2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

eğer ki bi aparatı falan yoksa kullanamazki o beşiği 1 yaşından sonra

benim eltimde de vardı park yatak hemde normal yatak parlk yatağı oyun parlı olarak kullandılar

bazen kayınvalidemde kalıyordu orda onu kullanıyorlardı

4 yaş çok iyi zaten 4 yaşında ona gerek kalmıyor çocuk kendi normal yatağına geçiyor.

мiŁenα.

Aynen..

İçinde oynuyor rahat rahat oynuyor.

Atlama gibi bir sorunu yok ellenip ayaklansa bile fermuarlı çıkma yeri var ordan çıkıyor giriyor :k06:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

nasıl mı kullancam suan nasıl kulanıyorsam öyle...ama yürümeye basladımı korkuluklacıkarrnlatım kı yaa........

AککORTįє

16 Ocak , 2011, 16:31:01 #7489 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2011, 16:33:46 AکORTį
öyle diyorsan öyle olsun

şuan nasıl kullanıyorsam diyosunda şu zamanki boyu ve hareketliliği ozamanla bir olmayacak

ilkcemre

selo yarın giremicem

çok merak ettim nasıl geçti partiiii...

slayt nasıl oldu belki bende yaparım...

bizde kızımla yarın pasta seçmeye gidiyoruz sabahtan anneme gidicem. teyzoşuyla seçicez pastamızı... :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

AککORTįє

ay biz seçtik geçen hafta katalog almıştım ayyy binbir çeşit var öf ay bu olsun yok bu olsun seçmeme rağmen acaba iyimi oldu başka mı seçseydim  :k02:

arayıp yaptığım seçimi pastaneye bildiricem genelde 1 günde yapıyorlar ama ben şimdiden haber vericem cuma günü tekrar arar tehit ederim

her işte program önemli  :icon_thumright:

sonra menüyü hazırlarım salı günü yetkili kişilere bende dahil olmak üzere bildiricem  :k06:

perşembe doktor kontrolü , aşı ve fotoğrafçı günü

bu arada 1 yaş kontrolünde kan ve idrar tahlili isticem demişti 

süslemelerde son tadilatlar yapılacak

slayt yapıcam ama doğum gününe değil o vakit koymayı düşünmüyorum face e koyucam ilan edelim doğum günümüzü

başkaaa şimdilik aklıma gelenler bunlarr

SELMAAAAAAAAAAAAAAA DOĞUM GÜNÜ RESİMLERİNİ BEKLİYORUZZZZZZZZZZZZZ

DER!N

Sevil beşiğiniz güzelmiş daha da uzun boylu olanı da var mıdır acaba?
Park yatağa tırmanıyoruz seninkinden de muhtemelen iner Selen, yakında taşınacağım ve hala bu kızı nasıl koruyacağım bilmiyorum.
Park yatağın görüntüsüne gelince bence pek çok oda takımının yatağından güzeller, kesinlikle kullanışlılar ben de 4 yaşa kadar kullanırım diyordum ama 13 aylığız alta minderler koymak zorunda kalıyorum.  :dontknow:
Ailesi uzakta olanlar için süper ötesi bir kolaylık, tabii koltuk birleştirip içinde uyutabilenler için sorun değildir ya da yanında uyutabilenler.
Neysem işte, oyun parkı olarak kullanmaya da pek heves etmeyin derim bir dönem oturuyorlar içinde çok kısa bir dönem  :laughing7:
İnş. sizinkiler oynar içinde. Ben oyun çadırı bile aldım ne gerek varsa  :k06: :k06:

Bu arada vınn'ı tekrar kurdum veeee çalıştı  :k06: boşa okumamışım yani 2 yıllığı  :laughing7: kocişime kapak olsun  :ehi:

ilkcemre

ilknurcum bende perşembe sağlık ocağını arıcam ve pazartesi gelsem nasıl olur dicem. yaşına cuma giricek ama aşıyı doğum günnüden sora olsun hafta sonu girdiği için arayada pazartesi yapalım diye teklif edicem bakalım ne der. sanırım olur der 2 günden bişi olmaz.

drunuz mu demişti kan ve idrar tahlilini sağlık ocağımı. bu ay gitmedik bizde dr a. önümüzdeki hafta bi uğrayayım olmazsa bende yaptırayım değerleri ne kızımın bakayım...

evet ya resimleri istiyoruz selooooo...

gülfer bende sana onu sorucaktım ne zamandır. 2 üni okudun galiba dimi. ben foruma ilk girmeye başladığımda sen finallerim var falan diyodun. bende ne azimli yeni bebeği olmuş hala okuyo diyodum seninle ilgili :k06: :k06:

AککORTįє

bize doğum gününden 1 gün sonra gel demişlerdi size ne diyecekler merak ediyorum  :-\

tahlilleri sağlık ocağı değil bizim kendi doktrumuz demişti 1 yaşında bunları isticem diye

of oğlum bir sürü iğne yicek o gün ya  :sad1:

ırmak184

sahracım dişleriniz hayırlı olsun sonunda patladı  :opucuk: inşallah kolay cıkarır damadım zorluk cekmezsiniz  :amin:
benimkide karyola ben cok memnunum..iki yasına kadar karyolada yatırmayı düsünüyorum sonra oda yapacagım kızıma belki yazında yapabilirim kararsızım  :icon_scratch:
1 yas asısı için saglık ocagındakiler dogum gününde getirmene gerek yok acı cekmesin iki gün sonrada getirebilirisin demişlerdi..zaten bizim carsambaya denk geliyor bende pazar günü dogum gününü kutlayacagım için gününde ası olabilir..
selmacım dogum günü kutlu olsun oglusunun  :opucuk: nice yaslara inşallah  :love9: nasıl gecti???
bugün arkadasımın kızının bebek mevlütüne gittik..2 aylıktı bebek ay dedim ne kadar küçük,bizimki yanında kocaman kız gözüküyordu ne cabuk büyüdüler ya daha dün el kadarlardı  :love7:

DİLVİN

günaydınnn kızlarrrrrrrrrrrrr

bennn çokkk üzgünümmmmmmmmmmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

iişte bişi çokkk didiklersen  sonuç bu olur  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

doğum gunumuz işte pazar günüydü

ben c.tesinden baya hazırlık yaptım pazara sadece pişirmeleri kaldı

bizim doğum gunumuz bir bucuk 2 gibi başlayacaktı neyse pazar kalktım sağa sola tekrar çeki düzen verdım

çağlar çook huysuzlandı deyim yerındeyse kök söktürdü bana

tam evı süsleme geçtim herşey masanın  üstündeydi

ziiill çaldı akrabaların bi kısmı erkenden geldi daha üzerinde eşofmanım var

neyse içeri aldım evi süsleyeyim derken diğerleri gelmeye başladı  evi süslemeyi bırakıp kendı üzerimi giiydim

sonraaa hurraaaaaaaaa diğerleri geldi hiç beklemdiğim insanlar geldi  :cussing: :cussing:

vee hepside eşlerıyle geldiler kaynanamların evı çokk yakın ya

erkekler oraya gittiler kaynanam bi ora bi bizim ev mekık dokudu

pasta keseceğizz bircan ve kaynanam diğer evdeler onlar geldiler neyse

ben dünden 4 tane pil aldım fotoğraf makınasına panosonic

dün denedım çekıyordu aksilikkk yaa piller kaldırmadı fotoğraf makınasını

bakkala gönderdım duracel alsınlar diye yoktu

neyseee 3-4 resım çekelim dedık zor belaaa pasta kesilirken olmadııııııı

öleee işteeeeeee çookkk sınırlıyımmmmmmmmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

tam 60 kışı vardı doğum gunumdee inanınkı abartmıyorum  :BangHead: :BangHead:

sankı düğün  yapıyoruzzzz  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

sakın benım düştüğüm hataya düşmeyın siz

kendı başınıza sakın sakın kutlayınn

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

günaydın arkadaşlar

Selmacım üzme kendini. Daha nice doğum günüler göreceksin. Her şey yolunda gitsede yine eksik birşeyler oluyor. Çağlarımın doğum

günüsü kutlu olsun.  :smileinbox::flowers:   :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

DİLVİN

günaydın nesrinciğim

bi aksilik olacağını biliyordumm

çokkk heycan yaptım

doğum gunu ve menuler çokk güzeldi tek ve en büyük eksiğimiz işte fotoğraf çekemedik

neyse bununla geçmiş olsun diyelım

yazın bol bol resım çekeriz
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın kızlar. :sunny:

Bende fotoğraf çektircektim bir türlü kısmet olmadı doğum gününde çekineceğiz artık,

Hem ailecek hemde tek fotoğrafları olacak.

Selma'cım Üzüldüm hayatım o kadar imreniyorsun herşeye özen gösteriyorsun,

Pat bir aksilik çıkıyor insan sinir oluyor.

İnsanların bilinçsizliği saat kaç denmişse o saatte gel kardeşim :cildir: