2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

30 Ağustos , 2010, 09:55:11 #1786 Son düzenlenme: 30 Ağustos , 2010, 10:06:38 < ESLAL >
GÜNAYDINLAR HERKESLEREE  :hello: :hello: :hello:

çokk geçmiş olsun ırmak Rabbim korusun yavrularımızı  :amin: :amin: :amin:

ilknurum biz aylardır kaşıkla besleniyoruz biliyosn ve malesef o olayı çokk yaşadık ki kaç defa mama gözünün içine girdi  :y25: hemen bol suyla yıkadım çok şükür bişey olmadı ama korkuları yetti bana  :'(

önümüz hafta göz doktoruna götürücem hilali sol göz bebeğinde içe doğru kayma oluyor yeğenimde öyleydi 1 yaşından sonra düzeldi şimdi ağlayınca filan oluyor ama ben götürücem içim rahat etsin ve aynı gözünde burun kısmında yorulduğunda uykusun geldiğinde morarma oluyor oda muhtamelen damar ama dediğim gibi götüreyimde içim rahat etsin :dontknow:

ayşem sizede çokk geçmiş olsun canım işte gezmeye gitmek iyi hoşta çocuklar etkileniyor  :-\ ama alışacaklar ben önceden hlal hasta olacak die evden çıkmak istemezdim şimdi giydiriyorum çıkıyorum 1 kere hasta olur 2 kere sonra alışır eve kapamakta doğru değil korudukça daha çok hasta oluyorlar  ::)

gülomm resmi tatil diyemi dedin 30 ağustos  die canım sadıka resmi günlerde tatil yok  :-\

мiŁenα.

öle ezom.

evhamlıyım çok  :'( kafamda küçük öksürük bile büyüyor :'(

geçmiş olsun sizede canım.

inş geçer gözündeki kayma :amin:

< ESLAL >

sağol canım inş. düşündüğüm gibi önemsiz birşeydir  :amin: :amin:

önceden bende öyleydim canımm heleki reflüden dolayı mama yerken tıkanmalarında ömrümden ömür gidiyordu  :-\  hasta olma ihtimali bile beni çıldırtıyordu ki ben panik atağım ama şimdi daha sakinim zamanla alışıyor sanırım insan  :dontknow:

мiŁenα.

evet eskiye göre daha profösyonelim en azından elim ayağıma dolanmıyor  :k06:

mantıklı düşünebiliyorum.Ama korkuyırumda birşey olur diye

ama ne olur olmaz diye ya doktırunu arıyırum yada hastanede solugumuzu alıyoruz ::)

zaten tek korkum ateş :icon_pale: gerisini atlatırız :dontknow:

ateş olur diye aklım gidiyıor :icon_pale:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydin kizlar ben geldim nasilsini bakim ne var ne yok ????

AککORTįє

günaydın kızlarr  :-*

geçmiş olsun ayşe ,geçmiş olsun ezgi inş önemsiz bişeydir

Rabbim e emanetler  :amin:

hoşgeldin sevilcim nasılsın naptın bakalım anlat  ::)

мiŁenα.

hoşgeldin sevilcim :flowers:

sğol ilknurcum.. :-*

sevil hayırlı olsun canım ...sonunda almanyadasın :hello2: :hello2: :hello2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hosbulduk cnm
öncelikle ecrin beni delirtdi 2 gündür cok kötüydü hep aglaiyyordu ep mizmizdi dogru dürüst emmiyordun en fazla 5dk emip birakizordu beni snra gitdim mama aldim acaba doymuyor mu diye mamayida düsgün emmedi anlamadim gitdi ama bugün sakinlesti yavrum herhalde ucak iyi gelmedi kusuma...
buraya geldim almanya buzzz kizimin kisliklarida nakliye sirketiyle gelcek hemen carsiya kostum kadife tulumlar aldim kizima birazdan yine cikcam alis verise ceket falan almam lazim hasta olmasin pamugum...
böyle iste kizlarr ev aramam lazim cok isim var ya ecrinde miz miz

--elif--

günaydın güzel anneler  :flowers:
nasılsınız bakalım
ayşe dönmüşsün hoşgeldin  :-*
sevil sen almanyayamı taşındın  :icon_scratch:
bu arada hasta olanlarada çok geçmiş olsun

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 30 Ağustos , 2010, 11:46:38
nasılsınız bakalım

günaydin canim ben iyi sayilirim cok sükpr aileme kavusdum ..

evet cnm almanyaya tasiniyorum ben  :muzz:

--elif--

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 30 Ağustos , 2010, 11:47:54
Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 30 Ağustos , 2010, 11:46:38
nasılsınız bakalım

günaydin canim ben iyi sayilirim cok sükpr aileme kavusdum ..

evet cnm almanyaya tasiniyorum ben  :muzz:
sevindim senin adına ailenin yanında olmak çok güzel  :hello2:  :hello2:

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar hepinize günaydın. Irmakçım çok geçmiş olsun. Rabbim tekrar yaşatmasın. Ayşecim sanada geçmiş olsun umarım önemli değildir. Sevilcim sende hoşgeldin. Arkadaşlar annenin çok evhamlı olması anneyi çok yıpratıyor. Keşke biraz daha sakin olabilsek. Bende dün gece ilk kez kızımı bırakıp dışarı çıktım Arkadaşlarla sahur prog vardı.. 2 de çıktım sabah 6.5 da döndüm. Kale kafe var boğaza karşı. Gitmenizi öneririm çok güzel bir yer.  Aklım hep kızımdaydı. 4.30 da uyanmış babası beni aradı bende mama yap ver dedim. Çok şükür ağlamamış uyumuş. Ama ben gelene kadar elim yüreğimdeydi.
     Gülfercim siz nerede eve baktınız?

--elif--

günaydın beyzaberrin bu arada adın hangisi  :icon_scratch:
çok haklısın aslında biraz daha sakin olabilsek çok güzel olacak bende çok evhamlıyım anneannesine bırakıp çıkıyorum benden iyi bakacağına eminim ama aklım kalıyor işte
bide gitmeden bir yığın tembih ediyorum anneme su içir,yemek yedir,uyut,gezdir v.s bunaltıyorum resmen
kime ne öğretiyosam sanki beni başkası büyütmüş  :k06:

nesrin_beyza&berrin