2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

sersonas

saolun kızlar bende alttan bekliyordum çünkü yakın gibi görünüyordu üstte bişe yoktu 2 günde üst kabardı  göründü hemen bende bişe anlamadımm

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Benim kızımda alttan üstten birden 4 tane çıkardı.. Sonra 5.üstten geldi.

DER!N

oooo maşallah 5. de çıktı demek biz hala 2 dişliyiz :)

sersonas

kızlar ya ben kahvaltı,çorba,bazan akşamları muhallebi veriyorum ara öğünleri veremiyorum meyve yoğurt gibi az da olsa yemesi gerekiyor değilmi off aaslında çok güzel yiyor doyuyor gibi geliyor bana emziriyorumda 5 öğün olması gerekirken 3 öğün bazan iki öğün yiyor bi düzen oluşturamadım henüz hergün değişiyor uykusuda değiştiği için mama saatide değişiyor düzenli olmuyor ya  :hungry: :hungry: :hungry:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Eylül , 2010, 12:29:47
Evet beşide çıktı. Yanlarda şiş. Yakında onlarda gelir. Ecişimde yakında çıkarır. Eciş çoook tatlı yaa ben onu resimlerinden bile seviyorum.. Farklı bir duruşu var.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 15 Eylül , 2010, 12:58:05
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Eylül , 2010, 12:29:47
Evet beşide çıktı. Yanlarda şiş. Yakında onlarda gelir. Ecişimde yakında çıkarır. Eciş çoook tatlı yaa ben onu resimlerinden bile seviyorum.. Farklı bir duruşu var.

Allah c.c. razı olsun teyzesi hepimizin yavruları biricik hepsi çok tatlı maşallah. :nazar:

Sıkıntısız çıkartır inş. canım.

Ecişinkiler bugün daha da belirgin ama bilmiyorum çıktı çıkacak diye bekliyoruz  iki dişiyle bile koparır derecesinde ısırabiliyor yanağımı diğerleri için neden heves ediyorum bilmiyorum mazoşist mi oldum ne :k06:

tweety0555

merhaba arkadaslar...
bızımde qalttan ıkı tane cıktı hala ustte tık yok ama bır haftadır cok mızmız hele gecelerı emzıgı dusse kıyamet kpuyor oncelerı gece kendı atardı yada emzıgını dalınca alsamda glamazdı sıdmı cok mızmız ve ıshal dısten dıyorlar ama ustte hala bır belırtı yok..sasırdım vallahı..

ırmak184

selam hanımlar...

melegimin bir dişi daha patladı 5. dişimiz oldu,üst yanlardan patladı yine..üst orta bos hala cok komik duruyor gülünce...dün ilk defa desteksiz oturabildik,yürütece koydum ilk defa 10 dk bindirdim cok sevdi nasıl gidiyor yavrum  :D

zelişcim yeni esyaların hayırlı olsun güle güle kullan  :opucuk:

DİLVİN

maşallahhh ırmakcımmm
ınş sorunsuz çıkarırı durucuk dişini

bızde daha tıkkk yokkk :icon_scratch: :icon_scratch:

ya aşeee nerelerde ben göremıyorum onu bi kaç gundur  :director: :director:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

hakkaten kimsecikler uğramıyor artık  :caca: :caca:

zelişcim güle güle otur evinde mis gibi olmuştur ne güzell
ebrar iyi tatiller canım
diş çıkaranlar sıkıntısız atlatır inş :amin:

ırmakçım kızımın incileri sıralandı bizde belirti bilem yokk :k06: :nazar: :nazar:
fudayl ı oturtunca yıkılıyor yana yada öne doğru :D  emeklemiyorda ama çok seri şekilde asker gibi sürünüyor
alıştırıyor oğlum daha şimdiden kendini :k06: :k06: yürüme işini çok sevdi kollarından tutuyorum baya gidiyorr :nazar: :nazar:
koluğun kenarına koyuyorum ordada duruyor bi süre sonra hoop dötünün üstüneee :k06:

DİLVİN

aferınnn sarı kedımeeeeeee

daha yuruduklerını kotuklarınıda görcez ınş.
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

DER!N

Selmacım, Ayşe annesindeymiş foruma yazmış sanırım da ben görmemişim konuştuk bugün.
Akşam hastaneye gitmişler yine, ilaçları değişmiş Eymenin, iyiyiz dedi.

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar mrb. Sayfa eskisi gibi aktif değil. Berrişin ateşi çıktı akşam vakti. Hemen ateş düşürücü verdim. çok şükür şimdi düşmüş. Ablasında biraz öksürük vardı ondanmı oldu acaba? İnş çıkmaz bir daha. Çıkarsa yarın dra götürecem.