2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 24 Ağustos , 2010, 19:19:00
selam kızlar... bu aralar pek giremiyorum cemreyle uğraşıorum dertliyiz birazcık. sayfalar almış yürümüş... okuyamadım hepsini...

cemrenin rutin kontrolü için hastaneye gidicektik bu hafta içi. yani ben öyle düşünüyodum ama kaka sıkıntımız devam ettiği için bugün gitmek zorunda kaldık... bebeğim anal füssür olmuşl ya o kadar da dikkat etmeme rağmen. AYŞEEEEEE  senden bilgi istiyorum ne zaman geçiyo neler yaptın geçmesi için. dr anlattı bişiler ama sende paylaş ya moralim çok bozuk. cici bebe çok kabız yaparmış meğer cemrenin de tek favorisi. meyve yoğurt cicibebesiz yenmiyo. napıcam bilmiom. şimdi biraz vakit buldum araştırıcam netten hemen. çok yorgunum çok uykusuzum çok mutsuzum ama tabi allahım beterlerinden esirgesin....inşallah en kısa zamanda geçer :D

gülcümm çokk geçmiş olsun canım  :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

nescincim süper bişi  kumaş  :opucuk:

başınız sağolsun bu arada  :(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

мiŁenα.

merhaba fıstıklar :hello:

biz dgeldik eymen uyuyor bir bakım dedim bizim haunlara :k06:

şuan teyzemlerdeyim; 8)

bilyorsunuz eymen 4 gündür kaka yapamıyordu.. :y25:

pazartesi geldik buraya,içim hiç rahat deildi fitil atmam yasak yapabilecegim birşey yoktu.. :-[

zeytin yağı vs fayda etmedi :(

doktorumuzu aradık bugün at fitil 5 .gün dedi. ::)

bende akşam atarım dedim kiiii  :k06: eymen bir kaka yaptı.. :k06:

katıydı fissürle alalakalı değil cidden kabız olmuş :'(

tabi ben nasıl sevindim anlatamam.. :occasion5:

dün yapmadı yine bugün azıcık yaptı. :)

akşama köye geçcez ananemin yanına. :hieyt:çok kokruyorum aslında hava değiimine uğrar diye.. :-[

ara arahapsurup öksürüyor ama devamlı değil :dontknow:

nesricim;başın sağolsun. :opucuk:

gülfercim geri sayfaları okurken yazıdklarını okudum sana katılıyorum.. :opucuk:

ben artık eymenle bebek dilinde konuşmuyorum .. :D

türköçeyi iyi öğrensin diye normal konuşuyorum. ;)

etrafımdakileride uyrıyorum artık :opucuk:

GÜLCÜM;

geçmiş olsun canım :opucuk:

eymen bir yapma ilaç kullandı ve günde 3 kez oturma banyosu yapıyordum :'(

yavrum neler yaşadık  :y25: orasının acısına kakasını yapamıyordu gazını çıkaramıyordu. :y25:

ama şimdi iyi  :amin: inşşşş düzelir senin fıstıkta  :amin:

cicibebeyi bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu..

sende yedikerine dikkat et mesela domates tüketme seninlede lakalı azabilir orası :(

tedbir almak lazım.
::)
ıslak medil ullanma pamuk ıslat ve ıyı kurula orasını ::)

geçer canım sıkma canını rabbim daha kötülerinden esirgesin :amin:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

hoşgeldin ayşe

gül geçmiş olsun canım geçer hemencik inş.bizde kabız oluyoruz arada evet bisküvi kabız yapıyor sırf yap sanki

nesrin başınız sağolsun

oğlum daha tam oturmuyo geç mi kaldık biz acaba :icon_scratch: bırakıyorum öne doğru düşüyor..
mama sandalyesi almak istiyordum kademeli olduğu için bende kumaştam alayım hoşuma gitti ama önce oturması lazım tam olarak

) SaMiRa (

oğlum sabah uykusuna yatırdım 9 da hala uyuyorrrr  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

bende uyumuşum iyi oldu akşama uyumıcak heralde
fudayl şarkı söylüyor kızlar müzik yapıyor kendi kendine kafamız davul oldu kaç gündür ama çok şker oluyo yavrum yaa

--elif--

daha ne müzikler dinleyeceksin  :k06:
büyüdükçe, bişeyler keşfettikçe o hallerini izlemek inanılmaz güzel oluyor  :love7:
şimdi benim kızımda evin içinde peşimizden dolanıp duruyor emekleyerek nasıl hoşuma gidiyor
daha bunun yürümesi var,anne demesi var kimbilir onlar nasıl olacak  :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 25 Ağustos , 2010, 12:53:12
büyüdükçe, bişeyler keşfettikçe o hallerini izlemek inanılmaz güzel oluyor  :love7:
şimdi benim kızımda evin içinde peşimizden dolanıp duruyor emekleyerek nasıl hoşuma gidiyor

AYY HEYCANLANDIMMMMM  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

) SaMiRa (

< ESLAL >

çok geçmiş olsun gül inş. çarçabuk geçer  :amin: :amin:

başınız sağ olsun nesrincim geride kalanlara büyük sabır versin Rabbim  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 25 Ağustos , 2010, 12:53:12

en büyük heycan ve mutluluk ANNE demesi birde tatlı söylüyorlar ki nisa her anne dediğinde içim eriyor yavrummm benim  :love9: :love9:

hele gece uykulu uykulu anne memmeee demesine ölüyorumm  :love7: :opucuk:
[/b]

DER!N

nesrin_beyza&berrin

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar dün İkeanın katoloğu geldi belki sizlerede gelmiştir. Mama sandalyesi almak isteyenler varsa bakabilirler. Fiyatı çok ucuz 47,95

< ESLAL >

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 26 Ağustos , 2010, 10:02:11
[IMG=http://img821.imageshack.us/img821/8513/gynaydn300x3001.gif][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Günaydın arkadaşlar. Sağol ezgicim.çok girmiyorsun bebişin nasıl?

günaydın canım evt bu ara çok giremiyorum cadı kızımdan fırsat kalmıyor  :laughing7:

kızım iyi çok şükür yine diş sıkıntımız var iştahsızız uyku düzenimizde yok bunların dışında keyfi neşesi yerinde şükür  :amin:

senin fıstıkların nasıl ?

DİLVİN