2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

ilknur  :opucuk:
büşra  :opucuk:
ırmak  :opucuk:
nesrin  :opucuk:
ayşe  :opucuk:
sağolun kızlar iyi dilekleriniz için bu kadar duaya kesin geri gelirim  ;D

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Hayırla git hayırlarla dön inşallah,
Allaha emanetsin canım.  :opucuk:

GÜNAYDINLAR :love9: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

cnmm evin hayrlı olsn en kısa zamnda dönmn dileğiyle :opucuk:
selamm kızlr ben bu gece kafayı yiycektm yaaa :cildir: :cildir: kızm hiç uyumadı yine ytırıorum uynıp ağlıo ezgi arkadaşımı çok ii anlıorum :cildir:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

günaydın canlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ebrar inş. çabucak dönersin canım Allah yardımcın olsun hemen yerleş evine  :amin:

dün çokk fenalardaydım okuyamadım yazdıklarınızı Hiloş çığrından çıkmıştı birde adet oldum ve inanılmaz bir sancıyla kabus gibi bir gündü üstüne misafir geldi  :cildir:

bu gün daha iyiyim kızım akşam uyudu biraz ama bu sabah burun akıntısı ve hapsurukla uyandı nezle oldu kuzum inş. hemen geçer pazartesi yolculuk var  :-\

Gülom atarax kullanmak istemiyorum ama benim kuzenin kızıda aynı Nisa gibi doktoru bitkisel bir şurup vermiş tamamen bitkiselmiş onu kullanmaya başladı işe yararsa bende ondan deniycem inş. onada bize fayda eder  :amin: :amin:

beslenme konusunda biz hala eski usul devam ediyoruz kahvaltı karışımı,meyve püresi,sebze püresi,yoğurt,kaşık maması vs. günlük bunları veriyorum..ciğer veriyordum ama bir kez ciğer aldım tarihide yeniydi ve ciğer çok bayat çıktı birdahada güvenip veremedim,tavuk veriyordum onada şu virüs mevzuundan sonra ara verdim kırmızı ette vermedim henüz çünkü biz burdan kırmızı et almıyoruz balıkesirden getiriyoruz,yada annemler gönderiyor kıymam kalmadı gitmemiz yakın diyede göndermedi annemler yani şuan et ürünleri yiyemiyor kızım..balıkesire gidince ananesiyle,babannesi ona herşeyi yedirir zaten orda alışır gelir  :laughing7:çok meraklılar çocuğun ağzına bişeyler sokuşturmaya önceden hep ikaz ediyordum artık özgürler  :k06:
işte öyle yani bu arada bizimde balıkesire gidince geri dönmeme ihtimalimiz var yani orada kalmayı planlıyoruz işlerimizi yoluna koyabilirsek inş. herşey yolunda giderde bizde taşınırız memleketimize  :amin: :amin:

DİLVİN

İYİ OLMANIZA SEVINDIM EZGİCİM

AYY INŞ. EZGİCİM MEMLEKETINIZDE KALIRSINIZ

HEM KARDEŞLERIN ANNEN DESTEK ÇIKARLAR SANA

HAKKINIZA HAYIRLISI NE İSE OLSUN  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

AMİNN CANIM BENİM SAĞOLASIN İNŞ. ŞU İZİNDE İŞLERİMİZİ AYARLAYABİLİRİZ  :amin: ÇOKK İSTİYORUM ÇOKKKK

AککORTįє

03 Kasım , 2010, 11:33:20 #4163 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2010, 11:36:40 iLkNu®

hakıkında hayırlısı olsun canım, senin psikolojin açısından sanırım orası daha iyi

dediği gibi yardımcı da olurlar sana  :opucuk:

bizim ki bugün ki kahvaltı operasyonumuz umduğum gibi geçmedi  :BangHead:

şöleki; şimdi ben yumurtayla meyve püresini karıştırdım onu yine güzel yedi löp löp

geriye peynir pekmez reçel kaldı. pekmezle reçeli zaten yiyor bi peynir ..

peynire meyve püresi ekledim azcık bebe bisküvüsü pekmez zaten bi yemek kaşığı yemişti  

bi, yemek kaşığı da peynirin yanına koydum

oldu sana bir kocaman kase karışım zaten bi tabak karışım yemişti doğal olarak da bunu yiyememedi hepsini

valla hepsini bir kase yapsam yine değişen birşey olamayacak.

zaten tek olarak sadece pekmezle reçeli yiyor

peynirle yumurtayı yemiyoronları da karıştırıyorum  pekmezde 2 yemek kaşığı tek olarak yiyemeyeceğine göre

doğal olarak onların yanına da katıyorum e bu nasıl tek tek vermek  ÖFFFFFFFFF  :cildir: :cildir: :cildir:

yine hep karışım yapıyorum  :icon_scratch:

ben en iyisi karışıma devam edeyim zaten bu şekilde de karışım yapıyorum

ama az yapayım ardından da tadlarını bilsin diye azcık yumurtadan azcık peynirden tıkıştırayım ağzına  :laughing7:

мiŁenα.

ezom hayırlısıyla git gel inşallah..

güzel dinlenir bomba gibi dönersin inşallah..belki fıstık orda düzene girer de sende rahat edersin.

Eşim bugün izinn aldı evdeyken hazır bende temizliğe başladım..

Sabahtan bu yana sadece bir oda temziledim  :( ince ince didikleye didikleye  :k06:

daha çok işim var öprük hepinizi :hello:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

İlknurcum hiç kendini yıpratma. NAsıl seviyorsa öyle yesin.. Benim büyük kızım iki yaşına kadar karışım yedi. Ne peynir yerdi ne yumurta sade olarak. Sonra illa ki alışıyor. Damak tatları gelişiyor. Şimdi nasıl seviyor yumurtayı. Birde ben ek gıdadan çok anne sütüne daha önem veriyorum. Nasıl olsa anne sütünden her vitamini alıyor. Çiğneme sorunumuzda yok şükür. Her şeyi yiyor severek.  :nazar:

zelis

gunaydin kizlar , pek gunaydinlik bi saat degil ama bizim kiz yeni uyandi  :laughing7: kac gundur uyuyamiyordu onlarin acisini cikardi sanirim ,
sabah 5 te uyandi mama icti uyudu , sonra saat 10 da uyandi yine mama icirdim cunku hala uykusu vardi ve yine uyudu simdi tam olarak uyandi kahvalti yaptiracam
yumurta yedirecem kizima ....bakalim yemezse karisim yaparim , acep devam mamasiylanmi yapayim yoksa ihlamurlanmi  :icon_scratch:

SiRiNe

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 03 Kasım , 2010, 13:08:57
İlknurcum hiç kendini yıpratma. NAsıl seviyorsa öyle yesin.. Benim büyük kızım iki yaşına kadar karışım yedi. Ne peynir yerdi ne yumurta sade olarak. Sonra illa ki alışıyor. Damak tatları gelişiyor. Şimdi nasıl seviyor yumurtayı. Birde ben ek gıdadan çok anne sütüne daha önem veriyorum. Nasıl olsa anne sütünden her vitamini alıyor. Çiğneme sorunumuzda yok şükür. Her şeyi yiyor severek.  :nazar:
:icon_thumright: mantiklica bir yaklasim nesrin

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

offf ben cildirmak üzereyim ecrin 3 gündür tam sasirdi uykuyu yaa saten düzgün uyumuyordu ve bi kac gündür cok huysuz ve hic uyumuyor inanin yarim saatde bir uyaniyor gece 50kere kalkiyorumdur vallah bende bitdim tükendim artik ya bu ne zaman düzelcek hic mi uykusu gelmyior bu cadinin yaaa bugün doktora gtcem bana ilac gibi bisey versin dayanamiyorum dahah  tüm kemiklerim sizliyor artik vallah halim kalmadi bide 2 cocuk nasil düsünülür suan nasil yana bana cok uzak iste manzara ortada kizlarrr

hemsom isom yemiyorsa tek tek sende karisima devam et demek ki öyle daha cok seviyormesal söyle denesen bide beyaz peynirin ucunu biraz pekmez veya recele batirip agzina versen belki öyle yer pasam...

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 03 Kasım , 2010, 13:08:57

:opucuk: sağol nesrincim ya vallahi içimi nasıl rahatlattın bilemezsin

felfecir oldum kaç gündür tek tek yediricem diye

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Kasım , 2010, 13:35:36
offf ben cildirmak üzereyim ecrin 3 gündür tam sasirdi uykuyu yaa saten düzgün uyumuyordu ve bi kac gündür cok huysuz ve hic uyumuyor inanin yarim saatde bir uyaniyor gece 50kere kalkiyorumdur vallah bende bitdim tükendim artik ya bu ne zaman düzelcek hic mi uykusu gelmyior bu cadinin yaaa bugün doktora gtcem bana ilac gibi bisey versin dayanamiyorum dahah  tüm kemiklerim sizliyor artik vallah halim kalmadi bide 2 cocuk nasil düsünülür suan nasil yana bana cok uzak iste manzara ortada kizlarrr

hemsom isom yemiyorsa tek tek sende karisima devam et demek ki öyle daha cok seviyormesal söyle denesen bide beyaz peynirin ucunu biraz pekmez veya recele batirip agzina versen belki öyle yer pasam...

evt canım haklısın o da olabilir onu da bi deneyeyim olmadı karışıma devam  :laughing7: napak