2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 05 Ekim , 2010, 16:20:24
kızlar bebgim en son aksam kaka yaptı bugn hic yapmadı kakasını ve kendini sıkıo ne yapmalıyım kıyamıorum kendni sıkarken yawrm Allahtam aglamıo

CANIM 1 ÇAY KAŞIĞI ZEYTİN YAĞI İÇİREBİLİRSİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 05 Ekim , 2010, 16:47:16
hmm ağır gelmez mi cnmm :icon_scratch:

yanı ben ilk haftadan vermeye başladım canım

hanı kabız olmadı hiç derisi içinde çok iyi oluyormuş

zaten sağlık ocaklarında damla veriyorlar belkı sanada vermişlerdır

onun içindede ayçiçek yağı var

ben bi sakıncasını görmedım
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

slm kizlar

ebrucugum selmanin dedigi gibi zeytin yagi verebilirsin canim , agir gelmez bende veriyordum kizima bagirsaklarini yumsatir rahatlar yavru...

zelis

ay uyku demeyin bende oluyorum uykusuzluktan , merve sabaha kadar kirk defa uyaniyor , surekli ilgi istiyor , istedigi olmadimi basiyor cigligi  :cildir: :cildir:
basim agriyor resmen bu kizin cenesinden  :BangHead: :BangHead:  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

DİLVİN

aynenn zelişcimmm çağlarda kurtlu

yine sabaha kadar bi sağa döndü bi solda döndü üzerini açtı

sonra kendı yatağımıza getirdim ordada aynını yaptı

ya kızlar bişi sorcam şimdi Ankara biliyorsunuz çok soğuk oluyor

e bizim evde öle çok sıcak değil uyku tulumu var

onu giydirsemmı geceleri uyurken

hoşgeldın ırmaKCIMM  :opucuk:

ZELİŞCİM  :opucuk:

мiŁenα.

Günaydın kızlar :coffee:

Eymen bu akşamda çok mızırdandı :cildir: neden böle oldu yaa ne dişmişşş  :y25:

Başım çatlıyor ağrıdan :crybaby2: Allahım biran önce eski düzenimize kavuşalım :amin:

Selma'cım ben uyku tulumuna koyuyorum..Havalar soğudu yere basınca ayağım buz kesiyor :-ooo

bizim uyku tulumumuz bu ... :k06: birde eymene çorap üstüne patik giydiriyorum yerler çok fena hırkası üstünden çıkmıyor.. ::)

Kış gelmeden bu hale eldik kışın ne yapıcam merak ediyorum :y25:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

günaydın kızlar :-*
Ayşecim o kadar soğudu mu yaa orası burası da serinledi ama kışın ne giycek şimdiden o kadar giyindiyse paşam ::) ::) ::)
uyku tulumunuz da pek şekermişş :nazar:

DİLVİN

BURASI BUGÜN 6 DERECE

YA ŞİMDİ UYKU TULUMU GECE GİYDİRCEMDE

E SABAH KAYINVALDEME GÖTÜRÜYORUM O ZAMAN NASIL YAPCAMM PEKİ  :icon_scratch:

KUZEY

ooooo Ankaranın soğunu bilirim titretir wallahi :-\  canım erkenden götürüyorsun hastalanmaz inşallah Çağlarım ne kadar arası battaniyeye filan sarsan :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 06 Ekim , 2010, 09:20:01
ooooo Ankaranın soğunu bilirim titretir wallahi :-\  canım erkenden götürüyorsun hastalanmaz inşallah Çağlarım ne kadar arası battaniyeye filan sarsan :dontknow:

KOT ÇEKETİMİ GİYIYORUM 3 GÜNDÜR  BATTANİYESİNDEDE DURMUYORKI SAĞINI SOLUNU AÇIYOR

ASTRONOT MONTU VAR BİRAZ DAHA SOĞUSUN ONU GİYDİRCEM

ARASIMISDA 1 BİNA VAR CANIM ÇOK UZAK DEĞİL

SAMSUNDA ÇOKK ZOOOOOOGUK OLUYORMUŞ

мiŁenα.

uyku tulumyla götürürsün orda çıkarır :k06:

ah sormaaa bende onu düşünüyorum ama avartısız çok soğuk ayaklarım buz kesiyor eymen yürüteçte hep halı olan yerde değil..

basıyor vee öksürüyor hapşuruyor ara ara offfffff yaz olsa hemen :sad1:

burası buz yaaa bu akdarerken olamamalıydı..geçen sene kasım da denize girmişti kuzenn ::)

birde deniz seviyesi ve tepe çok soğuk :-ooo

KUZEY

KUZEY

kızlar yürütece koyarken ayakkabı giydirio musunuz?

мiŁenα.

hayır giydirmiyorum ..

doncaz yaaa eşimle dün akşam konuştuk ta belki kiraya çıkarız..

artık olmuyor yaaa... :cildir: