2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

21 Aralık , 2010, 17:38:21 #6210 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2010, 17:40:25 iLkNu®
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

YA DÜNÜRRR YAPMA KELE BACIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

O KIZ OĞLUMUN ABLASI 2 YAŞINDA

SEN RAHAT OL

BETÜLDEN BAŞKASINA YAN GÖZLE BAKMAZ BENİM KOÇUM  :laughing7: :opucuk:

Demet_dk

BEN KEFİLİM EBRU
POYRAZ KESİNLİKLE SADIK BİR ERKEK

°o.O євяυ O.o°

saol demetcm aynen isom yapmz da dedm
dünür mü yeni kız beğendi :ehi:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Demet_dk

YOK YOK ONADA KEFİLİM
GELİNİNİ SEVEN Bİ KAYNANADIR KENDİSİ

°o.O євяυ O.o°

peki cnm bu arada foto çok
hoş olmuş artist gibisn ;) :D

Demet_dk

°o.O євяυ O.o°

) SaMiRa (

Demet_dk

AککORTįє

ırmak184

kızlar gögsüme cok az tatlı sürdüm gece emdi kızım bugünde emdi cok şükür nasıl sevindim anlatamam :hieyt: memeyi bırakmasına hazırklı degildim herhalde cok üzülmüştüm  ::)
bugün doktora gidecektik ama doktorumuz yokmuş tv'ye cıkacakmış bende gidemedim..biraz kızarıklıgı gecti gibi ama bir geciyor tekrar kızarıyor anlamadım gitti  :dontknow:
demetcim cok güzelmiş foto....  :D
aysecim nerden buluyorsun bu enerjiyi banada yollasana biraz  :laughing7:

°o.O євяυ O.o°

Demet_dk

Alıntı yapılan: ırmak184 - 21 Aralık , 2010, 20:05:34
kızlar gögsüme cok az tatlı sürdüm gece emdi kızım bugünde emdi cok şükür nasıl sevindim anlatamam :hieyt: memeyi bırakmasına hazırklı degildim herhalde cok üzülmüştüm  ::)
bugün doktora gidecektik ama doktorumuz yokmuş tv'ye cıkacakmış bende gidemedim..biraz kızarıklıgı gecti gibi ama bir geciyor tekrar kızarıyor anlamadım gitti  :dontknow:
demetcim cok güzelmiş foto....  :D
aysecim nerden buluyorsun bu enerjiyi banada yollasana biraz  :laughing7:

TEŞEKKÜRLER IRMAKCIM :opucuk:

ilkcemre

yeni ayımızı kutlayan herkesi öpüyoruzz  :opucuk: teşekkür ederiz...

gülfer geçmiş olsun canım sizede... bu kızın ne bu hastalıktan çektiği böyle ve seninde... eviniz çok mu rüzgarlı bi yerde kapıya çıkınca hemen şifayı kapıosunuz galiba...

selma sizede geçmiş olsun tatlım ... nasıl şimdi iyimi paşa...  yeni eve alışamamıştır da ondan ateşlenmiştir  :tongue3:

sahracım fudayl nasıl oldu... keyifler nasıl...

ayşe kolay gelsin bacımm bitmez artık temizlik sende  :laughing7:

karacanın yemek takımını almayı düşünüyorum bu hafta sonuna kadar düşünme süresi koydum karemi yuvarlak mı  :dontknow: :dontknow: çok kararsız kaldım... şimdi yıllarca kullanılacak bişi bu. kare alsam yarın modası geçer öylece kalır elimde. ama çok hoşuma gidiyo çok şıkkk  ??? ??? ne yapsam bilemedim...

ilkcemre

demettt dövme kalıcı mı... süper görünüyooo  :icon_thumright: :icon_thumright: