2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

ARkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Bugün misafirim vardı giremedim.
İlknurcum maşallah Paşaya.  :nazar:

AککORTįє

sağolun teyzeleri çok teşekkür ederiz  :-*

evt sahracım iyi çok şükür yemesi ek gıdaya geçtiğimden beri zorluk yaşamadım  :nazar:

bende artık çarşafı kaldırdım polar battaniye seriyorum hem aynen dediğin gibi dolanmıyo toplanmıyor

hemde sıcak oluyor. çarşaf artık soğuk oluyordu

o berriş 9 aylık olmuş yaaa bizde yarın tam 8 aylık olucaz  ::)

demekki aramızda tam 1 ay 1 gün var

ırmak184

maşallah canım poyraza  :nazar:  :nazar: kilosu cok iyi  :laughing7: hayırlı olsun odanız canım paşalar gibi yatsın odasında  :opucuk: ben seneye alıcam kısmetse bebek odasıyla muftagı birleştirip amerikan mutfagı yaptıgımız için tadilat işimiz var şimdi  :suclu: ozamana kadar karyolasında yatar kuzum..
...bizimde haftaya persembe kontrolumuz var kan sayımı yapılacak  ::)
...balık verdim bugün kızıma severek yedi balıgı annesine cekti  :D

AککORTįє

sağol hayatım teşekkürler  :love9:

maşallah duruma yarasın totosuna  :k06: :nazar:

DİLVİN

ooooooooo maşallahhhh ısoyaaaaaa
boyunada kılosunadaaaaa
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

odasınıda güle gülee kullansın
çağlar kankısı ist gelipte yatacak yer bulamassaa
o zaman bızde ısodan yardım isterız
bıze odasını açar dımııııı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

:k06: sağol tezesiii açmazmı aşkolsun koyun koyuna yatarlarr iki dombili  :ehi:

DİLVİN

ayyy ınş. o günlerıde göruruz
istiyorum kı çocuklarımızda görüşsün arkadaş olsun
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

maşallah ilknur bizimde önümüzdeki hafta içi var kontrolümüz. et ve tavuk vermeye başla dedi mi drunuz.

bizde hemen hemen o kadar olmuşuzdur. aynı gidiyolar isoyla.  :nazar: :nazar:

odasını merak ettim. güle güle kullansın. :binkybaby: ayrı mı yatıcak şimdi isoo.. ben beşik almıştım hala ona sığıyo bahara doğru oda alıp ayırmayı düşünüyorum ama bakalım nasıl olur.
hem baharda memeden falanda kesmiş olurum bir buçuk olacaklar o zaman. kolay olur ayırmak die düşünüyorum.
resmini koyda bakalım fikir olur.
benim düşüncem bazalı yatak almak aslında. sırf eşyalarını içine doldurmak için birsürü oyuncak falan var giymediği kıyafetler desen bi o kadar toplamak açısından ii olur. seninki nasıl...

AککORTįє

18 Eylül , 2010, 10:26:02 #2333 Son düzenlenme: 18 Eylül , 2010, 10:28:44 iLkNu®
sağol canım, yok hayır et yada tavuk ver demedi ama ben ufak ufak yani mesela sofrada tavuk varsa bi kere parmağımın ucuyla veriyorum o kadar. dün babası soğan verdi ağzına ince halka,nasıl emiyo kuzum sonra hemen aldık . bişey olacağından değilde işte.. çünkü artık yavaş yavaş herşeyden vermek lazım az az..

evt canım ayrı yatacak. bi kaç gün zorluk çekeriz zannediyorum ama alışacak.iyice yerleştireyim resmini koyarım. oyuncak sandığı  var ayretten oda takımının ve ayrıca beşiğin sonundaki alt açma yerininde altı oyuncak için ayrılmış. tabi iki tarafa da oyuncak koymam ben battaniye falan da koyarım.iyi olacak. beşik dediğim gibi alt açma yeri olduğundan uzatmalı yani ilerde çıkarılıp koskocaman beşik olacak. ve çok daha iyi tarafı; beşiğin sağ sol korkulukları çıkıyor normal bildiğiniz genç yatağı oluyor, o şeklini de orda gördük. yatağın boyu 1.80. yani bi en fazla 10 yaşına kadar kullanabilir.
oğlumun giymediği kıyafetlerini yani Allah izin verirse 2. çocukta giydirmeyeceğim kıyafetlerin hepsini verdim.güzel olanlarıda kaldırdım bazaya.kalabalık birşey kalmadı.

ilkcemre

bizde öyle yapıyoruz sofrada ne varsa ucundan köşesinden tattırıyorum. hoşuna gidiyo ağzını açarak beklio. ama gelgelelim ona yaptığım tuzsuz salçasız yemeklere sıra gelince tıkıyo ağzını açmıyo bi daha :D

sanırım aldığın oda görümceminkinden. onunda kocaman bi beşiği vardı. şimdi kızı büyüdü beşiği bozup yatak yaptılar. yere yakın düşünce bişi olmayan bi şekle girdi. korkuluklarını ve alt açma yerlerini çıkardılar. o alt açma yerinin altı sandıklı dolaptı. şimdi oyuncak için kullanıyo oda.

KUZEY

Alıntı yapılan: iLkNu® - 17 Eylül , 2010, 18:54:52
selam kızlarr bende aldım bayramda kapaklı prizlerden çok işe yarıyor.  

salonda hiçbirşey yok yerde battaniye çarşaf ordan oaraya yuvarlanıp duruyo  :D

vee kızlar bugün odamızı aldık Allah ın izniyle çok beğenerekı aldım

Rabbim hayırlısıyla kullanmak nasip etsin inş  :amin:

bugün doktor kontrolümüz de vardı

oğlum 9 kilo olmuş

2 ayda alması gerek kiloyu 1 ayda almış  :nazar: tostos  :D

boyu 77cm . olmuş

bizden şimdilik bu kadar

İlknurcum hayırlı olsun odanız şekerim iyi günlerde kullansın kuzucuğum maşallah paşama Kuzey de 9 kilo oldu bu ay 950gr. almış maşallah paşama tostos bunlaryesinler büyüsünler biz de rahat edelim :k06:
ben her şeyden yediriyorum yasaklar dışında tabiki ama ona yaptığım çorbaları içmio bizim yemeklerimize bayılıyor yesin de tek napiim 8 aylık olacaklar artık                           

AککORTįє

sağol serpilcim teşekkür ederiz  :-*

kuzey paşama da maşallah ozaman  :nazar:

AککORTįє

мiŁenα.

merhaba kızlar biz geldik :hello:

Annemlerdeydim oğlumu ikinci akşam acile göürdüm çok kustu diye..

Meğer balgamını öle çıkarıyormuş iyi dedi doktor çıkarmasına ama hastalığının tekrarlaması iyi olmaya bilir uzmana gözter dedi.

Ertesi gün kalktım doktoruna götürdüm şurubunun birini yükseltti hafifmiş 1 hafta sonra kontrole gel dedi.

boyu kilosu falan çok iyi gücü kuvveti yerinde maşallah. :nazar:

İKİNCİ DİŞİMİZDE GELDİ ÜSTTEKİLERDE GELİCEK YAKINDIR :hieyt:

Arkadaşımın kınası vardı oğlumla baya oynadık :k06:

gezdik tozduk geldik..

çok sayfa vardı okuyamadım bebeikler iyidir inşşş :amin:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Hoş geldiniz Ayşe  :opucuk:

İyi günlerde kullanın İlknur dönsün dursun 1.80lik yatağında artık  :opucuk:

Serpilcim maşallah :opucuk: