2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..يėКėяΐм..♥ - 13 Ocak , 2011, 09:33:05
foto koy merak ettim..

günaydın :flowers:

GÜNAYDINN CANIMM  :opucuk:

E ŞİMDİ KART OKUYUCUM YOKKK

AMA BAK BUNA BENZİYORRR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

senmi saçınmı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

günaydın  :opucuk:

maşallah meleğime kocaman olmuş bebeğim  :opucuk: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selo saç boyattığın yer nerde bende gideyimmm estetikde dahil mi fiyata baya bi değişmişsin açmış bu renk seni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya kızlar bizde dün dr a gittik... cemremin ağzında pamukçuk çıkmış. 2 tane ilaç yklendik geldik  :sad1: :sad1: bugün biraz daha iyi allaha şükür karbonat da ver dedi ilaçların yanı sıra. ağzı bembeyaz oldu yavrumun yaaa ...

emzik emmesi iyileşme süresini uzatabilirmiş. emzik ii bişi değilmiş yani ... kötü yüzüyle karşılaştık emziğin  :y25: :y25:

karbonatlı suyla steril etmek gerekiyomuş normal zamanda da ben sadece sıcak su hazırlayıp içinde bekletiyordum  :BangHead:

DİLVİN

canım benım kaynım kuaför evde boyadı

ama süperr oldu  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

çokkk geçmişş olsunn gülümm  :amin:

neden pamukcuk olmuş peki   :icon_scratch:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydın  :flowers:
selma harika olmuşsun canım...

gül geçmiş olsun duru hiç emzik almadı ama keşke alsaydı ben çok isterdim almasını

мiŁenα.

geçmiş  olsun gül :opucuk:

Selma hrika olmuşsun içim gittii :ehi:

kalçalarda aynımı :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

AککORTįє

13 Ocak , 2011, 11:14:22 #7388 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2011, 11:16:06 AکORTį
GÜNAYDINNNN  :sunny:

Selmacım çok güzel olmuş rengi güle güle kullan bundan daga sarı yakışmazdı sana

bu renk çok güzel gitmiştir  :laughing7:

maşallah duruma kocaman olmuş  :nazar:

gül geçmiş olsun bizde de bi kere çıktı pamukçuk ağzı bembeyaz oldu çocumun

bende o zaman hatta bembeyaz olmadan bi kaç gün önce yani başlangıcında karbonatlı su yaptım ertesi gün baktım dahada

çoğalmış doktora götürdüm ilaç verrdi geçmedi

bi değişiklik olmayınca 2 gün sonra yine gittim

antibiyotik verdi hemen geçti

bizde o zaman emzik kullanıyorduk evt mantık olarak çoğaltıyor olabilir

ama bebeğin ağzı pamukçukken yani mikroplu olduğu için ağzına kesinlikle hiçbirşeyin deymemesi gerekiyor

o dönemdede herşeyi ağzına sokuyordu ağzı akıyordu dişten emzik hepsini önlüyordu bu da var

eğerki ağzına birşey sokmuyorsa emzik verme ama sokuyorsa daha da mikrop kapabilir

ayrıca emiyorsa hala göğsünü mutlaka sil mikrop kapmasın bunu biliyosundur zaten

ilkcemre

hepiniz sağolun kızlar...
neden olduğu konusunu bilmyiorum çeşitli sebepleri olabiliyomuş bakteriyel bişi ...bide b vitamini takviyesi yapılmasını istedi drumuz.

göğsümüde karbonatlı suyla silmemi söyledi dr zaten ilknurcum. sabah bi doz daha verdim ilacı dudaklarındakiler geçmiş. sadece dilinde var şuan düne göre çok çok iyi şükürler olsun gerilemeye başladı. antibiyotik kullanmadan geçicek heralde. dr da dedi zaten şişe bitene kadar geçmezse yine gel diye inşallah  gerek kalmaz...

emzik olayına gelince ben yalnız olduğum için benim için kurtarıcı niteliğinde her işimi kolaylaştırıyo ağladığında falan susturucu  :laughing7:

ama işte dün öyle söyleyince dr soğudum biraz emzikten. artık büyüdü aslında yavaş yavaş bıraksak ii olur  :binkybaby:

bu arada dün cemre hapşurdu bende çok yaşa dedim. eşşek ya bakmış yüzüme gok yaga diyo. eve gelene kadar otobüste falan aklına geldikçe gok yaga gok yaga güldüm kendi kendime  :ehi: :ehi:

AککORTįє

:k06:

aman maşallah inş gerek kalmaz 

bizde artık gündüzleri emzik almıyoruz anca yataken 

yada bişeylerle oynarken sürekli ağzına birşey sokmaya çalışıyorsa ozaman veriyorum

yoksa vermiyorum zaten kendi almıyor

dışarı çıkarkende zaten gerek olmuyor

мiŁenα.

msaşallah cemreye daha neler diyecek :k06:

selmacım güzell olmuş güle güle kullan yıkandıkça oturur regii :k06:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

bizimde öyle uyurken ihtiyaç duyuyo sadece ama o olmadan da uyumuyo ... gündüz aklına gelmez. ama ben dışarı çıkarken ağzına sokuşturuyorum eğer kendimiz çıkıyosak çünkü ağzından nefes almasını engelliyo. pis havayı direkt çekmiyo içine diye düşünüyorum. keyfi yerinde ya allaha şükür yemesinde içmesinde sorun yok etkilenmedi yani ...

her zaman ki gibi yemiyo saece  :ehi: :ehi:

DİLVİN

AککORTįє

13 Ocak , 2011, 11:55:33 #7394 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2011, 12:05:34 AکORTį
:love9: :love7: :opucuk:

süper  selma :icon_thumright: