2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

KUZUMUN BANDAJSIZ HALİİ  :sad1: :sad1:
BUGÜN ÇEKTİM
GEÇTİ ŞÜKÜR İZ KALMAZ İNŞALLAHH :amin: :amin:

Demet_dk

KUZEYCİM TEYZESİNİN KUŞU 8.AYIN HAYIRLI OLSUN BİTANEM

SAHRACIM NOLDU Kİ OĞLUŞA  :-\

) SaMiRa (

GÖRMEMİŞİN SEN YAZDIKLARIMI CAM KESTİ CANIM GERİDE Bİ RESMİ DAHA VARR

Demet_dk

01 Ekim , 2010, 19:21:36 #2853 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2010, 19:24:35 Demet_dk
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 01 Ekim , 2010, 19:19:34
GÖRMEMİŞİN SEN YAZDIKLARIMI CAM KESTİ CANIM GERİDE Bİ RESMİ DAHA VARR

AY İNANMIYORUM CANIM YAA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN NASIL OLDU Kİ  :y25:

BEN BU SAYFAYA PEK BAKMIYORUM YA ONDAN GÖRMEMİŞİMDİR

ŞİMDİ BAKTIM BANDAJLI HALİ VAR ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YA

) SaMiRa (

BARDAK KIRILDI ELİNDEYDİ PARÇASI AĞZINA SOKMAYA ÇALIŞIYODU BEN PANİK YAPTIM ALAYIM DERKEN O ÇEKTİ  KESİLDİ  :sad1:

Demet_dk

) SaMiRa (

amin canım çok sağol
ilknurcum sanada teşekkürlerr

KUZEY

Sahracım Demetcim teşekkür ederim canlarım büyüdü bitanem bebeğim tam bir oyun kuşu oldu :muzz: :muzz: :muzz:

KUZEY

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 01 Ekim , 2010, 19:13:48
KUZUMUN BANDAJSIZ HALİİ  :sad1: :sad1:
BUGÜN ÇEKTİM
GEÇTİ ŞÜKÜR İZ KALMAZ İNŞALLAHH :amin: :amin:

kalmaz canım merak etme öyle çok belli olmuyor bebek olduğu için zamanla geçer :icon_thumright: yawrucuk ucuz atlattı çok şükür Allah beterinden korusun :amin:

ırmak184

kuzum benim inş bir daha olmaz allah beterinden korusun.yerim senin maviş gözlerini  :opucuk:
serpilcim 8.ayınız hayırlı olsun  :opucuk:
bende kıs temizligine basladım,kardeşimle beraber yapıyoruz sagolsun yardımcı oluyor hiçbişey yapmazsa kızıma baksa yeter  :D cok işim var cookk kıslıkları cıkarıcam,tül perde halı yıkanacak  ::) bakalım kac gün sürer  :suclu:

) SaMiRa (

amin canım inş allah hepimizin bebeklrini korusun :amin: :amin: :amin: :amin:

aynen canım benimde çook işimvar bi başlasam iyi olcak kardeşin bana da gelse ne iyi olur benim kimsem yokk :(

nesrin_beyza&berrin

Ya temizlik demeyin bana. Benim yardım edenim yok. Yazın yiğenim vardı yaptım yine kirlendi. Halıları yıkamaya verdim kurtuldum onlardan. :hello2: Ama bir sürü cam var. :BangHead: Cam temizliğine gücüm yetmiyor. :sad1: Kadın almam lazım. Bugünlerde zaten kızım mızmız. Allah yardımcımız olsun :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

dün kutlayamadım kankaaaa yoğunluktan

8.ayınız kutlu olsun canımmmm :flowers:

hep beraber nice aylara  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

inş. iz felan kalmaz sahracım  :amin: :amin:
Allah beterınden korusun  :amin:
mavişşş gözlümm yakışıklı olumm benımm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik