2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: zelis - 24 Ağustos , 2010, 14:59:31
hayirli olsun Ebrarcigim , daha nice 8 lere insallah...
Alıntı yapılan: beyzaberrin - 24 Ağustos , 2010, 15:01:49
Hayırlı olsun Ebrar. Kahve günlerini daha çok beklemen lazım. ;)
sağolun kızlar  :opucuk:
beyzaberrin haklısın galiba ama kızıma ilk öğreteceğim şey kahve yapmak olacak heralde  ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 24 Ağustos , 2010, 14:41:29
BUGÜN KIZIM TAM 8 AYLIK OLDU 9. AYIMIZA GEÇTİK ARTIK  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
 :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

HAYIRLI OLSUN CANIMMM :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

nesrin_beyza&berrin

beyzaberrin haklısın galiba ama kızıma ilk öğreteceğim şey kahve yapmak olacak heralde  ;D

[/quote]
Kahveyi çok seviyorsun herhalde. Benim 7,5yaşına geldi. Toz aldırıyorum,odasını toplatıyorum, getir götür yaptırıyorum. Daha fazlası için dahaaaaaa beklemem lazım..Bunları yapabilmesi bile güzel bence.

ilkcemre

selam kızlar... bu aralar pek giremiyorum cemreyle uğraşıorum dertliyiz birazcık. sayfalar almış yürümüş... okuyamadım hepsini...

cemrenin rutin kontrolü için hastaneye gidicektik bu hafta içi. yani ben öyle düşünüyodum ama kaka sıkıntımız devam ettiği için bugün gitmek zorunda kaldık... bebeğim anal füssür olmuşl ya o kadar da dikkat etmeme rağmen. AYŞEEEEEE  senden bilgi istiyorum ne zaman geçiyo neler yaptın geçmesi için. dr anlattı bişiler ama sende paylaş ya moralim çok bozuk. cici bebe çok kabız yaparmış meğer cemrenin de tek favorisi. meyve yoğurt cicibebesiz yenmiyo. napıcam bilmiom. şimdi biraz vakit buldum araştırıcam netten hemen. çok yorgunum çok uykusuzum çok mutsuzum ama tabi allahım beterlerinden esirgesin....inşallah en kısa zamanda geçer :D

nesrin_beyza&berrin

Canım Allah Şifalar versin. Üzme kendini o kadar. Rabbim daha büyük dertler vermesin. :amin:

ilkcemre

aminnnn  canım ya inşallah en kısa zamanda düzelir ...

nesrin_beyza&berrin

Uploaded with ImageShack.us
Bugün kızım için pratik mama sandalyesi kumaşı aldım. Çok kullanışlı portatif. Heryere götürebiliyorsun.

DER!N

Allah c.c. şifa versin Gül, geçmiş olsun. Atlatır çabucak inşallah  :amin:

Nesrincim iyi günlerde kullanın analı-kızlı, bol bol yesin kızım güzel güzel uyusun hayırla sağlıkla büyüsün.  :amin:
Çok sevdim pratik gibi gözüküyor gerçekten, süpersin iyi olur almak bunu.  ;)
Komple elastiki bir kumaş mı her sandalyeye olur mu acaba?
Ve ne kadara nereden aldın?
Berrin sevdi mi, sen sevdin mi?  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Teşekkür ederim canım. Ben bir arkadaşta görmüştüm çok önceden. AKlıma geldi araştırayım netten dedim. Sevi Bebede varmış. fiyatıda uygun 15 mi 16 mı ne. Her sandalyeye oluyor. pembe aldımben. Ben sevdim berrinde sevdi. :) birde emekleme dizliği aldım kızımın dizleri acımasın diye. ama seninkinin ihtiyacı kalmadı yürümek üzere. Sevi Bebeyi biliyormusun? Migros yakınlarında bugün migrosa gittim kızlarımla. Babamız yok canımız sıkılıyor. babaannemiz vefat etti. memlekette.

tweety0555

berrın basınız sagolsun...kayınvalıden öldu ve esın senı goturmedı vay beee :honk:
bu arada aldıgın ortu super hıc oyle yuz ıkıyuz verıpte mama sandalyesı almaya gerek yok super super

nesrin_beyza&berrin

Ben geleyim dedim ama eşim bebek küçük dedi. sıcak dedi. eeee benimde işime geldi. evet bencede bizde mama sandalyeside varda oturmuyorki. arkadaşlara çay içmeye giderken puseti götürüyordum rahat rahat çayımı içiyordum masada. şimdi büyüdü. pusettede durmuyor. bu iyi olacak.

DER!N

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun Nesrincim.  :amin:

Gitmemeniz bir bakıma iyi olmuş iki çocuk ve biri ufak, tam da mevsim dönümü.

İyi günlerde kullanın, sevi bebeyi biliyorum tatlım çok da uygunmuş benim kızı zapteder mi bilmiyorum, ama hoşuna gidebilir renkli renkli.
Dizliği ben de düşünmüştüm emeklemeye başlamadan önce, ama almama fırsat kalmadı bir anda emekledi bir anda ayağa kalktı.  :nazar:

Madem babanız yok ve canınız da sıkılıyor biz her gün evdeyiz ve müsaitiz kapımız açık, çıkıp gelseniz ne güzel olur.

nesrin_beyza&berrin

Güzel olur canım. Başka yerdede buluşabiliriz siz çıkabiliyorsanız migros vs. Ben sizi alabilirim.

ırmak184

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 24 Ağustos , 2010, 19:55:02

Uploaded with ImageShack.us
Bugün kızım için pratik mama sandalyesi kumaşı aldım. Çok kullanışlı portatif. Heryere götürebiliyorsun.
cok güzel ve pratikmiş,bende alıcam,neler neler var ya  :icon_scratch: