2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

her diş çıkarttığındamı bunlardan olcak

yoksa ilk çıkartıyor dıyemı oluyor :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selma bizim kız da iki gündür uyumuyoooo... ben acayip hastayım cemreyede bulaştı ister istemez dün dr daydık. peditus verdi. sabah öğlen akşam içir dedi. dolven verdi ateşi için. pişiği için bişiler verdi. ecza dolabı almak şart oldu. bi çuval ilaç oldu... hapşurup duruyo. gitmişken aylık rutinide aradan çıkardık. kuzumun bıngıldağı kapanmış sınırları belli dedi ama kapanmış rahat edebilirsiniz artık dedi. boyu ve kilosu da iyiymiş biraz önde gidiyomuş ayına göre maşallah kuzuma annesi kurban :D

etlere başlayın dedi. ve baklagiller bi sonrraki ay dedi. ben baklagillerede başlıcaz sanıyodum bu konuda bişiler söylermisiniz veriliyo mu yada veren varmı...

cemrenin yan dişler tamamen çıktı. üst orda dişin ucu göründü vampirlikten sıyırdı :D

DİLVİN

havalrdanmıdır nedır soğuk artık burası

bide sabahın köründe babaannesıne götürüyorum

gerçi ıyıce sarıp sarmalıyorum ama yinede soğuk   :sad1:

valla gülcüm ben sıra mıra belirlemedım zaten öle dr da gitmedık

çağlar herşeyı yıyor

ama haftaya bi götürüm diyorum sincanda bildiğin çocuk dr u varmı canım?
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

selam kizlar ,

ay ozlemisim forumu , bizim laptop ariza yapmisti girememistim ,

Aysecigim masallah Eymen pasaya canim ,  :nazar: :nazar: benim ablamin ogluda 9 aylikken yurumustu Eyemen anlattigin kadariyla ona benziyor....Eymeninde her seyi onden gidiyor .....

Selmacigim sizede gecmis olsun canim , disleriniz geliyordur hayirlisiylan insallah....

Merveninde iki tanede ustten cikiyor disleri , iki alttta vardi zaten , 6 aylikken ciklardik ikisini :)

DER!N

Günaydın hanımlar  :opucuk:

Geri kaldım şu emekleme diş mevzusuna ben de iki laf edeyim Eymen vaktinde yaptı. Ve tamamen selen gibi büyüyor  ::) selen 5,5 aylıkken emekliyordu.
Sanırım kas gelişimiyle alakalı.

Hoşgeldin Zeliş özledik seni  :opucuk:

zelis

hos gordum Gulfercigim  :opucuk:

Bizim kiz hala emeklemiyor  :laughing7: sanirim biraz tembeliz, ama ayklarinin ustune cok guzel basiyor , koltuyasladigim zaman ayak ustunde bi muddet duruyor  :laughing7:

yuz ustu yatmakatn dogdu dogali nefret ediyordu zaten , emekleme isini  o yuzden gec yapacak galiba....ama su  gunlerde geri geri gitmeye basladik bizrazcik :k06:

DİLVİN

SAĞOL ZELİŞCİMM  :opucuk:

ÇAĞANDAN 1 GÜN KÜCÜK HALAMIN TORUNU VAR
BEBEK GİBİ AYNI HALA KUCAĞIMIZA ALMIŞ DEĞİLİZ  :-\ AMA GÖRÜNTÜSÜDE ÖLE MINIK  :-\
BİZİMKİLER AYNI ZAMANDA OLDU ÇAĞAN DAHA GEC OLDU YA ONU HALA KÜÇÜK GÖRÜYORUM BEN
ONDAN TUAFIMA GİTTİ ASLINDA .GERÇİ 2 AY VAR AMA BÜYÜTEMEDIM DEMEKKI HALA  :k06:
BİDE YETİŞTİRİLMESİYLEMI ALAKALI ACABA
YENI DOĞMUŞ BEBEK GİBİ MUAMELE YAPIYORLAR
OTURTMUYORLAR  KUCAĞADA VERMIYORLAR TABİ
SANKI YIYCEZ BEBEKLERINI

BİDE BAYRAMDA BANA HAVA ATIYOR GELIN SEN EK GIDA VERDIN
BEN ZAMANINDA VERCEM EK GIDAYI SENINKI ERKEN VERMEYECEĞİM BEN DİO   :violent1:

мiŁenα.

o ne be öle :cildir:

tabiki herşeyin zamanı var ..bende zamanına uymaya çalışıyorum ama okadarda değil..

eymen oturabiliyor ,emekleyebiliyor (öle uzun mesafe değil),

oğluma bebek muamelesi yapmıyorum,hep yatsın kucaga alınmasın vs yapmıyorum.

ne bilim ya eymen ayına göre güçlü ve azimli geliyor bana ve ayında olan çocuklara göre bazı şeyleri önden.. :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

EVET ÖNDE GIDIYOR BENCEDE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İŞTE YETİŞTİRİLMESI İLE ALAKALIDA OLABİLİR
ÇAĞLAR  MESELA POPOSUNU  KALDIRMIYORDU  :ehi: :ehi: :ehi:
SONRA BEN ONUNLA BERABER EMEKLEDIM ONUN İLGİSİNI ÇEKEN OYUNCAĞI ALMASINI SAĞLADIM
SON HIZ DEVAM EDIYOR EMEKLEMESI
ONLAR ÇOK SAKINIYOR TABİKİ HERKES EVLADINI SAKINIR AMA ONLARINKI AŞIRI DERECE
BAYRAMDA BİYERDE KARŞILAŞTIK BEBEK ZATEN SÜREKLİ AĞLIYOR
BENDE SEVEYIM DEDIM ELINI TUTTUM AĞLAYINCA AYY TAMAM TAMAM BIRAKTIM
SEN YETERKI AĞLAMA FISTIĞIM DEDIM
GELIN BANA AYNI ŞU KELIME AYYY DOKUNMA ZATEN YAVRUM PERİŞAN OLDU DEDI
Bİ BOZULDUM SANKI KIZINI YIYCEZZ
RABBIME BINLERCE KEZ ŞÜKRETTIM O AN BANADA Bİ BEBEK VERDI DIYE  :amin:
YOKSA BIDE BEBEĞİMI KISKANIYOR FELAN DERDI HERALDE

ilkcemre

Alıntı yapılan: ((selma)) - 25 Eylül , 2010, 10:59:30
havalrdanmıdır nedır soğuk artık burası

bide sabahın köründe babaannesıne götürüyorum

gerçi ıyıce sarıp sarmalıyorum ama yinede soğuk   :sad1:

valla gülcüm ben sıra mıra belirlemedım zaten öle dr da gitmedık

çağlar herşeyı yıyor

ama haftaya bi götürüm diyorum sincanda bildiğin çocuk dr u varmı canım?

tatlım annemlere gittiğimde yakın die aydede polikliniği ne götürmüştüm. ama beğenmedim . özel die bi tonda para aldılar. ama ablam dediki hafta sonu olduğu için dr başkaydı hafta içi uzman dr gelio. istersen bi götür. alnıaçıkların o taraftaydı sanırım :D

bide ben mercimek çorbası vermek istiyorum. aslında ara ara veriyorum ama bi kaç kaşık. öğün şeklinde değil. kendimizinkinden ...
seviyo onu ama bakliyat verme dedi kafam karıştı ....

мiŁenα.

herkez sakınır evladını..;

ben onları bebekkken yapıyordum 4.aydan sonra biraz daha rahat büyüttüm..

şimdi 7.ayında dokunmayın falan demem kimseye..

herkezin evladı değerli kıymetlii.!

bende sürekli eymen'le yerde yuvarlanma halindeyim onla emekleme pozisyonu alıyorum..

inanılmaz üstüne düşüyorum..öğrensin diye uğraşıyorum..

salmıyorum öle onun için bu kadar erken keşfedyor olabilir. ;)

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BİZİMKI YATAK ODASINDAKI KOMIDINI KEŞFETTI
BENI Bİ BIRAKSANDA ORAYA GİTSEM DİYO  :ehi: :ehi: :ehi:
YATAK ODASININ KAPISI HEP AÇIK BENIM
ARKAMI DÖNUYORUM HEMEN O TARAFA EMEKLIYOR
HİÇTE UNUTMUYOR YAA   :toothy10: :toothy10: :toothy10:
KOCA POPOLU  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GÜLCÜM DUYMADIM BEN O POLIKLINIĞI DOST TIP MERKEZİ YADA BİLGİ TIPDA IYI DR VARMI ACABA

ilkcemre

yiğenimi bazen bilgi tıp a bazen aydedeye götürüyolar. ama artık 5 yaşında çocuk. hastalığı üşütme falan oluyo. öyle incelenmesi gereken bişi olmadığı için farketmiyo. ama dr ne kadar ii hiç bilmiyorum valla.

ilkcemre

bu arada cemrem ayağa kalkmaya başladı. tutunup tutunup kalkıyo düşecek haberi yok.iki dk yanından ayrılamıyorum. çok zor bi süreçe girdik... geçen sırt üstü düştü. kafasını vurdu ama allahtan fazla hasar yok :(

yeni hareket: diz üstü oturmak, çok şeker oluyoooo

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah eymene masllah caglara ... :nazar:

bizimde dis yerlerimiz belli beyaz beyaz kabarmis 2 tane üstden yakinda cikar bizimde disimiz... :nazar: