2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ÇOKK GEÇMİŞŞŞ OLSUN AYŞECIM SANADA

RABBIM BETERINDEN KORUSUN  :amin: :amin:

ÇOK SAĞOL İLKNURCUMM AYŞECIMMMM

İNŞ. TEZ ZAMANDA ÇAĞLARLA BERABER TÜM HASTA BEBİŞLER İYİLEŞİR  :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gökse

mehabalar kızlar nasılsınız :hello: bizde hala diş çıkarmadık ya :'( göksunun ağzı çok akıyo bişey yok hala .ishal oldu geçmedi bitürlü bugün birazda ateşi var .dişten diyorum ama .iştahsızda çok hiç bişey yemiyo hep  meme emiyo

zelis

selam kizlar :hello:

Aysecigim cok gecmis olsun canim , Rabbim korumus...... Ben sobayi ozledim ... cok severim kesi gibi soba onunde kivrilmayi , uyumayi :sleepy1: tabi temizligi , yakmasi falan zor ama zevkliydi...

Selmacigim sizede gecmis olsun canim,...
bizim kizda isthasiz bi haftadir , yemiyor , icmiyor , hep oyun ilgi istiyor , yerde yalniz basina yatmak istemiyor , yurume arabasinda yada kucagimizda durmak istiyor :cildir: normal yediginin -ictiginin yarisini anca bitiriyor....Insallah gecis donemidir , mevsimde degisiyor ya insallah ondandir...

Ay burda hava bu gun cok ruzgarli , agaclar kokunden sokulecek sanki . tirstim biraz... :-[

) SaMiRa (

ayşecim geçmiş olsun allah korumuş.göğüsünde inş çabucak geçer
selmacım çağlar hastamı olduu oy yavrum geçmiş olsunn
zelişcim sizede inşallah bebişlerinizin iştahı kısa zmanada yerine gelirr :amin:
gülfercim selenin iyi olmasına sevindim yavrum daim olsun inş hep diş çıkarırkende :amin:

) SaMiRa (

bizde hastaneye gittik bugün gostroloji druna reflü için 2 tane ilç verdi bide ar mama varmış onu kullanırsan gavskonu kullanmna gerek yok dedi 1 ay sonra kontrol
ilaçlar bitince yenisini alcakmışız.. bide immunolojiye yolladılar bizi bağışıklık sistemi düşük diye mutlska gidin dedi dr diğeri gerek yok normal sonuçlar demişti
sinirlerim bozuldu offf :cildir: :y25: almadım randevu 24 kasıma veriyorlar.. kendi drumuz kongredeymiş pzrtesi gelcekmiş öfff

kızlar yaa aptamil gerçekten bağışıklık sistemini güçlkendiriyor mu acaba yoksa sadece reklam mı?

DER!N

Geçmiş olsun kızlar Rabbim beterinden korusun.  :amin:

Ben bazen atlıyorum ya da denk gelmiyorum galiba, Çağlar hasta mı? Ayşe ne zamandır göğsünde iltihap var?
Çok geçmiş olsun.  :amin:

Sahracım size de geçmiş olsun, ay bir dikiş tuttursalar zaten off  :caca:
Ben Lactumdan sonra Aptamil kullanmaya başladım 2si ile başladık ve şimdi 3 numaradayız.
Benden geçen faranjit hariç hastalanmadı Selen maşallah.
Aptamil junier da veriyorum haftada bir falan. Bir akademisyen arkadaşım var çok sık hastalanıyordu oğlu doktoru yaşını beklemeye gerek yok verebilirsiniz demiş. Ben 10 aylık olduğundan beri veriyorum.

Sen ne kullanıyorsun?

DER!N

Kızlar Selen muz yedi tatlı bir muz hem de ımm ımm diye diye  :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ayşenurum

herkese hayırlı akşamlar  hanımlar hasta bebişlere ve annelere çok geçmiş olsun 
:)

DER!N

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:amin: canım nasıl oldu selen iymi şimdi dişi çıkmışmı

DER!N

Çıkmış teyzesi minnacık bir uç :) keyfi yerinde elhamdülillah, ellerinde azcık ateş var ama bakalım artmaz inşallah.

< ESLAL >

selam kızlar  :opucuk: :opucuk:

ayşecim,selmacım,sahracım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

oyyy kurban olduğum pamuk kızışım benim muzlarmı yedin annem senn  :love9: yarasın kızışıma daim olsun inş. yeni inciside hayırlı olsun kuzumun inş. birdaha ağrı,acı çektirmez miniğime  :amin: :amin:

bizim nezlemiz bugün iice arttı kuzucum burnu çok tıkalı mümükleri akıyor anne diye gösteriyor hemen yavrum benim

peditus şurup başladık ve bol bol meyve sebze veriyorum inş. bikaç güne kadar geçer aptamil junier verdim bugün daha öncede vermiştim fazla geldi hepsini kusmuştu bugün muhallebi yaptım onunla güzel yedi kuzucum  :nazar:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 04 Kasım , 2010, 20:21:14
Çıkmış teyzesi minnacık bir uç :) keyfi yerinde elhamdülillah, ellerinde azcık ateş var ama bakalım artmaz inşallah.

hadi hayırlı olsun inciniz yerim ben onun ellerini

kıyamam ya kurban olurum yaradana inşallah artmaz canım çabucak yel gibi geçip gitsin :amin:

gökse

AYY ŞU ATEŞ YOKMU YA MAHFEDİYO BEBİŞLERİ YA BİRANDA SOLUVERİYO YAVRUCAKLAR  :sad1:BTÜN BEBİŞLERE GEÇMİŞOLSUN KIZLAR :opucuk: