2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

geçmiş olsun canım .inşallah en kısa zamanda iyileşir bebeğin.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Geçmiş olsun Zelişcim. Rabbim şifalar versin. :amin:

ilkcemre

ayyy zelişcim geçmiş olsun valla canım ya...

geçenlerde bizimde oldu o şekilde meğer 6. hastalık denen şeyi geçiriyomuş bebişim... yüksek ateş 39 lardan inmiyoduu. 38e inince seviniyodum düştü biraz die. 3 gün devam etti önce idrar yolları enfeksiyonu var birazd dedi dr sonra bu teşhisi koydular...

çok zor geçen gecelerin ardından 3. gün geçti allaha şükür...

rabbim kimseye dermansız dert verme... çare aratma bize allahım ... çok zor çokkkkkk....

AککORTįє

01 Kasım , 2010, 22:34:24 #4084 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2010, 23:10:41 iLkNu®
Alıntı yapılan: zelis - 01 Kasım , 2010, 17:45:56
Rabbim hepimizin hakkinda hayirslisini versin kizlar ..

Ilknurcugum bizde hala kucuk emzik kullaniyoruz.... 6+ olaninida aldim ama ikisinide emiyor , sorun yok yani bizde  ;D

Benim prensesim hasta oldu teyzeleri  :y25: :y25: :y25: gece atesi 39.9 a kadar cikti , aradik doktoru hemen; bebeklerde normal dedi , yeteri kadar sivi aliyiorsa , ishal ve kusma yoksa ve birde surekli aglmaiyorsa, tabi icebiliyorsa mamasini sorun yok dediler , 3 gun bu sekilde devam ederse gecmezse o zaman getir dediler ,
ama bu gecede devam ederse gotururum ben .... bekleyemem o kadar .... :honk: :honk:

zelihacım çok geçmiş olsun canımm  :opucuk:

inş iyi geçer geceniz rahatlar kuzucuk.. Allah a emanet olsun   :amin:

evt canım  tereddütte kaldım bende burda ufak çapta bir araştırma yaptım oğlumla çıktık burdaki eczanelere sordum

kullanmasında bi sakıncas yok hangisi alıyorsa onu verin

normalde ayına göre kullanması daha iyi tabiki  ama almıyorsa da bi önceki dönemin verebilirsiniz dedi eczacı.

mesela kendi kızı 2 yaşındaymış hala 1 numara emzik  kullanıyor dedi 2 yada 3 numara emzik kesinlikle almıyor dedi

çene yapısıyla ilgiliymiş kadında zaten küçücük birşeydi .

bunu da bu şekilde  öğrenmiş oldum.

tabi ben yine ayına göre aldım 2 tane daha   :laughing7:

zelis

cok tesekkur ederim kizlar , hepinizden Allah Razi olsun ....

simdi yatirdim insallah biraz uyur , atesi 38. 8 di , fitil koydum rahatlasin yavrum biraz...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selmaaa kizz ahde hayirlisi vallah masallah size  :nazar:

gülay_enes

çok geçmiş olsun zeliş benim oğlumda eteşi fazla çıkmaz ama çıktığı zaman çok kötü oluyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:sabaha kadar durmaz o şimdi canım yaaa :sad1:
bebeğim tüm dünyam benim

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLARRR

NEDEN SAYFAMIZI BOŞLUYORSUNUZ   :caca:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Dööme döömee Günaydın  :opucuk:

Ezgiye bakınıyorum Nisa yine uyumuyormuş canım sıkıldı.  ::)

Nasılsın Selmacan?

мiŁenα.

Günaydın fıstıklar :k06:

Sabah sabah keyfim çok yerinde regl oldum :k06:

Ve oğluşumla sabahımn kör saatinden beri değişiyoruz. :k06:

ezomm facedeydi yazıcaktım eymenden fırsat olmadı :-\

DİLVİN

İYİYİM GÜLFERCIMMM

BEN HALA REGL OLMADIM  ;D

ÇAĞLAR BU ARADA YINE SOĞUK ALMIŞ  :sad1:

BURNU AKIYOR

SABAHIN KÖRÜNDE BİZLE KALKIP YOLLARA DÜŞÜYOR YAVRUM

ONDAN HEP HASTA OLUYOR  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

GEÇMİŞ olsun selmacım..

ya faceden yazıyorum gelmeiyor yadıklarım :cildir:

ya pc'nin tuşları bamıyor eymen hep çıkarmış yaaa :cildir:

off offf

DİLVİN

мiŁenα.