2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

sahracım fudayli az yiyor sanırım ondan doymuyor ben sebzeleri püre halinde veriyorum yani çorba kıvamında değil bir kase yiyor  :nazar:

tarhana çorbasınıda oldukça koyu yapıyorum doyurucu olsun diye çünkü içine ekmek doğradığımda yemiyor

yoğurduna cicibebe koyuyorum oda bir öğün olmuş oluyor

mesela bu sabah bizimle birlikle 1 dilim ekmeğin içini yarım yumurta sarısı 1 çay kaşığı kadar labne peyniri yedi ama doymadı yarım saat sonra bir kase cicibebe yedi  ;D

мiŁenα.

Günaydın kızlar 8)

Ne demek güloo çayı koydum gelinnn :toothy10:

maşallah fudayl  :nazar: maşallah duruya :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

günaydın ayşecımmm  :opucuk:

vee günaydın kızlar

çağlar halaa dişsizz  :dontknow:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

eymende iki dene çıkardı devamı yok ..

alt yan tarafta beyazlık iyice blirgin ama gelmiyor :cildir:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

heee emerken ısırsın :icon_pale: inşa çıkar canım en yakın zamanda :amin:

tweety0555

merhaba arkadaslar uzun zaman oldu bıraz sıkıntılı gunler gecırıyorum ev aldık gıbı anlasıldı ama ben hala samsun a alısamadım vs vs...neyse
mert usten de ıkıncı dısını patlattı toplamda 4 olduk...bıraktıgımda karsısında kısı varsa ona dogru 5 adım atabılıyor ama sonra popoyu oturtuyor...herısını halledıyor vallahı almak ıstedıklerı vsvs..
yemesıne gelınce hıc yok denecek kadar az benı emıyor ama cok duzuenlı yemıyor bende zorla corba yogurt vs duzenlı ogunlerımız yok anlıcanız kılo alımıda az gıbı gelıyor bana ama saglıklı olsunda dıyorum baska bırsey ıstemıyorum...
bu arada gece cok huysuz hala en 6 kere kalkıyoruz emıyoruz bır kac gecedır emıp pesıne aglıyoruz vs vs..
bu arada bılıyorsunuz ben korunmak ıcın tuplerı baglatmıstım ama adet gormedım bugun 4 gectı korkuyorum ben hep gunu gunune olurdum cok bınde bır ıhtımal dıye bılıyorum ama olurmu olur dıyede korkuyorum acıkcası...

bırde sey soracagım emzırırken antıdepresan kulananız oldumu?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 28 Ekim , 2010, 09:17:22
çıksın artık amaaa yaaaa  ::)

:k06:  :icon_thumright:

oğlum 2 gündür kulağıyla oynuyor hemde baya iştahlı  :k06:

bakalım bekliik ;D

мiŁenα.

merhaba kızlar tekrar. :k06:

Dün akşam babamız işten geldi ..Oğluma ba-ba gelmiş oğlum baba dedim ..

Bizimkide  :love9: BABA :love9: dedi.tabiii eşim dört köşe oldu anne diyordu kıskanıyordu :laughing7:

Artık kendi kedine epey konuşuyor.Birde anlasak ne dediğini ne iyi olcak.

Gelelim en sıkıntılı konuma;

Bu benim oğlan birşey yemiyor ya..

Sadece kahvaltıyı severek yiyor geri ne yaptıysam ne verdiysem yemiyor :cildir:

balık seviyor diye balık yaptım dün ondan da yemedi 4-5 lokma tamam..

Ya 6-7 kaşıkla doyarmı çocuk :icon_scratch:

Diyorum ki doydu tamam zorlamicam.Ama sürekli meme diyor  :dontknow:

Off :BangHead: ben ne yapsam yaa..

gülfer aeciş ne zaman düzenli yemeye başladı. :icon_scratch:

Babamıza öğleden sonra tatil aslında bugün trabzona gitcektik pzar döncektik ama nasip olmadı.

ananeyi hastaneye kaldırmışlar.kayınvalidem yanındaymış gelmeyin dediler. :-\

:

DER!N

Bilmem ki başladı mı  :laughing7:

7,5 aydan sonra tatlım uyku düzenimizi oturttuk yemeğe başladı elhamdülillah.  :nazar:

Diş dönemlerinde sadece devam sütü içiyor gerçi ama sıkıntısından oluyor sonra düzeliyor.

Belki az ve sık yemekten hoşlanıyordur canımcım  ::)

мiŁenα.

olabilir..

sürekli yaramazlık peşinde kurtlu iki dk durmuyor..

babasıyla oynuyor beni görünce kuduruyor.

Bende bu çocuğu azdırcak birşey mi var diyorum..

Olmadık şeyleri kurcalama peşinde peteğin saatinin ayarını bozmuş ne ara yaptı bilmiyoruz kaşla göz arasında :'(

Bu kadar harakete ben dk başı acıkırım ya :-\

ilkcemre

ayşe ben bişi farkettim cemrede..

diş çıkartma dönemlerinde ne yaptıysam memnun edemiyorum. ne yemek nne uyku hiç bişi olmuyo bu sırlarda. şuan 7.ve 8. dişlerde çıktı. yeni gelen yok onlarda büyüyolar sıkıntı vermiyolar yani maşallah çok iyiyiz bu aralar. yaptığım şeyleri yiyo en azından. su içmeyede başladık. çok sıkıntı çektik su içmek istemiyodu çünkü. uykuda ehhh işte ... eskisi gibi değil en azından... şuan eymende arka arkaya çıkarabilir ondan yapıo olabilir. cemre hepsini peşpeşe çıkardı çok yıprandı. kilo alamadı yavrum ...

selma vve ilknura sesleniyorum  :director: :director:
şanslısınızbi bakıma aslında kuzucuklar diş çıkarmadı gelişimini devam ettir4di. biz erkenden çıkardık zayıf kaldık. dert etmiyorum rabbim sağlık sıhhat versin ...

ilknur kulaklarıyla oynuyosa çıkarıcak demektir. hatta hangi kulağıyla oynuyosa önce o taraftan çıkıo ve üst çıkıo. seninki önce üstleri çıkarıyo olmasın. bi bakalım. ben cemrenin üst ortları beklerken yan dişleri çıkmış haberim yok...  :laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

kulakla oynaması diş çıkartıyor demek mi  :icon_scratch: ben uykusu gelince yapıyo sanıyom :k06:

Evett dişten olabilir damakta diş yerleri çok belirgin ve şiş.

eli ağzında ve kaşıyınca çok mutlu oluyor :binkybaby:

atlatalım şu dönemi ya :y25:

eymenin kilosu falann iyi allahtan sütüm yarıyo :nazar:

AککORTįє

evt bende öyle biliyorum dişle alakalıdır diye haydin baalım 4 gözle bekliyoruz  ;D

oğlumun dişli halini çok merak ediyorum   :k06: oyyyyyy annesi gurban  :binkybaby:

bizim yemek sorunumuz hiç olmadı Allah a bin şükür   :amin: ne versem yiyor  :nazar:

sadece kahvaltı karışımlarını bayılarak yemiyor

öle ağlasa ağzını kitlese hiç yediremem Allah tan onu yapmıyor

sadece ağzıyla küçük bi delik  açıyor bende kaşığı ordan sokmaya çalışıyorum  :k06:

ama kesinlikle bütün kaseyi bitirtiyorum hergün  :laughing7: