2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

günaydın kızlarrr

pınarcım tşk ederızz  :opucuk:

çağlar yıne öksürüyor yaaaa  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

ne yapacağımızı şaşırdıkkkkk  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: hala uyumuyo banyo yaptrdım sallıorum ağlıo sürekli memede durmak istiyo göğüs uçlarım berbat yarık resmen offf :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bi akıl vern bana :y25:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

Allah yardımcın olsun canım. :amin: Dualar okumayı denesen canım. Belki de nazar değmiştir. :dontknow:

AککORTįє

evt doğru  nazarda deymiş olabilir bol bol oku

nazar deymemiş olsa bile dua rahatlatır sakinleştirir 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

GÜNAYDIN HEPİNİZE

BU GECE YAVRULARDA HEP SORUN VAR SANIRIM
BİZDE SABAHA KADAR DEFALARCA UYANADIK UYKUDA AĞLADIK
AYAKTADA SALLASAM MEMEDEDE DURSA HEP AĞLADI

EBRU BENİMDE GÖĞÜSLERİM HEP YARA
KREM KULLANAIYORUM AMA GEÇMİYOR BİR TÜRLÜ
ANNEMİN TAVSİYESİ ÜZERİNE SODA SÜRDÜM AZ ÖNCE
CİĞERİM YANDI RESMEN HALA SIZLIYOR KOLUM UYUŞTU VALLA  :sad1:

DER!N

ırmak184

9.aya girmişiz  :-ooo unutmusum kutladıgınız için tes. ederiz teyzeler...damadımında 9.ayı hayırlı olsun  :opucuk:

bizde gece sabahladık  :'( dün akşam 10 da yattı kızım bende cok yorgundum 11 de yattım.bir uyandı saat 1 genelde 6 da uyandıgı için bende sabah oldu zannediyorum  :honk: 4'e kadar ugrastırdı beni.. :-\  sabah işe gittim geldim gelince 3 saat uyudum biraz kendime geldim..bir problemide yok aslında. yine diş mi cıkarıyor acaba görünürde bişey de yok  :-ooo

poyraza maşallah boyuda kilosuda cok iyi  :nazar: bizimde haftaya kontrolumuz. 2 ay sonra gel demişti doktorumuz..bakalım bizde ne var ne yok  :)
ebrucum allah kolaylık versin canım.kakasını yapamıyor ondan sıkıntısı sanırım.rezene veriyormusun rahatlatır biraz. büyüselerde problemleri hiç bitmiyor  :cildir:

pınarcım sanada allah kolaylık versin dedigin gibi bu gece bir sorun vardı herhalde herkeste aynı sorun  :sad1: 

ırmak184

Alıntı yapılan: ((selma)) - 24 Kasım , 2010, 08:59:10
günaydın kızlarrr

pınarcım tşk ederızz  :opucuk:

çağlar yıne öksürüyor yaaaa  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

ne yapacağımızı şaşırdıkkkkk  :'(
gecmiş olsun canım  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: iLkNu® - 24 Kasım , 2010, 10:40:49
günaydın kızlar  :hello:

emzik almıyor  mu ebru

yok ilknurcum emzik almıo veriorum öğürüo baştan beri tutmadı[/b]

°o.O євяυ O.o°

sanada geçmş olsn pınar bnde de 3 krem var hiçbri fayda etmedi
ewet ırmakcm sıkıntısını kakasını yapamamasından rezeneyi akşmları veriorum

DİLVİN

SAĞOLL IRMAKCIMMM  :opucuk:

BUTUN BEBİŞLER DEMEKKI ANNAŞMIŞŞŞ

ACABA HABERIMIZ YOKKEN GİZLİ GİZLİ BİRBİRLERİYLEMİ GÖRÜŞÜYORLAR  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

°o.O євяυ O.o°

ilkcemre

benim bugün annemler geldi... cemre normalde uyumaz bugün uykucu oldu ayyy kimse inanmıyo bana ya... huysuz diyorum neresi diyolarrrr....

evde tadilat var balkon kapısı çıktı kemer yapılıo o gürültüde bile uyuyo... ayyy yalnız olsam asla uyumazzz....