2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 07 Ekim , 2010, 12:11:43
SİZEDE GEÇMİŞ OLSUN GÜL İNŞ. ÇABUCAK ATLATIR CEMRE  :amin:

sağol canım ya ...  :opucuk:

rabbime şükürler olsun atlattık gibi... bugün sadece boynunda kaldı biraz kabarcıklar... ateş falan geçti şükürler olsunnn.... çok zordu bizim için... allahım beterlerinde korusun

ırmak184

aysecim gülcüm gecmiş olsun cabucak iyileşirler inşallah.  :opucuk:  :opucuk:
gülfercim 10. ayınz hayırlı olsun ne cabuk geciyor zaman  :icon_scratch:
burasıda cok soguk birden kıs geldi  ??? akşamları kombiyi yakmaya basladık.şimdi böyle soguksa kısın ne yapacagız bakalım ::)

--elif--

sanırım en sıcak memleket benimki  ::)
herkes kombi yakmış biz pencereleri kapatmadık daha

) SaMiRa (

gül geçmiş olsun bizde atlattık 6. hstalığı hilal de olmuştuu
ebrar sizin orA nere kızz

oğlumun boyu 76 cm olmuşş :nazar: :nazar: :nazar:

) SaMiRa (

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

ECRİN SELEN İN  10. AYI KTLU OLSUNNNN NİCE AYLARA YAŞLARAAAA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

MERVE NİN DE 8. AYI KUTLU OLSUNNNN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

:nazar: :nazar:

maşallah fudayl'a...

hımm demek bebeciklerin çoğu geçiriyo bu hastalığı...

AککORTįє

geçmiş olsun güll ,maşallah ecrin selene ve merveye Rabbim nicelerini göstersin inş  :amin:

maşallah fudayl e  :nazar:

ben kaloriferi açtım dün

acayip değil ama burası da soğuk artık

ilkcemre

sağol ilknurcum...

şimdilik soğuk değil aslında bizim ev ama sanırım gece yakmak lazım...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ECRIN SELEN 10 AYINIZ KUTLU OLSUN HAYATIM NICE AYLARA

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

bizim totomuz donuyor bu nasıl bir soğuk allah beterinden korusun

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Ayy çok mutlu oldum teyzeleri kızımın 10.ayını kutlamış sağolun süper oldu iyi geldi bana Rabbim sizlere hayırla sağlıkla nice on yıllar göstersin.  :amin: :amin: :amin:

Gül çok geçmiş olsun.  :amin: :amin: :amin:

Ve üzüldüm, kızmışımdır hiç hatırlamıyorum hakkını helal et n'olur? O sıralar mama verişler bilmem neler çok sıkıntı olmuştu bana geçti gitti elhamdülillah, ama seni üzmüşüm belli ki 8 ay olmuş ve unutmamışsın.  :-[ :(

DER!N

Kış geldi hakikaten 2-3 gündür gece gündüz açık kombimiz ben bile üşüyorum kuzucum da üşür diye. Rabbim evi barkı olmayanlara yardım etsin nerde varsa  :amin: :amin: :amin:

Fakülteden bir arkadaşım gelecek bu akşam kısmetse ve yıllardır görmedim diye galiba çok heyecanlıyım elim ayağıma karıştı akşamdan beri yemek yapıyorum :) sanki senelik doyurucam kızı  :k06: sakinleştim şimdük kızısım da uyudu bir kahve yaptım kendime yine devam ediciim çalışmalara inş.

--elif--

gülfer banada kızmıştın kız bende hiç unutmadım  :tongue3:

DER!N