2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

SELAMLARRRRR

E BENDE HASTA OLMADIM DAHA

TOPLU ŞEKİLDE HAMİŞ KALIYORMUŞUZZZ  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

03 Aralık , 2010, 12:25:05 #5387 Son düzenlenme: 03 Aralık , 2010, 12:27:25 ♥cemrem♥ ヅ
  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ben oldum darısı olmayanlara  :ehi: :ehi:

iletimi gönderdim. kalktım cemreyi uyuttum. bi baktım olmuş. heralde dile getirmemi bekliyomuş. olmuyo dedim oldu hemencik  :ehi: :ehi:

ben bişi söylicem;

şimdi biz bi haftadır normal kahvaltıya başladık. sofrayı hazırlıyorum cemre mama sandalyesinde benimle birlikte yiyo ama çiğne ve yut yapması gerektiği için kahvaltı nerdeyse 1 saat falan sürüyo. o değil bende bi saat boyunca bişiler yiyorum onunla beraber. obez olcam  :ehi:

sizinkiler nasıl ne kadar sürüyo. beyaz ekmek içi veriyorum. bilemedim hangisinden vereceğimi. kepekli yada tam buğday  :dontknow:

en çok sevdiği domates rendesiyle beyaz peyniri ekmek üzerinde yemesi. helvada seviyo dokunur mu acep. kendi yumruğu kadar falan ekmek içini yeyince doyuyo. çok mu az mı bilemedim. yarın dr a gidicez. sorucam. merak ettiğiniz bişi varsa sorayım. bi dünya para bayılıoz bi işe yarasın. bu ay benim soracak pek bişiyim yok  :ehi: :ehi:

benim 7 cemremin 49

мiŁenα.

hade gözün aydın olsun :ehi:

Tüh benim aklıma gelmiyOr birşey şuan ..

KIZLAR EYMEN AYAKTA DURMA İŞİNİ EPEY İLERLETTİİİİİ :hieyt: GİDEREK DAHA UZUN KALIYOR :hieyt:

HADİİ İnşş yürür yakındaaa :amin: :occasion5: :occasion5:

ilkcemre

maşallah eymen de hızlı çıktı...  :nazar: :nazar:

cemrede süresiz ayakta dikilebiliyo  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ama adım atmaya başlayınca fazla ilerleyemeden düşüyo. şuana kadar en uzun adım sayımız 6   :nazar: :nazar: :nazar: ... genelde 2 3 den sonra yakalıyoruz düşmesin diye.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

maşallah fıstığa..

bakalım biz bu gidişler 10.ayımzıa gelmeden yürürüz :k06: :nazar: :amin:

DİLVİN

maşallahh eymencığeee  :nazar: :nazar: :nazar:

benım oğlan ayakta durabılıyor ama destek almadan yüruyemıyor

bıde kendı tek başına yürümesını sevıyor ben hadi yürüyelım dediğimde kabul etmıyor

bu arada diş yuzunden pek iştahsız canım oğlum

kuş kadar kaldı kılo verdı

3 dişi bırden çıkıyor
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ayyy evet selma ya diş döneminde iştahsız oluyolar hemencik veriyolar kiloları. zaten aldığı bişi yok olanda dişle uçup gidiyooo  :y25: :y25:

DİLVİN

evet gülüm yaa

hiçç bişi yemıyorrrrrr 

e şimdi artık kılo alamaz o zaman dımı

art arda dişler çıkmayacakmı  :icon_scratch:

) SaMiRa (

selamlarrr
ırmakcım çok geçmiş olsun canım yoğurt patates çok iyi geliyor bide kuru çay ama tabi çocuk yiyemez ben yemştim
yoğrut ben ilk zamanlar evde mayaladım sütaneden aldığım günlük sütle daha pek yemedi daha sonra babymix vermeye başladım sürekli ondan veriyorum onada zor alıştı şimdi çok seviyor bazen evdekinden veriyorum zor yiyiyor
gülcüm gözün aydınnn
eymene maşallah çok hızlı rabbim nazardan korusun :amin:
bizde tutunarak gidiyoruz arada tek elimizi bırakıyoruz ama bana bakıyor :) cesaret edemiyor
çok hızlı bir şeklide koşarak emekliyor sadece bu arada holda mekik dokuyorr oğlum

) SaMiRa (

BEN EVDE HANGİSİ VARSA ONU VERİYORUM MESELA dün bugün tam buğday yedi
normalde bebe ekmeği kullanıyorum kahvaltısını kaşık mamasıyl aypıyor tek tek çok uzun sürüyorr

DER!N

Maşallah kuzucuklarıma  :nazar:

Sizin bebişler çiğneyerek yemeye yeni başladıkları için uzun sürüyor sanırım.
Bizim kahvaltımız çabuk bitiyor.  :nazar:

Ben her çeşit yoğurt denedim en son vakfıkebir yoğurdu yiyordu onu da yemiyor artık.
Süt içmeye başladığı için çok dert etmiyorum 1ltden fazla süt içiyor devam sütü hariç.

) SaMiRa (

maşallah selene :nazar:
fudayl çorba yemedi yaa myvede yemedi oyun oynuyorr
zorla bi kaç kaşık yedi meyvede bi kaşıkk :cildir:
fudayl çiğnemeyi bile bilmiyor diliyle eziyor bazen boğazına takılıyor öğürüyor

) SaMiRa (

1 lt yazmışsın sen gülfer  :-ooo
canım yaa süt içmesi iyi de 1 ltden fazla diyorsun bide zararlı o kadar çok verme yarım lt içebilir
süt biliyorsun hem kansızlık yapıyor hemde diş çürümesine yol açıyor çocuklarda

DER!N

Valla canımcım şu sıra ne iş çürüğü ne kansızlık gözümde değil, varsın olsun. Boğazı iltihaplı yumuşak şeyler dışında bir şey yemiyor.
Şu dönemi atlatalım düzene sokarım çok bilemiyorum şuan çorba falan içmediği için, sütü de reddetmiyor çok şükür. İyileşsin kuzum annesi ona yemekler yedirmeye başlasın sınırlarım sütü.