2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

sağolun kızlar darısı başınıza :amin:

geçmiş olsun ırmak rabbim bir daha yaştmasın :amin:

eymen dişlerini keşfetti ısırmıyor özellikle ama emerken kesiyor :y25:  :y25: bıcak gibi çok keskin ;D

selmaaa bende onu unuturdum :ehi:farketmezdim evde :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

19 Eylül , 2010, 11:07:27 #2356 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2010, 13:05:10 iLkNu®
sağolun kızlar teşekkür ederim  :-*

ırmakcım çok geçmiş olsun canım ya  :sad1: Rabbim bi daha yaşatmasın  :amin:

sizinde odanız hayırlı olsun sevilcim

ırmak184

tesekkür ederim sagolun kızlar   :opucuk:
sevilcim sizinde odanız hayırlı olsun  :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ırmak184 - 19 Eylül , 2010, 00:34:07
akşam akşam korku yasadım  :y25:  :y25:

kızım yatagımın üzerideydi dısarı cıkacaktık,biberonunu cantaya koyayım dedim arkamı dönmemle kızımın düşmesi bir oldu,küt diye yere düşmüş,nasıl düştü anlamadım yatagın ortasındaydı,bizim yatakta bayagı yüksek  :y25:  :y25: nasıl agladı yavrum hemen acile gittik beyin cerrahiye,film cektirdik muayne oldu yavrum cok şükür birsey cıkmadı..kusma bayılma falan olmadı cok şükür olunca kötü olurmuş,nasıl korku yasadım anlatamam,allahım bir daha yasatmasın  :amin:  :amin:

oy oyyyy kurbanlar olurummmmm yavrumm benımmm
çok geçmişşş olsunnn ırmakcımm
kurtlandılar artık arkamızı dönmeye gelmıyor

[b]çağlarda sabah uyanmış yatağının tahtasından tutunup ayağa kalkmış
bende uyanmamıştım Allahtan babası tez fark ettı yoksa yataktan aşağı atacakmış kendını
yatağını düşürmek lazım artık ???[/
b]
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

eymen yarın 6 aylık olcak ama kuduruk oğlum tutunup kalkıyor park beşiğin yanlarına ben aşagı indirdim ..

çok tez haraketlendi :nazar: bende herşeyi önden kaldırıyorum artık dikkatliyim .. :(

geçen sephanın üstünde peçete vardı sen git al gittimki yemeye çalışıyor :k06: :honk: hemen kaptım tv gidip dekodırın tuşlarını mıncıklıyor :honk:ü

мiŁenα.

buarada diyivermeyi unuttum :k06:

EYMEN EMEKLİYOR AMA GERİ GERİİİ :k06: :k06: :k06: MİLLET GİDER MERSİNE EYMEN GİDİYOR TERSİNE :k06: :k06: :nazar:

) SaMiRa (

IRMAKCIM GEÇMİŞ OLSUN CANIM KIYAMAM YAVRUMA YAA ALLAH BİR DAHA YAŞATMSIN  :amin: :amin:
BİZİM DAHA ÖYLE Bİ VAKMIZ OLMADI ALLAH BEBEKLERİMİZİ KORUSUN :amin: :amin:

SEVİLCİM SİZİNDE ODANIZ HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE SAĞLIKLA BÜYÜSÜN YATAĞIN DA İNŞ.

AYY SELMA BENDE GICIK OLURDUM BAŞININ ETİNİ YERDİMM :k06: :k06:
SELMA BİZ GERİDEN GELİYORUZ FUDAYL VE ÇAĞLAR DAHA NE BEKLİYOR BİLMEM NE SİZDE ÇIKTI NE BİZDE BARİ Bİ İNCİMİZ OLSAYDI :k06:

AYŞEE MAŞALLAH EYMENE YAVRUM YATAKTANDA KALKARMIŞ EMEKLEMEYEDE BAŞLAMIŞ  :aferin: :nazar: :nazar:
Bİ EMEKLEMEYEN BİZ KALDIK EMEKLEMİYORUZ AMA KOMANDOLARA TAŞ ÇIKARIRIZ :k06:

DİLVİN

aynenn sahracım 1 tane çıksaydı yaa

ayy ne hoş olur dişli hallerıde  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

heee vallahi eymenin dişinin biri gözüküyor net diğeride gözüküyor ama ucunda daha :k06: :nazar:

gülünce çok şeker oluyor hele diliyle oynaması var keşfetmesi ayrı komik :ehi:

AککORTįє

19 Eylül , 2010, 21:42:52 #2364 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2010, 21:44:44 iLkNu®
selma bizde de tık yok hala merak etme  :laughing7:

doktora dedim daha bişi yok bi tanıdığım dedi 1.5 yaşında çıkardı ilk dişini

çüş dedim  ;D

tabi içimden  :ehi:

мiŁenα.

DİLVİN

bızım bi tanışında bebeği dişli doğmuşşş (ben görmedımde öle dıyorlar )

annesı hamılelıkte sadece süt ve sut ürünleriyle beslenmış

başka hiç birşey yemıyormış ondan dişlı doğmuş demiş dr

nasıl oluyorsa  :-\

benımkı bugünde yatak odasının çekmecesını keşfettıı

2 dakıka yanından ayrılım emekleye emekleye yatak odasına kaçıyor hemen  :ehi: :ehi:

çekmeceyı acıp tutunup kalkıyor

sıpa dengesını kuramıyor daha kafasını felan çarpar dıye korkuyorum
:icon_scratch:

AککORTįє

BUGÜN TAM 8 AYLIK OLDUKKKKKKKKK

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

BUGÜNÜN PARTİSİ DE BİZDENN YEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:wav: :wav: :wav:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

19 Eylül , 2010, 21:58:34 #2368 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2010, 22:00:34 AyŞe_
                                          :nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH PAŞAMA :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: Daha nice aylara,senelere yaşlara inşallah :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

мiŁenα.

selmacım benim doktorumda öle söledi eymen 5/5 aylıkken diş çıkardı..

ben hamileyken süt fazla içmedim;içemedim.. :igrenc:

ama deli gibi yoğurt ve ayran içtim.. :k06:

5 kilo yoğurt 3 gün yetmiyordu bana  :k06: 6-7 bardak ayran içiyordum bir oturmaya  su gibi aynı :k06: abartısız..

zaten ilk doğdugu gün hemşiremiz çok kuvvetl, bebeğin demişti onada sölemiştim ::)

ve en son çarşamba günü götürdüm doktorumuz yine aynı şeyi tekrarladı çok güçlü diye :nazar: kemikleriinin maşallahı var dedi :nazar: