2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

selamlarr
öncelikle çok sağolun kızlar inş iyi olur yavrum :amin: :amin:
ezgicim sağol canım bizden film istedi ama çektirmicem yoğun radyasyon içeren ilaç veriyorlarmış çokta gerekli değilmiş
klinik muayenede de teşhis konulabilirmiş
tahlil sonuçlarımızın kimi düşük kimi yüksek kızlar mesela oğlum kansızmış çok değil ama var yinede sabahları aç karına pekmez içiriyorum
kahvaltısına karıştırmıyorum bi kaç gündür..sonuçları daha göstermedik bu hafta giderim inş.doktor hastanedeyse..
hııı oğlum çok duraksız oldu dakka durmuyor alın bendende o kadar kafamda saç kalmıcak yakında kel olcam :k06:
elinden topluyorum saçlarıı..hep yürümek istiyor gözü yerde oğluşumun :k06:
veee kolarım ellerim yara bere içinde geçen yüzümede çizik attı bide derin atıyo eşşek yakıyo fecii
kesiyorum tırnaklarını gene kalıyo derin kesemiyorum etini kescem diyee
özlemcim allah kolaylık versin canım bitki çayları iç bi nebze rahatlatır senii :opucuk:
selma geçmiş olsun kuzuma inş çabucak geçer totişi :amin:
anam beni itliyo koltuktan eşşekkk

DİLVİN

pekmez kan yapıyor bilindiği üzere

kurum üzümde yapıyor biraz buyusun uzumde verirsın canım

kalk oraya benım sarı kedım oturacakkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

22 Eylül , 2010, 18:51:08 #2462 Son düzenlenme: 22 Eylül , 2010, 18:52:48 < ESLAL >
gülom bugün nisa ya bay bay damla aldım ecişte işe yaramışmıydı inş. bi faydası olur yaa

ilkcemre

kocişim gelioooooo birazdan evdeee olurrrr.... :love8: :love8: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

çokkkkk özledim yaaa gelinceeee :opucuk: :opucuk: :opucuk: hemde büssürü... hiç bu kadar ayrı kalmamıştık :y25: 
ama bitti şükür allahıma :amin: :amin: geliyoooooooo sonundaaaaa....

) SaMiRa (

ilkcemre

iş için şehir dışına çıktı pazartesi günü.. bizde annemlere gittik. demin geldik. kocişte birazdan gelicek ....

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 22 Eylül , 2010, 20:43:05
iş için şehir dışına çıktı pazartesi günü.. bizde annemlere gittik. demin geldik. kocişte birazdan gelicek ....

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIMM

CEMREYE EMRE ADINDA Bİ KARDEŞ LAZIMMMMM

Hİİ HİHİHİ Hİİİİİİ  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Eylül , 2010, 18:51:08
gülom bugün nisa ya bay bay damla aldım ecişte işe yaramışmıydı inş. bi faydası olur yaa

Hayırlı olsun baybay'ınız işe yaramadı hayatım  ::) inşallah sizde yarar.  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Gülcüm gözün aydın .
Gülfercim eciş mi hasta?

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Geçmiş olsun. Geçen hafta bizim de vardı ateşimiz. En yüksek 38 e kadar çıktı. 3 gün devam etti. İçim rahat etmedi dra götürdüm diş dedi. Bende emin olmak için gelmiştim zaten dedim. Arkadaşlara da şaka konusu oldum bu sebeple paran fazla mı geldi dediler :)

ırmak184

gecmiş olsun selmacım...bende tv de izlemiştim pudra cigerlere zarar veriyormuş diye,doktorumuzada hiç sormadım  :icon_scratch: cuma günü kontrole gidicez bir sorucam doktorumuza..

ırmak184

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Eylül , 2010, 17:19:24
selamlarr
öncelikle çok sağolun kızlar inş iyi olur yavrum :amin: :amin:
ezgicim sağol canım bizden film istedi ama çektirmicem yoğun radyasyon içeren ilaç veriyorlarmış çokta gerekli değilmiş
klinik muayenede de teşhis konulabilirmiş
tahlil sonuçlarımızın kimi düşük kimi yüksek kızlar mesela oğlum kansızmış çok değil ama var yinede sabahları aç karına pekmez içiriyorum
kahvaltısına karıştırmıyorum bi kaç gündür..sonuçları daha göstermedik bu hafta giderim inş.doktor hastanedeyse..
hııı oğlum çok duraksız oldu dakka durmuyor alın bendende o kadar kafamda saç kalmıcak yakında kel olcam :k06:
elinden topluyorum saçlarıı..hep yürümek istiyor gözü yerde oğluşumun :k06:
veee kolarım ellerim yara bere içinde geçen yüzümede çizik attı bide derin atıyo eşşek yakıyo fecii
kesiyorum tırnaklarını gene kalıyo derin kesemiyorum etini kescem diyee
özlemcim allah kolaylık versin canım bitki çayları iç bi nebze rahatlatır senii :opucuk:
selma geçmiş olsun kuzuma inş çabucak geçer totişi :amin:
anam beni itliyo koltuktan eşşekkk

dahada iyi olacak yavrum,allah tez zamanda iyileştirirsin oglusunu  :amin: bizimkide cok cekiyor saclarımı  :D zaten saclarım cok dökülüyor  :sad1: cildiyeye gittim tahlil yaptırdım kansızmısım ondan dökülüyormuş...vitamin birde sac dökülmesine karsı sampuan verdi,inşallah faydası görürüm sacımı bile taramak istemiyorum  ya acaip dökülüyor  :'(

мiŁenα.

geçmiş olsuns ahracım rabbbim daha iyi etsin :amin:

benim saçlarım dökülmüyordu bir anda başladı önlerim açıldı :y25: zaten eymen bir çekiyor tutam tutam geliyor eşşek çokta güçlü bırakmıyorda :y25:

biz dün yine doktora gittik rutin kontrole kaka kültürü istedi,cuma günü alıcam sonucu..

rutin muayinede iyi dedi..kaka kültürün sonucuna göre ilaç verccek.

kakası yeşildi bu sıra..ve ishaldide..bakalım hakkımızda hayırlısı..

günaydın bu arada bir günyadın yazamadım :ehi:

:love9: :love7: :love9: