2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

wayyyy nisamdaa yürüyor haaa

maşallahhh maşallahhhh güzell kızıma  :nazar: :nazar: :nazar:

çağlarda bi kaç adım atıyor desteksiz ama oğluşumun yakasını hastalık bırakmıyor

bu seferde nezle oldu  :crybaby2: :crybaby2:

yoksa benmı ıyı bakamıyorum yaaa  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selmacım üzülme canım neden sen bakamıcakmışsın... olacağı vardır oluyodur... ne kadar dikkat etsekte oluyo işte... bide siz sabah erkenden çıkıyosunuz ya ondan da olabilir... çok pis oluyo sabahları hava çünkü etkileniyodur...

benim kuzenim de çalışmaya başladı 8 ay oldu onun bebişinede. onunda kayınvalidesi bakıomuş ve şu şekilde yapıolarmış. sabah soğuk oluyo diye önce kayınvalidesi geliyomuş erkenden biraz  onun evinde vakit geçiriyolarmış. 10 11 gibi öğlen uykusuna yatmdan kayınvalidesi evine götürüyomuş
  aklında olsun uyarsa sizde öle yapın  :opucuk:

DİLVİN

canım kayınvaldemde kalcaz artık napalım

şu soğuklar gecene kadar   :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

günaydın :hello:
nisaya hayrlı olsun :nazar:
betül dün akşam brden ağlmaya
başladı bi dha da susmadı
kalktık hastanye gttik sorunu
gazmış kuzumun :-\ bi geçmedi
şu gaz olayı nese ilaçlara devam
bide kabızlığı için az az su vermemi
söledi bağırsaklarını yumuşatmk için

selmacım geçmş olsn :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

< ESLAL >

çokk teşekkür ederiz teyzeleri  :opucuk: :opucuk:

bu sabahta burun akıntısıyla uyandık dün öksürük şurubuna başlamıştım bugün Aferin plus ta verdim inş. ilerlemeden atlatırız  :amin:

havalar çok dengesiz etkileniyor çocuklar bizde geçen hafta hava güzel diye aşıya yürüyerek gittik sanırım o gün üşüdü Nisa annem burdaydı alışverişe filanda çıktık nekadar sıkı giydirsekte nefeslerinde alıyorlar  yine oluyor olacağı varsa :-\

birde bizim ev sobalı gece oda sıcaklığı düşüyor ister istemez onunda etkisi var önümüz yaz kombi takılacak inş. bir sonraki kışa bizde rahat olucaz  :amin:

ilkcemre

ne zor dimi çalışıp çocuk büyütmek... kuzum benim ya kıyamam....

ezgicim geçmiş olsun sizede canım... dediğin gibi nefesten alıyolar gerçekten. bizde geçen otobüs bekledik kuzumla biraz hava çok kirliydi akşam vaktiydi sanırım ondan etkilenmiş hemen, ertesi gün çok masumdu keyfi yoktu hiç... havalar kötü gidiyo gerçekten ama yazında çok sıcak oluyo yaaa  :tongue3: hep bahar olsa  :laughing7: :laughing7:

AŞKIMCIM SCS

AککORTįє

günaydınnn  :love9: :hello:

maşallah nisama artık koşturmacalı günler başlıyor yavaş yavaşl herkesinki yürüyecek

önmüzdeki yazda bi deri bi kemik kalıcaz koşturmaktan

eşimin kuzeni geliyo arada onun da oğlu 3 yaşında  ay nasıl koşuyor çocuk 1 dk durmuyor

kız da peşinden

ve ozaman daha da çok dikkat istiyor

ezgicim selmacım ırmakcım ebrucum çok geçmiş olsun bıdıklarıma  :love7: :opucuk:

AککORTįє

kızlar benim bu beşik sorununa bi çare bulmam lazım. ne olur bi akıl verin

oğlumu beşiğine koyuyorum önümede işlerimi alıyorum o beşiğinde oynuyor zıplıyor bnde işimi yapıyorum

en fazla yarım saat sonra sıkılıp ağlıyor al diye

o yarım saat içinde bacağını yukarı kaldırmıyor bi sarkma belirtisi göstermiyor eğilmiyor

sorun yok yani

ama!

gece her ne keadar artık yatağında yatsın desemde korkuyorum bırakamıyorum düşer diye

yoruluyorum bütün gün uyku da doğal olarak ağırlaşıyor

duymam da düşer diye korkuyorum

koltuktan yataktan düşmeyede benzemez ordan düşmek Allah korusun bi hasar mutlaka verir

o beşiğin ön korkuluklarını yükseltmek mi gerek öyle de bi aparatı yok

bilmiyorum valla napıcam

DİLVİN

EZOMM SİZEDE ÇOKK GEÇMİŞŞ OLSUN  :amin: :amin:

SELAM CANIM  :opucuk:

DİLVİN

ilknurcummm  :opucuk:

ben yatağını ıyıce ındırım sarkmaz şimdilik

sen neden ındırmıyorsun ki

AککORTįє

04 Ocak , 2011, 12:12:54 #6928 Son düzenlenme: 04 Ocak , 2011, 22:33:55 iLkNu®
canım benimki park yatak değil inme çıkma durumu yok

nesrin_beyza&berrin

slm kızlar

Nisa Hilale maşallah :nazar:

Çağlar Paşaya geçmiş olsun.

İlknurcum normal yataklar için güvenlik aparatları var onlar olmazmı?