2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

oy maşallah darısı aynı şekilde başımıza ;D :amin:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

maşallah selene... kaçıncı dişi çıkıo selenin.
cemre çok karışık çıkardı dişlerini...şuan alt yan ve üst orta dişleri çıkıo 7. ve 8. diş olarakbunlar çıkınca sıra onlara gelecek

cemre ilk yan dişlerini çıkardı. yani üst ön dişlerin hemen yanındaki dişleri. bende sandım ki bu köpek dişleri çıktı. dedimki kendi kendime ne de kolay çıkardı herkes bu dişler zor diyodu dedim ama meğer onlar dan sonraki dişlermiş ...

yoğurt çorbası yapıcam şimdi cemreye...  :binkybaby: ilk kez yapıcam bakalım svecek mi....

AککORTįє

sağolasın gülcüm  :-*

maşallah nisama maşşallah ecişe  :nazar:

bizde hala tık yok  :ehi:

KUZEY

merhaba kızlar ev tadilatıyla uğraşıorus giremiorum buara aynı zamanda Kuzeyin dişleri gelio coştular topluca :k06: altta 2 wardı üstten 2 çıktı şimdi üst yanlar gelio maşallah Ecrin we Nisaya :nazar:

мiŁenα.

KUZEY

hoşbulduk Ayşecim haftaya taşınırız inşallah biterse paşam nasıl? dişler ne alemde?

мiŁenα.

Can damarıma bastın  :icon_pale:off offf serpilim..

3-4 gecedir azıttı yine  :cildir: uyku yok bölük pörçük uyyoz gece 6-7 kez kalkıyor emiyor uyuyor ama nasıl olcak memeyi uzun süre emecek allahtan kucagımda emmek ıstemıyor yattıgımız yerde emiyor uyuyorum ben emziriken :y25: yoksa sabah kalkınca deli gibi nereye kime saldırcağımı şaşırıyorum. :cildir:

üst dişler bembeyaz ve kabarık geldi gelecek  :sad1: gelsede rahatlasak..

EŞİM GAZETEDE OKUMUŞ 6.AYDAN SONRA DİŞİ ÇIKAN BEBEKELRİN DİŞİNİ FIRCALAYIN DİYE PAMUKLA YAPICAKMIŞIZ..BEN BAŞLİCAM  :muzz:

KUZEY

Allah yardımcımız olsun canımcım :amin: Kuzeyin de üstten yanlar gelio huzursuz yaramaslığa dewamben de başlıcam tülbentle silmeye sünnet olduk şimdi de dişlerr :cildir: :cildir:

мiŁenα.

< ESLAL >

sağolun teyzoşları  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gülom bende Hilali oturtuyorum hep bizimle sofraya ama daha çok karıştırmakla uğraşıyor  :laughing7: :laughing7: sofrada ne varsa bende veriyorum ama çabuk sıkılıyor doyasıya yemiyor  çok şükür hiçbirşeyide reddetmiyor  :nazar: :nazar:

evet ayaklandığında herkesle gideceği kesin  ;D ama Hialalin sakinliği şaşkınlık daha çok evde hep yanlızız kalabalık ortama girince şaşıyor yavrum  :y25:

nesrin_beyza&berrin

Merhaba arkadaşlar
bugün misafirlerim vardı hiç giremedim. Gülcüm Cemrenin yeni ayı hayırlı olsun. Ezgicim Hilalede maşallah :nazar: :nazar:

--elif--

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

maşallah ecişe gülfer  :nazar: :nazar:
annesi çok iyi bakıyor kızıma
çağlar ve nisayada masallh :nazar: :nazar: :nazar:kiloları gerçekten ıyıymiş :nazar: :nazar:
ins hep böyle gider

DER!N

Sağolun teyzeleri.  :opucuk: :opucuk: ben öptüm Selen de bu ara favorisi ısırdı hepinizi  :binkybaby:

Altta 2 tane var üstte 5, üstten bir alttan da bir geliyor şuan. :nazar:

Bugün ateşimiz çıktı indi çıktı indi bu gece nöbetçiyiz bakalım.  ::)

) SaMiRa (

merhaba hanımlarr :hello:
nisaya,çağlara maşallah :nazar: :nazar:
eymene,selene,kuzeye geçmiş olsun rahat çıkarsınlar dişlerini inş. :amin:
ve selene ayrıca maşallah yarasın kızımaa :aferin:
ezgi fudaylda çok sıkılıyor yemekten aynı hilal gibi az yiyor mesela bugün doğrudüzgün birşe yemedi mama bile zor içiyor akşamda öyleydi
sanırım bizimde diş gelecek :dontknow: :dontknow:
zaten biz hep bekliyozz ;D ilknur,selma,sahra...bakalım hangi bebiş ilk çıkaracak :binkybaby:

fudaylda bi yürüme hevesi ki sormayın acayip hırslı gece uyandığında bile hemen dönüp kalkmaya çalışıyor durmuyor artık uykusuda bozuldu yavrumun
gülfer allah kolaylık versin canım sorunsuz bi gece olur inşallah :amin: :amin: