DEFA ÖYLE HİSSETTİM :k06: :k06: :k06:

DER!N

Sağol tatlım hayırlısı olsun inş. bakalım nasib

KUZEY

SENİN EŞİN YARDIMCI OLUYOR MU CANIM? AKŞAM KAÇTA GELİYOR EWE EŞİMİN YARIM GÜNÜ BOŞ OLMASINA RAĞMEN ÖYLE GECE FİLAN ABKMIYOR DA :dontknow: :icon_scratch:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: AکORTį - 19 Ocak , 2011, 15:10:58
:k06:

benim profile gir görürsün canım  :laughing7:

bende kendimi kız anası olarak hayal edemiyorum alıştım pipilime  :opucuk:

kız anası nasıl olurum çok merak ediyorum  :k06:

bence senin erkek

canım hemde cok güzel bır kız annesı olursun sen emınım hele bıde sneın gıbı güzel olursa masallah ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

HEMSOM GÖZÜN AYDIN CANIM BENIM BIRDEN BI ACAYIP OLDUM YAAA DARISI TÜM ISTIYENLERE INSALLAH...HEHE SEZON ACILDI BAKALIM 2 KIM OLCAK INSALLAH SELMA OLUR O COK ISTIYOR...BEN SONUNCU OLMAYA RAZIYIM KIZLARRR 3 SENE ISTEMIYORUMMMMM AMA NASIP TABIKI BÜYÜK KONUSMIMDA    :k06:

:nazar: :nazar: