2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ınş. canım

seçime kadar metro gelecek diyorlar

bende hemen almak istıyorum ki

tavan yaparsa fiyatlar bıdaha zor alırız
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

bizde yeniden araba bakınmaya başladık. diğerinin acısı yeni çıktı  :laughing7: :laughing7:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 06 Aralık , 2010, 09:54:37
bizde yeniden araba bakınmaya başladık. diğerinin acısı yeni çıktı  :laughing7: :laughing7:

ınş. canımmm  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Dün hava çok güzeldii güllük gülistanlıktı.

Akşam fırtına kıyamet gitti..

Bugünde soğuk kar soğuğu gibi çamaşır serdim totom ve kulaklarım dondu :k06:

Offf havalar böle olunca içimde sıkıntı oluyor :sad1:

Veeee biz bugün 11/30 da kalktık paşamla.. :occasion5:

sarıldık mışıl mışıl uyuduk ..eşim öğle yemeğine geldi adam şaşırdı gittim geldim hala uyuyonuz diye :ehi:

Selmacım hayırlısı olsun hakkınızda canım..

İnşallah gönlüne göre bulursun hayatım :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

fudayl dün gece 1:30 da uyudu gçzünde bi damla uyku yoktu sabahta 7 de kalktı 8 de uyudu 11:30da kalktık
yemek yemiyor hala kahvaltıda zorla az bişey yedi hep su içiyor ve mama yiyor
bütün gece mızmızdı durmadı ağladı meğer çocukta nazar varmış okuduk rahatladı bida az ishal olmuş
ya fudayl yemek yerken çok sıkılıyor mama sandalyesnden ataak nerdeyse kendini bugün tvye bakarak verm deim yok onada kanmadı kitliyo kendinii :cildir: :cildir: herşeyden sıkılıyor
sizin bebeklerdede varmı bu sıkıntılarrr??

AککORTįє

herkese selam  :hello:

selmacım hakkınızda hayırlısı olsun canım  :-*

evt dün acayip soğuktu gece bugün yine hava açık  :'( ne zaman kar yağmur fırtına olacak yaa

bu arada ben bugünde hastalanmadım gittim test aldım  :laughing7: veee tabiki de negatif çıktı  :D

Allah isteyenlere nasip etsin inş, ben 3  sene düşünmüyorum

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 06 Aralık , 2010, 15:25:58
fudayl dün gece 1:30 da uyudu gçzünde bi damla uyku yoktu sabahta 7 de kalktı 8 de uyudu 11:30da kalktık
yemek yemiyor hala kahvaltıda zorla az bişey yedi hep su içiyor ve mama yiyor
bütün gece mızmızdı durmadı ağladı meğer çocukta nazar varmış okuduk rahatladı bida az ishal olmuş
ya fudayl yemek yerken çok sıkılıyor mama sandalyesnden ataak nerdeyse kendini bugün tvye bakarak verm deim yok onada kanmadı kitliyo kendinii :cildir: :cildir: herşeyden sıkılıyor
sizin bebeklerdede varmı bu sıkıntılarrr??

canım allah kolaylık versin sana ; bizde yok çok şükür

biz 8 aylıkken doktora gittiğimizde dedim çıkmadı hala dişleri

dediki benim bi tanıığımın çocuğu 1/5 yaşında çıkardı

geç çıkması iyi ama zaman geçtikçe daha da zorlanabilir çıkarken . sen merak etme zamanı geldiğinde çıkar problem yok dedi

zannediyorum ki bu huysuzlukları iştahsızlıkları dişten nazarında etkisi vardır tabi ama asıl sorun diş diye düşünüyorum ben

olmayadabilir

belki hiçbi sıkıntısı yoktur huysuzluk yapıyordur geçiş dönemindedir ne bilim herşey olabilir

ama bu durum devam ederse doktoruna danışmanda bi muayne ettirmende fayda var

o yüzden sakin olmaya çalış

) SaMiRa (

amin canım inş.
bazen sabredemiyorum dün biraz bağırdım mesela  :crybaby2: :crybaby2:
onun ne suçu var ama anlamıyorum sıkıntısını blmiyorum öfkeleniyorum inatlaşıyor birazda galiba  :dontknow:
gezerken bi problem yok çok rahat ama blmiyorum yaa inş diştendir ve bugün yarın çıkar :amin:

DİLVİN

SAHRACIM ÇAĞLARDA ÖLEYDI GECEN HAFTALARDA

TAM 2 KILO ZAYIFLADI

DİŞ İŞTAHSIZ YAPIYOR CANININ ACIMASIYLA HALIYLE UYKUDA UYUMUYORDU

SADECE GÜN BOYUNCA SU İÇİYORDU  BİŞEY  YEMEDEN

ŞİMDİ HALA İSTAHSIZ OĞLUM 9 KILO OLDU 11 KILOYDU

CANI YERINDE OLSUN TEKRAR KILO ALIR DIYORUM  :'(

ilkcemre

sahra geçmiş olsun canım ya oluyo dönem dönem bizimde öyle. bi gün mutlu mesut bi gün asabi. bazen beni bile yiyesi geliyo bazen ağzını açtıramıyorum. dr da dedi daha 2 gün önce gitiim. bi gün iştahlı yer o 3 güne bedel olur 3 gün çileden çıkarabilir diye. sakin ol düzelir inşallah... büyüyolarh hızla. 

selma üzüldüm çağlarımın kilo vermesine yaaa kıyamam ben ona.  :sad1:

DİLVİN

SAĞOLL GÜLÜM ÇOKK ZAYIFLADI

ÇOK IRIYDI 2-3 YAŞINDAKI ÇOCUK GİBİ DURUYORDU

AMA HEPSİ GİTTİ  MINNACIK KALDI  :y25:

ilkcemre

neyse tatlım üzülme... sağlığı iyi olsun huzurlu olsun büyücekler nihayetinde. gelişme döneminde zaten alır yeniden ama işte ana yüreği dayanamıyo çok üzülüyo gram bile verseler....

KUZEY

Sahracım geçmiş olsun canım inat olayı bizde alası war her şeye sinirleniyor bana bıdı bıdı sayıo yapma etme diyince hemen :tongue3: inş. düzelirler zamanla ama doğuştan gelio bazı şeyler ne yapsan olmuo yapma oğlum diyince ıııı diye bana bağırıo anlayamıorum iştah olayı dönem dönem değişiyor bizim de 7. diş çıktı 8. gelio hatta 9-10 da olabilir eli ağzından çıkmıo
Selmacım Kuzey de 3 aydır 9.5 kilo gr. oynamıo o kadar dikkat etmem rağmen dişler mahvetti kuzumu :sad1:

) SaMiRa (

iyi geceler
sağolun arkadaşlar inş düzene girer bebişler yaa en kısa zamanda :amin:
serpil hoşgeldin canım :flowers: :opucuk: bu yaşta böyleyseler büyüyünce kök söktürürler bize :tongue3:
1 haftada mı 2 kilo verdi kuzum yaa kıyamam ben ona nzara gelmiştir çocuk sağlıklı olsunlarda
bugün hep mama yedi fudayl bakalım ne olacak sonumuz
yarın doktora gidicez hem cerraha hemde çocuk hastalıklarına..
hidroseli kontrol ettirmemiz lazım ama hiç bi fark yok ameliyat gözüküyor ne dicek bakalım dr hayırlısı  :amin:
öyle işteee herkesi  :opucuk: :opucuk:

AککORTįє

ay canım hakkınızda hayırlısı inş ameliyata gerek kalmaz

hayırlı haberlerle gelin :amin: