2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

ohhh ne güzel ilknurcum rahata eriştin biraz biraz galiba
bende bi ereydim ne iyi olurdu bayramdan sonra alıcam bakalım sandalye durur inşallah oğluşum
koltuğuna koyuyorum arada sıkılıyor küçük gelmeye başladı zatenn

мiŁenα.

:director: Hanımlar 18-35 yaş arası gebe olmayan kadınalra kızamıkcık aşısı yapıyorlar..

Dün oldum ben ;Sağlık ocağında yapıyorlar,haberiniz olsun dedim.

::) ::) ::)

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 02 Eylül , 2010, 13:57:07
ohhh ne güzel ilknurcum rahata eriştin biraz biraz galiba
bende bi ereydim ne iyi olurdu bayramdan sonra alıcam bakalım sandalye durur inşallah oğluşum
koltuğuna koyuyorum arada sıkılıyor küçük gelmeye başladı zatenn

sağolasın canım aynen öyle vallahi şükür artık

sende çok faydasını göreceksin  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: •°_AyŞe_°• - 02 Eylül , 2010, 13:58:31
:director: Hanımlar 18-35 yaş arası gebe olmayan kadınalra kızamıkcık aşısı yapıyorlar..

Dün oldum ben ;Sağlık ocağında yapıyorlar,haberiniz olsun dedim.

::) ::) ::)

sağol canım  ;)

< ESLAL >

02 Eylül , 2010, 14:45:16 #1908 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2010, 14:47:01 < ESLAL >
ben bu kurtlu kızımla rahata eremeyeceğimi biliyorum  :-\  balıkesire gittiğimizde kuzeninkine koyduk 5 dk sonra kollar havada üstümüze atladı  :nono: :nono:
evimizde küçük zaten alsakta koyacak yer yok gerçi duracağını bilsem yer bulurum ben onada  ::) ::)

ben dönence almayı düşünüyorum ışıklı müzikli filan belki ona bakarken uyur filan  :k06: netten baktım beğendik bitane ama eşim önce çarşıya bakalım bulamazsak netten alırız dedi bakıcaz bakalım

ayşem saol canım hilali doktora götürünce dönüşte uğrayayım bende s.o  :opucuk:

sizede çokk geçmiş olsun sahracım Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Eylül , 2010, 14:45:16
ben bu kurtlu kızımla rahata eremeyeceğimi biliyorum  :-\  balıkesire gittiğimizde kuzeninkine koyduk 5 dk sonra kollar havada üstümüze atladı  :nono: :nono:
evimizde küçük zaten alsakta koyacak yer yok gerçi duracağını bilsem yer bulurum ben onada  ::) ::)

ben dönence almayı düşünüyorum ışıklı müzikli filan belki ona bakarken uyur filan  :k06: netten baktım beğendik bitane ama eşim önce çarşıya bakalım bulamazsak netten alırız dedi bakıcaz bakalım

oğluma aldım dönence şiddetle tavsiye ederim müziğine ve oyuncakalarına bayılıyor :k06:

beşiğine koyuyorum müzikle kendiliğinden uyuyor :nazar:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

ezgi bende aynı dertten muzdaribim  :-\
benim kızımda durmuyor hiçbirşeyde örümcekte bile hiç koymuyoruz hatta kaldırmayı düşünüyorum boşuna kalabalık
benim evim dar onun için almadım zaten içinde durmıcakta onuda biliyorum
bende senin gibi heves ettim dönenceye aldım ama şu anda elinde oynuyor oyuncak niyetine ilgisini çekti ama yatarak değil oturarak bakıyor ona  :k06:
hemde daha 3 aylıktı aldığımda

--elif--

bazı bebeklerde işe yarıyor demekki inş. seninkide sever cnm  :amin:
benim kızım ümitsiz vaka ya düzeleceğinden ümidim kalmadı artık  :(

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •°_AyŞe_°• - 02 Eylül , 2010, 14:51:25
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Eylül , 2010, 14:45:16

oğluma aldım dönence şiddetle tavsiye ederim müziğine ve oyuncakalarına bayılıyor :k06:

beşiğine koyuyorum müzikle kendiliğinden uyuyor :nazar:

ayşem markası ne ben fişher price'den beğendim bitane onu alayım diyorum inş. işe yarar çıldırmak üzereyim  :'(

ebrarcım bende pek sanmıyorum ama umud işte iice zıvanadan çıktı bu kızın uykuları dün gece 3 kalktı sabah 7 kadar uyumadı yanımda yatırdım üstelik sabahtan beride bölük pörçük uyuyor  :cildir: :cildir:

) SaMiRa (

bende de fisherınki var mavi deniz yıldızı çok güzel 12 dakka müzik çalıyor oğum onu çok seviyor ama her zaman onunla uyumuyor ilk zamanlar işe yaramıştı şimdi ısırıyor elne alıp yemeye çalışıyor :D :D
yalnız ses ayarı 2 kademeli düşük seste bile çok çıkıyor sesi gece o zamanda biz uyuyamıyoruz ;D

< ESLAL >

http://www.kirazbaby.com/Products.aspx?aid=70&fid=63

kelebekli rüyalarla-orman yağmuru ikisinden birine karar verdim ben ama nebilim yaa bakıcaz işte çarşıya çıkalım bide gözümlede göreyim bakalım  :dontknow:

AککORTįє

bende de var 2 tane . bi tanesi bambudaydı mavi aylı kuyruğunu çekince müzik çalıyordu

ama oyuncaklı değil.

2. si oyuncaklı ama bambuya olmuyor o beşik aldığımızda ona takıcam.

oğlum bebekken onun müziğinde uyuyordu  :binkybaby:

< ESLAL >

bizimde beşiğin üzerinde var ama müziksiz hareketsiz ama bunlar müzikli,ışıklı,harek ediyor filan ya ilgisini çekeceğini düşünüyorum  :dontknow:

AککORTįє

çeker tabi en azından seni dinlendirecek kadar oyalar

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

egicim sana müzikli ve tavana isikli olanindan taviseye ederim bizimd eondan var cok ilgisini cekiyor hemde ...

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 02 Eylül , 2010, 16:42:43
çeker tabi en azından seni dinlendirecek kadar oyalar

inş. canım

bende onun daha etkili olacağını düşünüyorum sevilcim  ;) melisinin kendi uyuduğu oldumu onunla canm