2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

ayse cım gecmıs olsun tekrardan keyfının yeıne gelmesıne sevındım...
bende dun gece ıftara yakın bır hastalandım aman allhım oelecgım zannettım sımdı ıyıyım sukur...bende sabah 730 da kalktım soylemesı ayıp bıber dolması doldurdum dunun masası duruyordu onları makıanaya atım mutfagı temızledım okul saatımı beklıyorum...mert nasılsa hala uyuyor  :nazar:
kızlar mert yerde surunuyorya usur dıye korkuyorum cıtcıtlısı ve tshırtu oluyor usurmu bırde ayagınd corap durmuyor ne yapcam...tarhana bende yamasını bılmıyorum...
bırde ben merte evde bız ne yıyorsak onu verıyorum mesela dun karmakarısık corba mercımek ve erıstelı varya ondan yedı gecen sehrıye corbası yedı etlerı elımle dıdıklıuyorum verıyorum..blendıRDAN GECırmıyorum...

мiŁenα.

ben dün azcıcık ama çok azcık haşlama tavuk verdim yalana yalana yedi :k06: bugünde tarhana çorba yapıcam :hungry: oğlum yesin dosunum :muzz:

kız ben ateşi gelip gidiyor diye kalın giydiremiyorum :-\ ama hava soğuk :-[ uzun pantalon,yarım tişört ve çorap giydirdim ama korkuyorum ateş gelip idiyor.diger türlüde üşür diye korkuyorum. :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ayse ılk once su adını sureklı degıstırme ay takıpte zorlanıyorum :ehi: :ehi:
bu arada sen gıydırme cokkk bende oyle gıydırıyorum ama sureklı karnının ustunde kabızdı dun tam 8 kere kaka yaptı acaba uusdumu dedım...
havada ne kadar bozuk

DER!N

Alıntı yapılan: EyMeN_Զ010 - 06 Eylül , 2010, 08:29:24
günaydın kızlar :hello: sağolun canlarım. :opucuk: tarhana bugün yapıcam bakalım nasıl olcak :k06: gülommm evlilik yıl dönümünü mü kutladınız neler yaptınız  :laughing7: :k06: :k06:

Ya her şey süperdi.

Eşim sürprizler hazırlamış yeni ciciler Galatasaray adasında harika bir yemek başka hediyeler  :love9: :love9: :love9:

çok mutlu etti beni sabaha kadar benim örtünmeden önceki gittiğim yerlerdeydik  :love9:

мiŁenα.

özlem biraz da böle takılim yine değişcem  :ehi: değişikliği seviyorum sıkılıyorum annacım :ehi: gülommm oh daim olsun canım hep böle mutlu ol bitanem :opucuk: çok sevindim senin adına :opucuk:

< ESLAL >

günaydınn kızlarrrr  :hello: :hello:

gülom çok sevindim balım herşeyin süperr olmasını Rabbim ömür boyu daim etsin mutluluğunuzu  :amin: :amin:

(biara konuşak diğer hedayeleride merak ettim )  :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
günaydın ezom nasılsın canım :opucuk:

şöle oturak konuşak kaç gündür görüşemedik yahu :k06:

< ESLAL >

günaydınnn canımm nasıl olim bu cadıyla yorgunnnnnn ve çokk yorgunnnnn :)

oğluşum biraz daha iyidir inş. bayramda trabzona gitmeyin bari ayşem hava değişiminden daha çok hasta olursa bide kuzum  ::)

DER!N

:amin:

ya boşverin diğer hediyeleri  :k06: kimisi çook özel :)  :k06:   :-[

telefonumu değiştirdi bunu söyliim   :)

мiŁenα.

yok yok hayatım dün kayınvalidemle konuştum herkze ayşeler geliyor demişler eymeni herkez merak ediyormuş. ::)lakin gelemem dedim.kaç gündür acillerde kaldık oğlum ancak toparlıyor kendini yollara çıkamam dedim. ::)

şimcik iyi biraz eymencik.uyuyor :sleepy1: az az var sanki eklem yerleri sıcak ölçüyorum 36 derece çıkıyor :dontknow: rabbim sağlık versin ezom varsın yaramaz olsunlar :D

gülom telefonun hayırlı olsun hayatım. ;D iyi günlerde bana mesaj çek ara :ehi:

DER!N

ferda2

günaydın diyeyim ama ben çok erken kalktım benim için öğle oldu :'(ezo ben de çok yoruluyorum :honk:biri yatıyor biri kalkıyor gece 3 te sahurda kalktılar bizile oturdular sabah 6ya geliyordu birini uyuttum büyük 8 de başımda sonrasıda zaten eşim okula gitti bende evleri toparladım çorba yaptım kızlara içine kırmızı yeşil mercimek 1 adet patates 2 adet yeşil biber 3 diş sarmısak 1 adet soğan yağ salça koydum akşam olunca biz de içeriz diye çok yaptım vallahi ben biz ne yersek ondan veriyorum tavuğu daha hiç blendırdan çekmedim denemekte fayda var ben gece yatarken hava epey serşndi uzun pijama kısa kol giydirdim uyuyor şimdi büyükte elinde bezle bana yardım etmek istiyor  artık filmlerde olur ya 3 yıl sonra diye birden zaman geçer ben de öyle istiyorum zman çabuk geçsinnnn kızlar büyüsün bende eski halime döneyim diye artık yerlerde değil bazam da yatmak istiyorum  :crybaby2:bunaldım kızlar bana duaedin allah kolaylık versin diye burdan size seleniyorum ilk bebişiniz hasta ise ikincisini hemen yapmayın

мiŁenα.

) SaMiRa (

ayşecim geçmiş olsun canım eymenin iyi olduğuna sevindim allah daim etsin :amin: :amin:
gülfer kutlu olsun yıldönümünüz canım :opucuk:
ferda sanada allah kolaylık versin
ezgi sanada canım almadınmı o haptan

ırmakcım inciniz hayırlı olsun tatlım geçmiş olsun şimdi iyidir nşallah kızım

) SaMiRa (

06 Eylül , 2010, 11:13:42 #2009 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2010, 11:21:05 En KıYmEtLiM
kızlar selamm
bizde dün doktordaydık oğlum hastaydı yaa iyileşmedi ateş oldu ve dakika geçmeyen kötü öksürükler... yavrum muayenede nasıl ağladı morardı resmen kendini sıkmaktan :sad1:
kullandığımız ilaçları değiştirdi doktor kulak iltihabı geçmemiş duruyor hala,boğazı öksürürken ötüyor resmen gıcıkta yapmış,burnuda tıkalı temizletmiyorda  :-\
spreyde vermedi doktor ama sanırım makine ilacı rahatlatacak
buhar makinesi almamızı söyledi dktorumuz araştırıyoruz şimdi ona koyulan ilaçtan verdi yüzüne tutcakmışız ama bronşit değil dedi
inşallah değildir çok korkuyorum biran önce düzelir inşallah :amin: :amin: :amin:
yüzünde sivilceler çıktı bide fudayl ın neyin nesidir bilmem  :dontknow:

bide ameliyat olmamız gerekiyormuş artık kurtulalım hidroselden,daha fazla beklemeye gerek yok bence dedi doktor bayramdan sonra cerrahımıza gidicez o ne dicek bakalım hastalık geçerde inş. ameliyat beni çok korkutuyor nette baktımda içim acıdı yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: en hareketli zamanı hep yüzüstü dönüyor ve yan yatıyor nasıl olcak yaa çok kötüyüm bennn :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: