2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

kardesim de oyle diyor , abla o nem bicim perde oyle diyor .... :k06:

ilkcemre

canım benim evdekiler katlamalı olanlardan... çok da memnunum... yıkarken sorun oluyo biraz ama değer diyorum... evde sigara kullananda olmadığı için sararma problemi de yok... öyle zırt bırt yıkamadığım için benim için kullanışlı....

çok şık duruyolarrr  :icon_thumright:

) SaMiRa (

ilkcemre

selam sahra  :opucuk:

fudayl nasıl oldu... neymiş problem tam olarak  gittin mi tekrar

) SaMiRa (

fudayl ii şükür dr normal zamanla geçer dedi
düşmesinden kaynaklı kan toplanmış :-\ değişik bi cümle oldu galiba neysese

nesrin_beyza&berrin

Zelişcim mervenin dişlerine maşallah.  :nazar:  :nazar: Canım sen hangi odana istiyorsun perdeni. Ben kızımın odasına ipli

perdelerden almayı düşünüyorum. halısıyla aynı renkte. Ama her odaya gitmez diye düşünüyorum. Benim salonda stor ama yıkanması

çok zor yani temizliği zahmetli. Şu aralar Fransız tülleri revaçta. Onu öneririm canım.

Sahracım çok geçmiş olsun. İnş. bir daha olmaz. Zaten canım eğer bir problem varsa kusar. Benim yiğenim küçükken düşmüştüde kusmasını durduramamışlardı kaç gün. Çok şükür yine de bir şey olmamıştı.  Rabbim nazarlardan sakınsın. :amin: :nazar:

) SaMiRa (

teşekkür ederim nesrincimm :opucuk:
bu arada damaklarımız inanılmaz kabarmış dişler yakında geliyorrrr doktorun yalancısıyım vallaa :tongue3: :D

zelis

onerileriniz icin tskler kizlar ,

ben salonum icin dusunuyorum , biraz buyuk oldugu icin katlamai dusunmedim canim , salonumun eni 4.20....

bakalim , buyuk ihtimal resimi cekilmis olan tulden olacak .....

yarin bi daha arayacam perdeciyi , son kararimi verecem ona gore dikip gonderecekler...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

zelıscım bence kullanıslı tül begen yanıı storelar cok gıcık yıkaması...bende mutfagıma yaptıram ınsallah seneye bı türkıyeye gıdım ....

ben sımdı sıyah beyazlı tüllerı perdelerı cok sevıyorum cok agır ve hos duruyorlar....

DİLVİN

selamm kızlarr

gerçi hiç bırınız yoksunuz da forumda geldığınızde bişeyler yazın olurmu  :'(

çağlar hiç birşey içip yemıyor uyumuyor

neden acaba

iştahımı kapandı ne oğlanın  :sad1: :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

27 Kasım , 2010, 15:42:25 #5140 Son düzenlenme: 27 Kasım , 2010, 15:44:09 iLkNu®
SELAM CANIM  :opucuk:

belki ardarda dişler geleiyordur belki geçiş dönemidir belkide bugünlerde canı istemiyordur bi sorunu yoktur

zelihacım bence güzelolduğu yerler de var olmadığı yerlerde ipli perdenin

mesela ben bi yerde görmüştüm salonda siyah simli, koltuk takımı da ona uyumluydu çok şık duruyordu

düşünüyorum şimdi salonuma almazdım ipli perde kız çocuk odası için veya ufak bi oda için olabilir ipli perde

benim mutfakta mekanizmalı salonda yere kadar perdelerim var ikisinden de çok memnunum

aslında tül için okadar çok çeşit varki  insanın kafası karışıyor bi kaç tane ekleyeyim sana

DİLVİN

üsttekı 2 dışı çıktım çıkacağım dıyor
alttakılerde öle tam çıkmadı
ucu bıle çıkmadı
ondan oluyor o zaman  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

herkese selammmm

cagların kesın dısı cıkıyordur yıne ondandır yaa su dıslerde bı hemen cıksa rahatlasak yaa ecrinde berbat yemesı ıyıde cok sükür ama cok mız mız yaaa 4 gün ınanın gecelerı 20 kere kalkıyorumdur zırt pırt uyanıyor bır ıkı emıyor gerı uyuyor aynen öyle sabaha kadar devam edıyor yaaa...

ama dünden berı ne yapıyorum bılıyormusunz kızlarr ecrin emzık tutmuyor yaa dğn bırısınden duydum aslında cok duyuyordumda ben yapmıyordum emzıgı ecrının agzına bagladım cuk cuk emıyor sımdı bı kac kez öyle yapcam kı alıssın artık ınanın bır yere gıtdımı benı rezıl edıyor aglaya aglayaa ...ben kan ter ıcınde kalıyorum ecrınle gezmeye gıtdımı...ınsallah alısır su emzıgee  :amin: :amin:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNu® - 27 Kasım , 2010, 16:00:10

hepside senin salonuna çok güzel olur 

ılk olan tül güzel ve sıyah beyazlı tüllerı cok sevıyorum ben ortası mekanızmalı olanları ınsallah seneye türkıyeye gelınce dıktırıım bende