2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

EVETT BEN HİÇ BU YÖNDEN DÜŞÜNMEMİŞTİM

ZATEN BEZİ VAR ALTINDA NEDEN SIKIŞTIRSIN KI

HEM A KISMI ZATEN GENİŞ OLUYOR DIMI KILOTLU ÇORAPLARIN

SIKMAZ Kİ  ;)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

aynen boşluk kalıyor beziyle arasında neresi sıkışacak

vede çok sıcak tutuyor kışın çok iyi oluyor

ırmak184

bizimkide uyandı bende yemek yedireyim..görüşürüz kızlar kolay gelsin  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

kızımı saladım salladım uyumadı
bnde aldım dışarı çıktık yürüyüş yaptk
pide ve peynir aldık geldik :muzz: :muzz: şimdi
uyuyo minnoşş :love9: hava harikaa
herkes çıksın bnce çok sıck :sunny:
bu arada peynir aldığım yerdeki kızcağz
dediki kanguruyla yurtdışında 2 bbek ölmüş
yasaklanmış kalp krizi geçrmiş dedi :dontknow: ben hiç
duymamıştm :icon_scratch: bi araştırıcam olmazsa bi daa kullanmıcam

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 12 Ocak , 2011, 10:56:40
günaydnn :opucuk:

bnde küçkken balet gbi yürürmüşüm

ve 9 aylık yürümüşüm bişe olmaz

ondan yaw sorun etmeyin

bu arada sevil ecrinin hali ne öle

ben bile betülü öle sarmıom :k06:

canım almanya buzzzz gıbı karlı cnm mecbur böyle gıydırcem herkes nöyle boydan tulum gııb ceketler gıydırıyor ...

°o.O євяυ O.o°

hmm kar varsaa normal :icon_thumright: cnm ben
burayla kıyasladım bian

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

yok cnm almanya cok soguk ...bı kac gündür kar yok erıdı ama yınede serın ...evımde her yerde kalorıfer yanıyor düsün...24saat hemde

мiŁenα.

bencede saçmalık yahu

ben dışarı çıkarırken gydiriyorum.

Evde pek giydirmiyorum külotlu çorabı.

tek kat yetiyor :D

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

hm biz betülle çıktık
bugn ona hırka giydirdim
kalın onnla bile terlemiş :sunny:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..يėКėяΐм..♥ - 12 Ocak , 2011, 15:01:09
bencede saçmalık yahu

ben dışarı çıkarırken gydiriyorum.

Evde pek giydirmiyorum külotlu çorabı.

tek kat yetiyor :D

AYŞEEEEEEEEEEEE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

zelis

selam Kizlar..

ben cok fazla giydirmekten yana degilim bebisleri , disari cikarma konusunda da burdaki doktrlarla soguk bile olsa cikarmamizi onerirler ,
ama karda cikilimiyor ki :-\

ben evde kilotlu corap giydirmiyoru , kalorifer 24 saat yaniyor ve butun ev ayni isida , gerek gormyorum , sadece disari cikarken giyeriz...
bebek arabamizda da sevilin dedigi fermuarli tum ustunu kapatan bisi var ,,( voetenzak) turkceye cevirdigimiz zaman ayak torbasi oluyor :laughing7:  yagmur yagarsada ki  kesin yagar hollanda da , yagmurluk her zaman arbanin sepetinde haziridr :icon_thumright:

AککORTįє

12 Ocak , 2011, 18:30:43 #7347 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2011, 18:33:04 AکORTį
bizde de 24 saat yanıyor kalorifer herkes tede öyledir zaten gece kapatan olduğunu sanmıyorum  :laughing7:

yada sadece gece açan  ::)

evin içi gayet sıcak ben ince bluzla dolaşıyorum

ama oğlum yerlerde dolaşıyor o yüzden kesinlikle külotlu çorap giydiririm

kışın dışarı çıkarmaya gelince  ben çıkarmam arkadaş  :k06:

bu soğukta hergün hergün çocuğun dışarda ne işi var ay üşüdü ay çok kalın giydirdim  ay bilmemne

kışın sadece güneşin çıktığı zamanlrda çıkartırım ben

metabolizma meselesi tabi bünyesi alışkınsa soğuğa o zaman bişey olmaz tabi  :icon_thumright:

) SaMiRa (

bizde çıktık gezdik öğlenden sonra burası biraz güneşliydi ama serindi rüzgar vardı üşüüdk valla
ben kışın da çıkarmak istiyorum ama belli olmaz tabi...soğuğada alışsın istiyorum hep evin içinde aynı ısıda durmasın arada çıkarmak gerek
bizimde yanıyor petekler ben 2 kat pijama giydiriyorum üzerinede uzun kollu badi ve sweat ve yelek ayaklarına 1 kat havlu çorap ve çarık :laughing7:
kilotlu çorap bende giydiriyorum bazen dışarı çıkarken havabiraz iyi olursa tabi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar iyi akşamlar...
Konuyu görünce kaçırmadan cevap yazıyım dedim müsadenizle  :k06:

Vallahi doktorum 10 dakika dışarda hava alması yeterli diyor..Öyle saatlerce dışarda gezdirmene gerek yok dedi alacağını alır değişiklik olur dedi.Tabii o 10 dakikalık çıkma için 1 saat hazırlanmak gerekiyor orası ayrı  :k06:

Bende güneşli havalarda çıkarıyorum dışarıya sıkı sıkıya giydirip okkalı bebek arabasına koyuyorum pusetine değil  :k06: Yüzü müzü kapanıyor yavrumun uyumaya başlıyor hemen zaten  :k06:

Bizimde evimiz merkezi sistem deli gibi yanıyor kalorifer   :-[ Bende Rüzgarda kısa kolluyla geziyoruz altımızda uzun pijama altımız ve çorabımız oluyor gece 12 den sonra sönünce üstümüzü giyiyoruz 2 kat battaniye örtüyoruz Rüzgara bana afakanlar basıyor evin sıcaklığı sabaha kadar duruyor çünkü..

Valla öyle ya da böyle bir şekilde büyüyecekler hastalıksız atlatalımda bu kışı başka birşey istemiyorum  :amin: :amin: :amin: