2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Çok umutluyum diye sonuçtan korkuyorum kızlar açıkçası, bir takım sağlık sorunlarım var 2.bebeğin gelmesi lazım artık Rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla nasib etsin inş. testte tek çizgi görmek istemiyorum Allahım  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

inş. Gülommm inş. Rabbim hayırlısıyla nasip edecek  :amin: :amin:

DER!N

Benim pamuk şekerim yatağında rahat uyuyor mu annişi?

Ebrucum senin minnoş ne alemde sen bu bölüme takıla takıla büyüttün yavruyu  :k06:

DER!N

< ESLAL >

Dile getirmek istemiyorum Gülom nazara geliyor şu kadar diyim 2 gündür totomuz toplandı evimizin heryeri kullanılabilir bir hal aldı  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

Maşallah maşallah Rabbim esirgesin kızımın keyfi yerinde olsun daimi  :amin: :amin: :amin:
Demek çocuğum yatak istiyormuş ah annesi  :caca:  :laughing7:
Bilsen ilk işin bu olurdu eminim  :k06:

Oyy aklıma gelmişken Selen sudan nefret eder oldu 3tür çığlık çığlığa yıkanıyor bizim kullandığımız küvette yıkanıyor çoktandır bugün kendim yıkamak durumunda kaldım bir yandan bağırdı bir yandan küvete çıkıyor  :cildir: sizinkiler de huy değiştiriyor mu.? geçicidir inş.

) SaMiRa (

nesrin_beyza&berrin

Selam Sahracım. Bende geldim.

Gülfercim inş. hamişsindir. Ne gibi sağlık sorunların var canım? Toplamda kaç bebiş istiyordun sen?

Bebişler değişken varlıklardır.  :k06: Benim bıcırıkta suyu çooooooooook seviyor. Evi sildiğim kovanın suyunu bile kaşla göz arasında ağzına koymaya çalışıyor.  :igrenc: Banyo yaparken yalnızca başına su dökülmesini sevmiyor.

Ecişşimizinde yeni ayı hayırlı olsun Sevilcim.

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ahhh sen ne diyorsun alasını alırdım evde tahta blur kendim çakardım  :k06:

beşiğini sevdi gerçekten içinde oynuyor uyanınca ağlamıyor  :nazar: :nazar: :nazar: uyku setindeki tavşanları öpüyor  :k06:  :love9:

nebilimki canım biz çok şükür öyle birşey yaşamadık  :nazar:

DER!N

Hoş geldin Sahracım, Fudaylın diş durumu nasıl çıktılar mı? Sen nasılsın?

Nesrincim Selen çok seviyordu hastalandığı dönemde sık sık yıkamadık unuttu mu ne yaptı anlamadım sanki canı yanıyormuş gibi ağlıyor artık  :(

Akıllandı uslandı demek artık annesi maşallah kuzuma  :nazar:

DER!N

Soru atlamışım tepki toplamamak adına görmezden gelmiş de olabilirim bilinç altı  :ehi: :ehi:
Nesrincim nasib olursa 3-4 istiyorum.

) SaMiRa (

hoşsbuldum kızlar :opucuk:
inş hamilesindir gülfer ay nasıl istiyom rabbim hayırlısını versin inş..
fuday ın dişleri çıkmdı daha yaa niye çıkmıyo :dontknow:acayip belirgin 1 haftadır derialtında duruyo sanki patlamadı bi türlü üstte 2 tene altta bi tane var şimdilik ama alttaki eğri ya :icon_scratch:
bende iyim şükür allah razı olsunsiz nasılsınız?kızını bana yolla oynucam onlan :)

nisaya maşallah daim olsun ya çok sevindim babası bilmiş kızının zevkini.. çok sevindim :nazar:
fudayl küveti görünce sevinçten çıldırıyo oldu olası çok seviyor suyu başına su dökerken korkuyor nefesi kesiliyo gibi oluyo ve ağzına köpük kaçacak diye akla karayı seçiyom sz nabıyonuz?

DER!N

Sağol tatlım iyiyiz biz de çok şükür. Yakında patlatır kolaylasın Rabbim.  :amin: İlkin çarpık gibi duruyorlar büyüdükçe düzeliyorlar canım ben de korkmuştum benimkiler gibi mi olacak diye  :laughing7:
Hemen yarın Selen'i sana gönderiyorum en sevdiği oyun atçılık bunu bil de ona göre  :k06: :toothy10: :toothy10: kibar kibar değil ama bildiğimiz rodeo  :laughing7: :laughing7:

DER!N

İyi geceler kızlar Allah'a emanet olun öpüldünüz ennn kocamınından  :love9: :wave: :wave:

) SaMiRa (

inş kolay çıakar sağol canım :amin:
oy kızım atçılıkta oynuyomuş ben onun totosunu ısırırım..yolla yolla akşama kadar koştururuzzz :k06:
bizde sizi öptükkk hayırlı geceler :opucuk: