2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Demet_dk

SEVİLCİM İLLA Kİ EMEKLEYECEK DİYE BİŞEY YOK Kİ
BELKİDE EMEKLEMEDEN YÜRÜYECEK

DORUK HİÇ EMEKLEMEDİ DİREK YÜRÜDÜ

YAŞINDAN SONRADA EMEKLEMEYİ KEŞFETTİ

ilkcemre

bide her bebek aynı olmaz..

ecrin selen çok erken yürüdü mesela...

senin kız  belki emeklemicek hiç. çabucak ayaklanıp yürücektir annişi...
ayrı bi güzellik oluyo tabi emeklemesi...

yere çok bırakmaklada alakalı. çok kucakta gezen bebek emeklemeyebiliyo mesela... kucağınızda çok mu duruyo ecrin sevilcim. biz hep yerde oynuyoruz cemreyle. yerde uyku setinin slikon yorganı serili. kış geleli.. yumuş yumuş onun üzerinde hep...

sizin sistem nasıl yere bırakıyo musun...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aslında ecrin cok hareketlı her gören dıyordu kı bu erken baslar emmeklemeye yürümeye dıye ama yok tam tersı oldu 8 aylık olcak ve halen emeklemıyor sadece emmekler pozısyonda götünü kaldırıyor sallıyor ama baska tık yok anlıcanız....evet bazı cocuklar emmeklemeden yürüyebılıyormus ama ınsallah emmekler ya ayrı bı tatlı oluyor....yere koyuyorum aynen kalın yorgan gıbı bısey var onun üstünde ama yuvarlanıyor ancak baska bısey yapmıyor cadım

gülay t.

Sevilcim poposunu kaldırıp ileri geri sallıyorsa yakındır emeklemesi. Benim kızımda emeklemeye başlamadan bir süre önce öyle yapıyordu. Çok geçmeden emekler merak etme.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben götünü kaldırıom dürtüyorum ama bakalım artık  yaa...ınsallah emekler

) SaMiRa (

kızlar devit 3ü kaç damla veriyonuzzzz

sevilcim ısınma hareketleri yapıyor ecrin yakındır emeklemesi fudaylda öyleydi popoyu kaldırıp indiriyor bazı hareketler yapıyordu
sonra emeklemeye başladı yavaş yavaş
sen onu emekler pozisyonda bırak hep yardımcı ol istersen bacaklarına falan biraz destek ver

ya ben yorganı kaldırdım çünkü hiç üstünde durmuyor hep mutfak odalar geciz duruyor acaba koysammı yaa

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 05 Ocak , 2011, 20:49:34
kızlar devit 3ü kaç damla veriyonuzzzz

sevilcim ısınma hareketleri yapıyor ecrin yakındır emeklemesi fudaylda öyleydi popoyu kaldırıp indiriyor bazı hareketler yapıyordu
sonra emeklemeye başladı yavaş yavaş
sen onu emekler pozisyonda bırak hep yardımcı ol istersen bacaklarına falan biraz destek ver

ya ben yorganı kaldırdım çünkü hiç üstünde durmuyor hep mutfak odalar geciz duruyor acaba koysammı yaa

ben koyuyorum kalın yorgan gıbı bısey ama ecrın ustünde durmuyor halıma yuvarlanıyor halım derı gıbı kumasdan sevıyor onu elıne alıyor gülüyor cadııı...

ınsallah cnm suan uyandı lep topuda yere aldım ınan bende yanında yerde uzanmakdayım suan ve apacııı dınlıyoruzzz :k06:

мiŁenα.

GÜNAYDIN :love9: :hello2:

Sağolun kızlar :opucuk: Ateşimiz geçti.Birkaç gün daha antibiyotiğini vericem. :binkybaby:

Sevilcim inş emekler yakın bence. :nazar:

Eymen 6 aydanberi emekliyor ama iki haftadır çıkardı totosunu zıplata zıplata gidiyor öne atıyor  kendini öle kalkmaya  çalışıyor. :icon_scratch:

Ve artık koltukların tepesinde arkama dönüyorum hemen çıkmış üstüne ayağını atıyor heryere tırmanıyor. :sad1:

Gözümü üstünden ayırmıyorum Allah korusun. :amin:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

günaydınn  :opucuk:  :love9:

çok sevindimm canım çok şükür  :amin:

sevil bencede yakındır poposunu kaldırıyorsa

biz popo kaldırmadık komonda şeklinde başladık sürünmeye sonra emekledi

DİLVİN

günaydın kızlarrr  :opucuk:

sevil sen yönlendir canım ecişi

çağlarda 7 ayında emekledı

ama biz ona öğrettık onla beraber emekledık

şimdi de bebebar yürümeyı öğrenıyoruz   :k06: :k06: :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Günaydın herkeslere  :hello2: :hello2:
Nihayet evimize döndük, dün gece geldik insanın evi gibisi yok.
İyileştik elhamdülillah.

Kimler neler yapıyor? Nasılsınız?

DİLVİN

ayy gülfercımmm yaaa  :love7:

bende tamm seni merak ediyordum

kalbımm ne temizmişşşşş  :k06: :k06:

bizim bıraz burnumuz aktı oda geçti

şimdilik ıyıyızz çok şükürrr   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

eve gelmenize sevındımmmmmmmm  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ınsallah kızlar
selmacım bende saten dünden berı yerde yorganın üstünde emmekler pozısyondayım görsen gülmekden ölürsün  :k06: :k06:

) SaMiRa (

DER!N

Sağol Selmacım  :opucuk: :opucuk:

Geçmiş olsun  :amin:

Sahracım 3 damla.  :director:  :opucuk: