2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

iyim canım sağol sen iyimisn?
geçmiş olsun canım kolaylıla çıksın inş dişleriniz.
bizim daha hiç yok dişimiz

gökse

DER!N

) SaMiRa (

DER!N

Hoş buldum yakışıklı paşamın güzel annişi  :opucuk:

) SaMiRa (

:D
teşekkür ederim canım benim o senin güzelliğin :opucuk:
eciş nasıl,sen?
ay fudayl a gülüyorum ama bi sıkıntısı var acaba diye de düşünmüyo değilim
babası sallıyor ayağında o da tutumuş ayaklarını öyle uyuyor elinden kayacak gibi olur hemen panikliyor
az önce uyandı ama sersem tabi tıtmuş yolu gidiyo ııhh ııhhh diye sonra dizlerinin üzernde durdu uyudu öyle :k06:
çk komik oluyor yaa deminden beri gülüyoruzz

DER!N

Rabbim gülmekten ayırmasın oyy ecişin bebekliği geldi gözümün önüne 3-5 gece öyle uyudu cimcimem gerçekten çok komik bir görüntü  :laughing7:

İyiyiz çok şükür, hava berbat fırtına kıyamet kombiyi tam gaz açtım böyle mi gidecek acaba ya?

Sizler nasılsınız?

Heyyy forum insanları nerelerdesiniz?  :director:

ırmak184

hoşgeldin gülfer  :opucuk:
sahracım bosver gec gelsin daha iyi 3,5 aylıkken basladı diş sorunu hala devam ediyor  :'( sıkıntısı hiç bitmiyor  :sad1:

DER!N

ırmak184

cok berbat hava aralıksız yagıyor,dısarda olanlara allah kolaylık versin.evin içinde bişey anlamıyoruz.

ırmak184

hosbulduk canım.nasılsın eciş nasıl iyimi?

DER!N

İyi teyzesi ben de iyiyim hamd olsun, sizler nasılsınız kuzucum nasıl?

Ev oturması gibi hissettim  :k06:

cemresu

slm arkadaşlar..
bişey sormak istiyorum benim son adet tarihim 14 eylül bugn doktora gittim 3 haftalık dedi bilgisayrdaki hesaplamaya görede 6+2 günlük çıkıyorr kafam karıştıı... ve 3 haftalk olmasına rağmen dr da 21 haziran diyor bilgissayardaa 21 haziran gösteriyor   bi sorun olabilir miii :dontknow:

) SaMiRa (

amin canım inş cümlemizi
burdada gök gürlüyo hava kötü yağmur dinmedi yarında devam edecekmiş sonrada soğuk hava geliyormuş
evet allah dışardakilere kolaylık versin  :amin: :amin:

hakkaten aaa öyle oldu size oturmaya geldik ırmakla :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: cemresu - 28 Ekim , 2010, 23:54:48
slm arkadaşlar..
bişey sormak istiyorum benim son adet tarihim 14 eylül bugn doktora gittim 3 haftalık dedi bilgisayrdaki hesaplamaya görede 6+2 günlük çıkıyorr kafam karıştıı... ve 3 haftalk olmasına rağmen dr da 21 haziran diyor bilgissayardaa 21 haziran gösteriyor   bi sorun olabilir miii :dontknow:

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucaklamak nasib etsin.  :amin:
Muhtemelen geç dölllenme olmuştur. Ultrason bilgileri net bilgilerdir eğer düzensizliğiniz varsa karışmış olabilir yine de net bilgi ultrason bilgisi.