2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

günaydın kızla :coffee:

oyy tezeee yesinn demek kıskanmayı öğrenmişş :ehi:

serpil'e mesaj attım ama dönmedi  :icon_scratch: bende merak ettim ::)

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

eşim yine şehir dışına çıkıyooo   :y25: :y25: yine bi kaç gün ayrı kalıcazz :y25: :y25:

ama tabe ben de annemde kalmaya gidiyorummm....  :laughing7: :laughing7:

damla bebeciği bol bol sevecem nerdeyse bir buçuk haftalık ama çok değişmiş hafta sonu gördük. büyümüş hemencik  :nazar: :nazar: :nazar:

2-3 gün olmicam buralarda ... hepinizi  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

bebişlere iyi bakın  :wave: :wave: :wave:

мiŁenα.

Benimde eşim haftaya amasyaya gidecek  :-\

Çok zor oluyor anlıyorum seni ::) rabbim hayırlısıyla kavuştursun :amin:

Çok özletme kendini :wave:

DİLVİN

görüşürüz  gülcümmm :opucuk:

daha neler neler öğrencekler  ;D

ya bu arada hep memede uyuyor geceleri  1 haftadır fazla sütte gelmıyor

niyee ölekiii  :icon_scratch:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Bizde iyiyiz Selmacım. Biraz öksürük var. O da geçer inş. YAramazlığa son gaz devammmm. :k06: Çok komik oluyor onların kıskanmaları. Benim küçük büyüğü kıskanıyor. Büyük küçüğü kıskanacağı yerde :dontknow:

nesrin_beyza&berrin

Ha bu arada kimse hediye panosuna uğramıyor. Sevilde sonunda hediyesine kavuştu. :hello2:

DER!N

Hanımlar günaydın  :opucuk:

Bir şey soracağım son günlerde Selen dişlerini çok gıcırdatıyor sizinkiler de yapıyor mu bunu? Kalıcılık olur mu acaba? Ne yapsam emziğini veriyorum damaklarını kaşıyor tersiyle ve atıyor emziği.  :dontknow:

DİLVİN

GÜNAYDIN GÜLFERCIMMM  :opucuk:

DİŞİMIZ YOK BİLEMIYORUMMMMM  :D

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

ilkcemre

gülfer aynı durumdayız inan atlıcam camdan ...

en dayanamadığım şeylerden biri şurup biride diş gıcırdatmaktır hayatta ...

ve ikisinede katlanıyorum şuan... anne olmak zor iş...  

şaka bi yana son bir haftadır bizde yapıoruz bunu... geçer diye düşünüyorum. 5 yaşında yiğenim var oda yapardı. sora unuttu gitti. bi süreçtir inş...

nesrin_beyza&berrin

Prima kullanan arkadaşlara duyurulur. Son zamanlar da araştırmam sonuç buldu. En ucuz bezi 5M Migrosta buldum. Bir paket alana ikincisi %50 indirimli. Yani 3 numara paket teki 22 lira. içinde 74 tane var. İkisi toplam 148 adet 32 liraya denk geliyor. 4 numara ise 66 adet bir pakette toplam 132 32 liraya denk geliyor. Carrefourda 90lı paket 30 lira. Realde 80 li paket 30 lira. Ben dört paket aldım. Uzun süre almam artık.

мiŁenα.

BEN 2 GÜN önce 4 paket aldım 4-9 iki aDET 7-18 Mİ NE iki adet aldım..

16/50 ye geliyor 1 paket çok uygundu ;)

) SaMiRa (

günaydın hanımlarr
bizde carrefourdan aldık geçenlerde 132li 32tl falandı..
gül güle güle git gel allah kavuştursun canımm

anam çağlar paşa büyümüşte kıskanmayada başlamış hadi onu geçtim çocuğun üzerine atılmış :k06: :nazar:
daha neler görcez bakalımm..
canım fudayl da 2 gündür memede uyuyor çekiyor çekiyor sızıyor pek bişi gelmiyor ama.., bide dizimde uyuyorr son günlerde :dontknow:
olsun uyusunda kuzum sallıyorum uyumuyor sıkılıyor dizime geliyor orda uyuya kalıyorr ama çok güzel oluyorr :love3:

bende hasta olucam sanırım sabah bi hapşırık ki sormayın maske taktım fudayl daki hırıltı hala geçmedi zaten bide benden geçmesin dedimm
yarında erkenden fakülteye gidip sintigrafi çektircez hayırlı inş.. :amin: :amin:

serpilin annesini kiracısı çıkıyormuş oraya taşınacaklarmış tadilat yapılacakmış ev malzeme falan bakıyolarmış ev için yoğunlrmış çok
kuzeyde sürekli ağlıyormuş bide onunla uğraşıyormuşş

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

SEVİNDİM iyi olmalarına ..taşınsın arkadaşım güle güle otursun evinde :amin: