2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

canım çok sewindim bayramda çok hoş olmuş küslükler iyi değildir :-*

KUZEY

herkese iyi bayramlar kızlar bebişlerimizle ilk bayramımız hayırlı uğurlu olsun :flowers:

) SaMiRa (

iyi bayramlar kızlar
biz pek biryere gidemedik annemler 9kardeş olunca bitmiyo hepside ayrı ayrı yerlerde eşimin de annesi 5 kardeş biz anca 4-5 kapı gezdik ve bugün son gün
bide tam gidelim diyoruz fudayl uyuyo onu beklerken geç oluyoo

dün hastanedeydik acile gittk oğluşum iyileşmedi bronşiolit olmuş buhar verdiler 2 kere ve iğne 3 gün yapılacak
buhar makinesi aldık faydası olur inşallahh :amin: :amin: :amin:
bizimde böyle geçiyor bakalım bugün gidebilirsek ziyaretlere devam edicez
kaynanamın 40 mevlüdü var aslında bugün ama ben gitmedim birsürü çouk var hepsi üşüşüyor fudayl ın başına kızıyorum bende
hastalığıda birinden kapmış bulaşmış yanii
gerçi doğuştan vardı ama kime götürdüysem normal hırıltı dediler baştan tedavi olsaydı belki bu kadr olmazdı yavrum çok öksürüyorr :crybaby2: :crybaby2:
şu doktorlara sinir oluyorummmm :cildir: :cildir: :cildir:

KUZEY

Sahracım geçmiş olsun çok dikkat et kuzucuğa kıyama ben yaaa

мiŁenα.

Merhaba kızlar :hello:

ohh herkezin keyfi yerinde ;D

bizde bayramın ilk günü;

Gezdik,yemeğe falan gittik..

kendime bayramlık alamamıştım onu alim dedim heryer kapalı açık olan yerlerde talan edilmiş gibiydi.

Bu bayram birşey alamadım :'(

kimseyle bayramlaşmadık ilk gün..

sadece telde bayramlaştık malum kayınvalidemler ve kendi annemler memeleketteler :)

ilk gün akşam arkadaşım sevgilisiyle oturmaya geldi.geç saate kadar oturduk. :D

ikinci gün eşimin dayısı ,kuzenelri ve görümcem geldi bende kaldılar..

sabaha kadar kuzenlerle oturduk.sabahtan gittiler. :'(

Neyse bugün kendi annem dönüyor sonunda dedmiz ve ananemizle bayramlaşcaz ceblerini boşaltcaz ;D

Bugün akrabalarlada bayramlaşıcaz. ;D

Bayram süper geçti anlamadım 2 gün nasıl geçti gittti..baya haraketliydi ..ilk gün kıyafet bulamadım diye canım çok sıkıldı ama sonra toparlandı..

hepinizi öptük kendinize cici bakın ;D

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oh ne güzel ayşecim
bayram kalabalık olunca hasret giderince anlamlı oluyo.

мiŁenα.

zaten bayramların en çok bu yanını kalabalık olmasını seviyorum... :love9:

dayıların gelmesi beni çok mutlu etti zaten eşimin kuzenini kardeşim gibi sever,mm onunlada hasret giderdikkk bol bol.. :love3:

çok güzell geçiyor bayramımız oğluma bolca hediye de geldii. :muzz: .bugüünn yine alışverişe gidicez.. ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

мiŁenα.

sağol canım..

ben çıkayım hayırlı bayramlarr :wave:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

мiŁenα.

11 Eylül , 2010, 22:14:17 #2140 Son düzenlenme: 11 Eylül , 2010, 22:25:27 AyŞe_
Merhaba kızlar :hello: ;D

;D :nazar: OĞLUMUN DİŞİ BUGÜN BİZE MERHABA DEDİ  :nazar: ;D

Çok mutlu oldum ya ilk ben gördüm oğluma cicişler alıcam ;D

Annemleri bekliyordum parkta eymeni oynatırkene farkettim ;D

Zaten diş yerleri beyazdı :D Ve öksürüp hapşurma ve ara ara ateş oluyordu.

Diş çıkarcak diyrodum vee doğru tahmin etmişim 8)

Alt taraf solda oyyyy annesi kurban olsun oğluna ;kurban olayım onu verene. :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

Hayırlı bayramlar herkeslere, biz de geldik  :opucuk:

Süper bir bayramdı çok hareketli çok kalabalık bol gezmeli (düğüne bile gittik bayram günü :) ) döktürdük geldik.
Ayaklarımın sızlaması dışında canımı sıkacak bir şey olmadı maşallah barekallah.
Selen son dönemde biraz kilo almıştı herkes tam ısırmalık olmuş eskiye dönmüş falan dedi mutlu oldum.
Harçlık topladık, :) hediyeler verdiler ben de her gittiğim yerden kızıma bir sürü cici aldım.
Eşim evin küçüğü, ben de ortancayım dolayısıyla kapı kapı dolaştık desem abartı olmamış olur.  ::)
Beylikdüzünden İzmite kadar dolandık. :)
Kızım huysuzluk etmedi bugün hele düğünde görmeliydiniz  :nazar: nasıl oynuyor maşallah.

Hııı bir de yeni bir kelime öğrendik ÖPTÜÜM! diyor.  :nazar:

Rabbim ağız tadıyla nice bayramlar nasib etsin.  :amin:

Yarın kızımın doğum doktoru Burcu Betül Kazdal'ın organizesi ile davetli 10'a yakın aile eşliğinde brunchımız var umarım o da keyifli olur.

ırmak184

selam hanımlar  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:

bizde geldik  :hello2:  :hello2:  :hello2:

bende özet geceyim  :k06:  :k06:

ilk gün kayınvalidem annemler ve komsularla bayramlastık bol bol harclık verdiler kızıma yani bana  :laughing7:
ikinci gün annemlerle adapazarı karasuya gittik teyzemlere...yolda mangal falan yaktık cok güzel ve eglenceliydi kalmadık aksama geri döndük...
bugünde eşimle gezdik,tekneyle acıldık sonra yemege gittik,biraz alışveriş yaptık ve evimize geldik...
kızım gezmeye bayıldıgı için annesi gibi..hiç üzmedi beni rahat rahat gezdik dolaştık  :love9:

ırmak184

aysecim maşallah eymene incileriniz hayırlı olsunnnnnnn.....  :flowers:  :flowers:
damadım iyileşmedimi daha ya  :'(  :'(  bir an önce iyileş damadım benim..bak melek cok üzülüyor,sahracım cabucak atlatırsınız inşallah hastalıgını  :amin: cok gecmiş olsun  :opucuk:

) SaMiRa (

maşallah melek kızıma usu duruyorr  :aferin:akıllı kızım

bayramınızın güzel geçmesine sevindim canımm da bizden izin aldınızmı bakıyım siz hıııı  :caca: :D