2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

DİLVİN

Alıntı yapılan: gökse - 11 Kasım , 2010, 17:20:42
merhaba selmacım nasılsın.

ÇOK YOĞUNNN   :(

BEYANNAME HAFTASI BU HAFTA

FTLARLA UĞRAŞTIM GUN BOYUNCA

ÇOKK YORULDUMMMM C.TESİİİİ GELSİNNNN HEMEN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gökse

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

gökse

darısı başıma inşallah diyorum ama. çalışan kadın evde oturmak istiyo evde oturanda çalışmak .bende çalışmak istiyom yaaa :cildir:

мiŁenα.

Naber kızlar  :hello:

akşama balık yiyecektik ;eşimöğlen almış gelmiş akşama yaparım dediydim.

Akşama balık olcak diye yemekte yapmadım..

Neyse balığı bahçede yaptımevim kokmasın diye.(yeni temizledim ya :laughing7:)

Meğer balık bayatmış,anlamadık okadar uğraştım pişirdim sonra attım kedilere :cildir:

Sonra eşim dedi hadi dışarıda yiyelim çıktık dışarda yedik.

hemlcw ye gittik eymene bayramlık bakmaya..

mükemmel ötesi bir takım beğendim.
:love7:

beyaz gömlek,yelek ve kravat altına pantalonu ..

bittim takıma eşim dediki cumartesi bakarız ;eğer beğenmezsek bunu alırız dedi.

Bakalım büyük ihtimalonu alıcaz. :occasion5:

eymen bugün zaten çok yoruldu ;birde kaçsaat dışarda gezdieve geldi;

vurdu kafayı yattı :k06:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

bize gelin hanımlar... anzer yaylasında evimiz var...rizede annemler yeni inşaatada basladı,yaza kadar biter inşallah deniz manzaralı terası falan olacak mis gibi hava,oksijen ohhhh...ayder yaylasına cıkarız kaplıcalara gireriz...uzungölde cok güzel..servis aracımızda var 17 kişilik dolusur gideriz  :D ne güzel olurdu  :muzz:  :muzz: demetcim karadenizin havasına pek güven olmuyor yazın yaylaya cıktıgımızda bile akşamları soba yakardık,ev ekmegi yapardı annem,mis gibi tereyag,peynir,sıcak ekmegin arasına koyar yerdik,bu yaz gidecegiz kısmetse hepberaber toplanalım güzel bir tatil yapalım  :hieyt:

sahracım dünürüm biz mudanyaya gidecegiz siz bursanın neresindesiniz...ama önce erkek tarafı gelir  :laughing7:
ben kızımın cicişlerini 2 hafta oldu galiba aldım kendimede elbise aldım..

bişey sorucam..benim elektrik süpürgem bozuldu,evlenirken hediye gelmişti..yeni alıcam şimdi tavsiye ettigniz bir marka varmı..ben su konululanlardan almak istiyorum  :icon_scratch:

ırmak184

okadar ugras pişir sonunda yeme... allahtan anlamıssınız bayat oldugunu  :sad1:
şimdiden güle güle giysin eymencik cicişlerini...

ırmak184

Alıntı yapılan: iLkNu® - 11 Kasım , 2010, 00:10:46
Alıntı yapılan: ırmak184 - 10 Kasım , 2010, 23:55:28
nerde satılıyor acaba cekmece aparatları.. hiç dikkatimi cekmedi..bende alayım bez sıkıstırıyorum acmasın diye :-\

canım bauhaus da var prizler için ordan almıştım

ama oraya gitmeden bi elektirkçiye bakıcam onlarda da olması lazım

canım bauhaus bize uzak,koçtasa bakarım belki orda vardır..prizler için olanı aptamil mama almıştık 4 tane hediye vermişti yanında..cekmece aparatıda hediye verse bari  :tongue3:

мiŁenα.

eşim iri diye almış palamutu pek anlamaz balıktan ..
:igrenc:

dediğin gibi iyikide anladık eymene yedirmedim allahtan :igrenc:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayy benimde canim balik cekti simdik yaa  :hungry: :hungry:

bizde bayramin 1. günü herhalde hafta ici oldugu icin dükkanda acik olacagi icin belki bi kacamak yapar benim babanemgili ziyarete gideriz...anack pazar günü baslicak bizim bayram gezimiz ;)

bende ecrine bayramlik aldim cokdan aylardan önce hazirdi saten cok cicis olcak benim prensesim...

bugün evimi temizledim bol camasir suyu kullandim ellerim maf oldu pütür pütür oldu ya ve sizliyor cok avartdim yine elim durmuyor camasir suyuyla calismaya bayilyiorum ya...evim cok güzel oldu mis gibi ecrinimin odasida en güzeli cok ic acici annesi yesin bidenesini  :love9: :love9:

) SaMiRa (

bende çok gitmek istiyorum karadenize yaaaa benide alın geçerkenn...
ırmakçıkm biz nilüferde oturuyoruz mudanyada birimi var ?
çok eser orası ama dikkat edin canım bizdde bayadır gitmiyoruz oraya yaa yarım saat falan sürüyor..

) SaMiRa (

bizde doktora gittik bugün reflü olmuştu ya fudayl ilaçalra başlamamıştım drumuzda başalama gerek yok dedi kullanmıcam o yüzden...
genel sağlığı iyi bi problem yok bağışıklık sistemi dışında
kilosu 9900 olmuş :nazar: :nazar:boyu 78 cm :nazar: :nazar:
kabız olduğu için fissür olmuş olabilirmi diye korkmuştm şükür bişey yokmuş
damakları şiş ama kesilmemiş dedi onu bende biliyorum dedim :)
bi şurup verdi koruyucu onu alıcaz kesiyi görmemişti bizim doktor iz kalmasın diye krem verdi işte böyle
hiç hemde hiç durmuyorrr öğlen uyandı daha yeni uyudu deli dana gibi geziyor yavrum bi oraya bi oraya ama uyumuyorr
yanıma aldım yüzümü seve seve uyudu bende onu minik minik öpücüklere boğdum oyy annesi kurban  :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

Aynen sevil geçen gün benimellerimde  le oldu bol kremle geçiyor. :icon_thumright:

geçmişolsun sahra tekrar maşallah paşaya :nazar: