2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

merhablar arkadaşlar :hello: nasılsınız .sahracım çokk geçmişolsun canım inşallah en kısa zamanda düzelir yiğenin :amin: ilknurcum sanada çook geçmişolsun canım. şimdi nasıl oğluşun canım :opucuk: selmacım gözün aydın canım çook sevindim valla :hieyt:  Allah kalbin egöre versin canım :opucuk:  ee sizlerde ne var ne yok kızlar.bebiler nasıl hepiciğiniz öptüm. :opucuk:

Demet_dk

SAHRACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
ACİL ŞİFALAR YİĞENİNE

ilkcemre

cemrede çok iştahsız yemek yemek istemiyo ama hastalıktan falan değil keyfi istemiyo... reklam falan kar etmiyo ne denediysem yediremiyorum taki yeni bişi bulana kadar... sölim miii sizedeeee  :laughing7: :laughing7:

youtube da ali babanın çiftliği var... bayıldk bayıldık nasıl seviyo el kol sallamalar kafa sallamalar  tabi yemek yediğini unutuyo kuzum o ara tıkıştırıyorum... sahracım dene bakalım

DİLVİN

sağol muazzezcım  :opucuk:

bıde şu taşınma işinı halldersek  :hello2: :hello2: :hello2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Sahracım su içmesi iyi. Sürekli içsin. Benimki normalde  emdiği için su çok içmez. O sıralar suyu gördüğünde nasıl heyecan yapıyordu. Eğer seni emiyorsada üzülme. vitaminini alıyordur. Ben büyük kızımda yaptığım hatayı şimdi bu kızımda yapmıyorm. Çok yıpratırdım onuda yıpratırdım. Nrmalde güzel yerdi hastayken yemezdi ona bile sabredemezdim. Düşünsenize arkadaşlar biz de hasta olduğumuz zaman hiç canımız yemek istemez.

мiŁenα.

Geçmiş olsun sahra çok üzldüm ..

Rabbim şifasını versin..

Rabbim hastalığı uzak eylesin yavrularımızdan :amin: :sad1:

Bugün babişim geldii..Aldığımız evin dışı ve içi boyancak.tadilat yapılcak..

Benim yukarıya Duvar kağıdı yapılcak..

Eymene odayı erteledim..O odaya duvar kağıdı da yapmicam şimdilik kalcak yaza artık..

Karşı ev için ve yukarı için bu kadar masraf yeter biraz toparlama süreci ayırcaz kendimize..

Sıkışmadan yapmaya çalışıyoruz.

Hiç gelemiyorum dara ..

Rabbime şükürler olsun..

Oğlumun şansına herşey yolunda gidiyor.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

SÖYLE GÜL SÖYLEEE :)
NESRİNCİM BENİ EMMİYOR MAMA YİYİYOR ONU BİLE İSTEMİYOR AZ İÇİP BIRAKIYOR
9 OLDU İSHAL YAPTI
HEP SU VERİYORUM AMA BU SEFER AZ DA OLSAYEDİĞİ PATATESİN Bİ ANLAMI KALMIYOOO

SAĞOLUN KIZLAR  :opucuk:
AMİN AYŞE AMİNN
HADİ HAYIRLISI OLSUN.. ZATEN AYMEN SİZİNLE YATIYOR HAVADA SOĞUK İYİ OLMUŞ YAZIN DAHA İYİ OLUR

мiŁenα.

öle canım hepsini bir araya sıkıştırmim yazın daha iyi olur ...

karşının işi bitsin kiracı gelsin ..

ozaman daha rahat yaparım..bunalmadan.. :k06:

DİLVİN

sahracım dişten olabılrmı fudalynın iştahsızlığı
çağlarda öleydı ya sadece su içmek istiyordu
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 13 Aralık , 2010, 15:39:53
cemrede çok iştahsız yemek yemek istemiyo ama hastalıktan falan değil keyfi istemiyo... reklam falan kar etmiyo ne denediysem yediremiyorum taki yeni bişi bulana kadar... sölim miii sizedeeee  :laughing7: :laughing7:

youtube da ali babanın çiftliği var... bayıldk bayıldık nasıl seviyo el kol sallamalar kafa sallamalar  tabi yemek yediğini unutuyo kuzum o ara tıkıştırıyorum... sahracım dene bakalım

ALT TARAFI OKUMAMIŞIM :laughing7:
CANIM BİZDE ONUN HALISI VAR ÜZERİNDE HAYVANAR FALAN BASTIKÇA SES ÇKARIYOR VE ŞARKIYIDA SÖYLÜYOR
HİÇ AKLIMA GELMEDİ DENİMM BARİİ YAAA

) SaMiRa (

AHHH SELMACIM BİLSEM AÇMIYOR Kİ AĞZINI BAKİM ELİMLEDE BAKMAK İSTEMİYORUM ACIYORSA DİYEE
JELİ BİLE SÜREMİYORUM

мiŁenα.

geçiş dönemidir belki iştahsızlığı ondan olabilir belkide diştir.

İnşallah düzelir..

Benim eşşek hala fanta kan portakalı reklamından sıkılmadı..

Ben eymene eğitici halı aldım ..

müzik harf rakam ve hayvan sesleri var.

ama ayına uygun dğil yaşlık bir oyuncakmış..

kaldırdım bir daha.. :k06:

ehende bu çok güzel birşey alabilrisiniz ilgi çekiyor..
:k06:

Uploaded with ImageShack.us

zelis

selam kizlar

ne eedersiniz bakem ,

kim var kim yok forumda. burda yine soguk , yine kar yagiyor ,

bu gun benim Oglanin okulu cocuklari buz pateni yapmaya goturduler , tabi bende gittim oglusumun yaninda  , bide disardaydi dondum ya , cocuklar hareket ettigi icin o kadar usumediler ama benim ayak parmaklarim uyustu resmen , hala isinamadim

merve de babaylan eved kaldi :D

°o.O євяυ O.o°

sahracımm çookgeçmiş olsun yiğenine :opucuk:
ayşe çok güzelmiş o halıı ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

iyi eğlenmiştir oğluşun..burda avm de var ..çok isttiimm bende buz pateni ama yemediii düşer müşer rezil olurum diye :ehi:

çok güzel canım hemde harfleri heceleyerek sölüyor sayılar vs yararlı birşey