2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

durmuyoo durmuyooo
ııııhhhh ııııııhhhhhh  :cildir: :cildir: :cildir:
oğlum iki dakka dur mamanıı yee yok atıyo kendini nedir derid bilmem kii

DİLVİN

AHH AAHHH BENIM OĞLUMMMM ÇOKKK AKILLIYDI Bİ ZAMANLAR

ŞİMDİ KURTLU OLDU ICEEE

ALTINI BİLE DEĞİŞTİRTMIYORRRR  :sad1:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

çağınım

:ehi: :ehi:

sen bde emekleyinve ve yürüyünce asıl gör nasıl kaçıcak mamadan sende elinde tabak peşinden  :k06:

selmacım yaa bizimkilere diyodun çağınla doruğa çağları kendilerine benzettiler galiba sonunda  :ehi: :suclu:

DİLVİN

YEŞİMCİMM ÇAĞLAR ARTIK EMEKLIYOR  :k06: :k06: :k06:

NERELERE KADAR HEMDE   :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

bizimkide basladı yerinde duramıyor,dün yanımızda uyudu gece uyanmış emeklemeye calışıyor büyük bir hırsla ter içinde kalmış :k06: kız yat diyorum gece gece işinmi yok  :k06:

KUZEY

haberlerde izlediniz mi kızlar Antalyada dilenci kadın ağaç gölgesinde uyuyakalmış 10 aylık bebek karşıdan karşıya geçio apalayarak :sad1:

) SaMiRa (

fudayl daha emeklemiyor ama gerek yani böyledde heryeri geziyorr ama ben izi vermiyorum
yere koyuyorum en bbaşa mutfağa gidip geliyorum sehpanın altına girmişş :ehi: :ehi:
bazen pcnin kablosunu görüyo bir hışımla ona geliyo hoop ağzınaa sonra hemen alıyorum
kablolar var prizler falan onlardan korkuyorum siz ne yaptınıız çözümm

ilkcemre

evet bende gördüm o haberi ve şok oldum yaaa... ne anneler var...

DİLVİN

CANIM BEN SALONDA OTURUYORUM
SALONUMDA BAYA GENIŞ
ORDAKI SEHBAYI VAZOYO HERŞEYI KALDIRDIM
ONUN İLGİSİNİ ÇEKECEK HİÇ BİŞİ YOKKK

ırmak184

bende izledim haberleri bebek firarda filmi gibi...
prizler için kapaklı prizlerden alıcaz canımcım,kablo içinde zaten pek ortada kablomuz yok canım..

çağınım

selmacım yeni okudum canım maşallah çağlara ve fudayla

kızlar aman pşindenn ayrılmayın prizlere çok dikkat en çok ilgilerini öyle şeyler çekiyo bi dk gözünüzden ayırmaya gelmez ben prizlere gizli kapak taktırdm çünkü çağın parmaklarını sokuyodu onu bırakın bi kere vida bulmuş nerden bulduysa onu prize sokarken yakaladım  :sad1: en iyisi kapaklı priz

DER!N

Çocuk emniyet kapakları var prizler için, üzerine takılıyor iç kısma yani çeviriyorsunuz yine kullanıyorsunuz fiş takmadığı sürece ki takamaz ben bile zor beceriyorum sorunsuz kullanılıyor minik parmaklarını ne bulsalar illaki sokmak istiyorlar hele o işaret parmak yok mu  :k06:

AککORTįє

17 Eylül , 2010, 18:54:52 #2323 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2010, 19:41:21 iLkNu®
selam kızlarr bende aldım bayramda kapaklı prizlerden çok işe yarıyor.  

salonda hiçbirşey yok yerde battaniye çarşaf ordan oaraya yuvarlanıp duruyo  :D

vee kızlar bugün odamızı aldık Allah ın izniyle çok beğenerekı aldım

Rabbim hayırlısıyla kullanmak nasip etsin inş  :amin:

bugün doktor kontrolümüz de vardı

oğlum 9 kilo olmuş

2 ayda alması gerek kiloyu 1 ayda almış  :nazar: tostos  :D

boyu 77cm . olmuş

bizden şimdilik bu kadar

) SaMiRa (

güle güle sağlıkla kullansın paşam
maşallah canım nelerle besliyorsun isoyu yemesş şyş demek ona da maşallah aferin kuzuyaa

bende önceden çarşaf koyuyordum yere battaniyenin üstüne ama akıllım hepsini topluyodu
kendini içine doluyordu :k06: :k06: ikide bir düzelt durr kılıf geçirdim şimdi yapamıyorr :D