2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ben ufak tefek şeyler için giderim

Aiile hekimimiz artık bizi tanıyor..

sohbet vs ilgi alaka güzel..aynı özel hastane doktorun gibi..

Zaten sağlık ocağı öle geniş kapsamlı değildir ki.

:k06: Hamileyken çağırıyorlardı kalp atışını dinliyorduk küçücük kıydırık bir alet  :k06:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

geniş kapsamalı değil ama kadın hastalıklarıyla ilgili bazı işlemleri yapıyorlar ama ben  güvenmiyorum

hamileykende gitmedim gerek görmedim aylık rutin konrolümüzde doktorum herşeyi yapıyordu çok da güzel ilgileniyordu

yani demek istediğim en şu sağlık ocağında olmaz diyoruz ya o tarz işlemler hijyen açısından

kontrol ettğinde burası neden böyle diyemezsin ama özel hastane  eli mahkum temiz olmaya olmasa bile sorgulayabilir yada şikayet edebilirsin

ama sağlık ocağında yada devlet hastanesinde öyle bi durum yok

o yüzden dediğim gibi ufak tefek hastalıklar hariç sağlık ocağına gidilmemeli diye düşünüyorum ben

ben aile hekimine hiç gitmedim oğlumu da zaten sadece aşılar için götürüyorum

hasta olmadım hiç bu kış  şükür

мiŁenα.

Bende senin gibi düşünüyorum..

Hamileliğimde beni ayda bir 2 ayda 1 çağırdı ebe .

dediğin gibi Özel hastanelerde ilgi alaka daha fazla eli mahkum .. :icon_thumright:

DER!N

sağol ilknur

İşte yarım yamalak konuşmuş o da anlamamış ben de haliyle anlamadım
ilk önce aile hekiminin görmesi şartmış sonra sevk ediyormuş falan ama galiba bu devlet hast. gidenler için
ben hiç muayene olmadım sağlık ocağında devlette de hatta gitmişliğim yok sanırım
sağlık ocağına aşıya gidiyoruz ama öyle ille de orada muayene olması şartı var mı

мiŁenα.

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 14 Aralık , 2010, 17:10:44
sağol ilknur

İşte yarım yamalak konuşmuş o da anlamamış ben de haliyle anlamadım
ilk önce aile hekiminin görmesi şartmış sonra sevk ediyormuş falan ama galiba bu devlet hast. gidenler için
ben hiç muayene olmadım sağlık ocağında devlette de hatta gitmişliğim yok sanırım
sağlık ocağına aşıya gidiyoruz ama öyle ille de orada muayene olması şartı var mı
hayr canım..

orda olduğu muayienden ne olur..

ben devlete gitmiyorum bilmiyorum o sevk işini falan..

AککORTįє

) SaMiRa (

bende hiç gitmedim sağlık ocağına muayeneye oğlumuda aşı için götürüyorum o kadar
ama devlet hastanesşne kendim de gidiyoum oğlumuda götürüyorum..
iyi olan dru araştırıyorum ona gidiyorum zaten hepsini öğrendim artık
bursada en iyi kadın doğum cerrah kbb vs sorana hemen söylerim yani
şu da var başkasına iyi gelen bna iyi gelmiyo bazen

özel hastaneyede gidiyoruz oğlum için

) SaMiRa (

evet canım öyle sağlık oağına giiyorsun bakıyo seni ilgili bölüme yolluyo
yani danışman hekim

< ESLAL >

ilknurcum çokk gewçmiş olsun canım kıyamam kuzuma nasıl içim yandı dikiş falan diyince  :sad1:

Rabbim beterinden korusun yavrularımızı  :amin:

bende bi dk. yanlız bırakamıyorum Hilali birde soba olayımız var bizim  :-ooo

özlemedik tabii Gülfer sanki sen bizi özledin  :caca:

nesrin_beyza&berrin

Bende aile hekimimizi gördüm. Beğendim. Ben her dru beğenmiyorum. Özel hastanelerde bile. Kaç hastanaye gittim. İstediğim gibi dr bulamadım. En son büyük kızım rahatsızlanınca aile hekimine gittim. Ant. kullanmak istemediğimi belirtince anlatacam dedi. Tam bildiğim ve istediğim bilgileri verdi. Ateş olup 3 gün içince geçmezse ant. başla dedi. İlk defa drdan ıhlamur vs. içsin dedi. Bende tuttum drumuzu.

Bugün berrişime doğum günü kıyafeti aldım. Kırmızı elbise. üstüne kırmızı bolero. Gülfercim Jale tasarımda elbise kalmamıştı. Aşağıda yeni bir yer açılmış. Kids Corner diye. Orda buldum. Biraz tuzlu ama olsun canı sağolsun kızışımın.

) SaMiRa (

ay bu haftada sizin doğum gününüz vaaaarrrr :muzz: :muzz:
bize dha var yaaa :-\
eee neler yapıyorsun nesrin
herşey çocuklar için napalım demi ama

мiŁenα.

Ay ne güzell berrişşş 1 yaşına giriyor :muzz:

ezomm ben senide özledimm .. :opucuk:

< ESLAL >

canımsın ayşem bende çokk özledim seni___sizi  :love9:  :love9:

amma Hilalden fırsat bulamıyorum şu aralar çok harekli yanlız bırakamıyorum uyuduğu ender zamanlardada ancak işlerimi yapıyorum  ::)

мiŁenα.

of eymende kudurdu bu sıralar..

beynim zonkluyor artık uyuştu ya :'(

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 14 Aralık , 2010, 17:39:14
Bende aile hekimimizi gördüm. Beğendim. Ben her dru beğenmiyorum. Özel hastanelerde bile. Kaç hastanaye gittim. İstediğim gibi dr bulamadım. En son büyük kızım rahatsızlanınca aile hekimine gittim. Ant. kullanmak istemediğimi belirtince anlatacam dedi. Tam bildiğim ve istediğim bilgileri verdi. Ateş olup 3 gün içince geçmezse ant. başla dedi. İlk defa drdan ıhlamur vs. içsin dedi. Bende tuttum drumuzu.

Bugün berrişime doğum günü kıyafeti aldım. Kırmızı elbise. üstüne kırmızı bolero. Gülfercim Jale tasarımda elbise kalmamıştı. Aşağıda yeni bir yer açılmış. Kids Corner diye. Orda buldum. Biraz tuzlu ama olsun canı sağolsun kızışımın.

İyi günlerde giysin Berriş yeni cicisini  :amin:
Jaleden tuzluysa hiiiç uğramıyım :) bizim elbisemiz sonuncuydu o zaman demekki gelmemiş yenileri.

Doktorunuzun adı ne sizinkiyle bizimki aynı mı acep bizim Abdulhamit mi Abdulmecit mi ne