2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

AYNI BENIM EVİMDEE BÖLE TEMİZ
PIRIL PIRILLL  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

ben iyim muazzez çok şükür oğluşum grip oldu  :(
seninkiler iyimi maşallah ne güzel çıkmışlarrr

) SaMiRa (

KUZEY

ilkcemre

ben şuan temizlik yapıorum dün başaldım hala bitmedi ne kadar temizmiş dimiiii :))) salon ve yatak odam kaldı... sanıyorum yatak odam bugünde kalır yatağı çekicem çünküüüü...

benim evim temizdir ama dağınıktır çoğu zaman cemrenin oyuncakları yüzünden . zaten temiz olmak zorunda uyanık olduğu her dk bi yerlerde sürünüyo cadımm... cemre olmadan önce çalıştığım için otel gibi kullanırdık hiç pislenmezdi dağılmazdı... şimdi oooooooooo  :ehi: :ehi: gelen giden bitmiyoo

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

KUZUCUĞUM MIŞIL MIŞIL UYUMUOKİ YAPAMIYORUM YANIMDA KİMSE OLMAYINCA  :honk:

мiŁenα.

Eymenin  uykusu iyi allah'a şükür.

Birde öle mız mız değil.Bne süpürüyorum peşimde makinayla.

siliyorum bana bakıyor.

Birde benim evimküçük ve beni oyalicak birşey yok..

Ne dantel ne biblo süslük birşey vs..
:k06:

Yoksa zor lurdu anlıyorum seni.

Ve en önemlisi kayınvalidem alt katımda.

Kışın orda oturuyprum yiyoz içiyoz :ehi: benim ev temiz kalıyor :ehi: :ehi:

KUZEY

NE GÜZEL CANIM BİZDE ÖYLE BİR ŞANS YOK BİR SN. BOŞ BIRAKAMIYORUZ BİR SN. YÜZÜNE BAKMADIN MI ÇILDIRIYOR :honk:

AککORTįє

29 Aralık , 2010, 14:28:29 #6684 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2010, 14:30:46 iLkNu®
ben biliyorum ayşenin evini gördüm  :suclu:

ve bu ahşap duvarlara bayılıyorummmm harika görünüyor  :love9:

benim evimde her zaman düzenli ve temiz olmuştur

bende ayrıca düzen ve simetri hastalığı var.

salonda mesela şuan ortada oyuncak yok oynarken koyuyorum bi kaç bişey zaten hepsini koyunca oynamıyor

mutfağa gidiyoruz mesela beraber hemen atıyorum oyuncak kasasına o bi kaç oyuncağı

mesela gece yataken en ufak bi bardak bile kalmaz ortada yada şuan yatak odasında bi hırka bile bırakmam yatağın üstünde

iso nun odası desen öle her yer düzenli olmalı

mesela durmuyor bazen bizimki yığıyorum ortaya oyuncaklarını oynuyoruz beraber sıkılıyor hemen bi yerlere kaçıyor ya

ben hemen cuup atıyorum oyuncaklrı yine kasaya

benimki fena hastalık takıntı artık ne denirse

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 29 Aralık , 2010, 13:09:11
ben iyim muazzez çok şükür oğluşum grip oldu  :(
seninkiler iyimi maşallah ne güzel çıkmışlarrr

geçmiş olsun canımm :opucuk:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNu® - 29 Aralık , 2010, 14:28:29

salonda mesela şuan ortada oyuncak yok oynarken koyuyorum bi kaç bişey zaten hepsini koyunca oynamıyor

mutfağa gidiyoruz mesela beraber hemen atıyorum oyuncak kasasına o bi kaç oyuncağı

ama benimki fena hastalık

mesela gece yataken en ufak bi bardak bile kalmaz ortada yada şuan yatak odasında bi hırka bile bırakmam yatağın üstünde

mesela durmuyor bazen bizimki yığıyorum ortaya oyuncaklarını oynuyoruz beraber sıkılıyor hemen bi yerlere kaçıyor ya

AYNEN canım :icon_thumright: :occasion14:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: KUZEY - 29 Aralık , 2010, 14:27:31
NE GÜZEL CANIM BİZDE ÖYLE BİR ŞANS YOK BİR SN. BOŞ BIRAKAMIYORUZ BİR SN. YÜZÜNE BAKMADIN MI ÇILDIRIYOR :honk:
:'(

gökse

GEÇMİŞ OLSUN SAHRACIM HAVALARDAN DIR :opucuk:BENDE GÖKSUYU UYUTMUŞTUM 1 SAAT OLMUŞTU ŞİMDİ UYANDI .

Angel

Alıntı yapılan: iLkNu® - 29 Aralık , 2010, 14:28:29

benimki fena hastalık takıntı artık ne denirse

aynen ilknur bende senin gibiyim  ;D bazen hosuma gider tertemiz evim duzenli bazende bu huyumu sevmiyorum.mesela annem gelir

5 dakika icinde evimi darmaduman eder ayy cildiriyorum ozaman   :cildir: 

aysecim evin cook guzel piril piril  temiz bacim benim  bal dok yala valla. Gulun dedigi gibi yatak odan  otel odasi gibi cok guzel

.benimde yatagim hep boyledir   :icon_thumright: