2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

erbar kızın iyileşmiş maşallah sevindim canım yemesi içmeside inş düzene girer kısa zamanda :amin: :amin:

DER!N

Biz kızımla hemen her gün yalnızız bahçeye iniyoruz müsaitse bir kaç kişi ile oturuyoruz o sebeple kendi ilgimi kıyaslayamıyorum kimseyle.

Şarkılar söylüyoruz, sohbet ediyoruz o bebek diye agucuk bugucuk değil normal konuşuyorum onunla, daha iyi öğreneceğini düşünüyorum böylelikle ama iç güdüsel yani dayanağım yok.

Bir süredir deniyordum tek elinden tutunca hemen oturmak istiyor ya da boş eliyle giysisine sıkı sıkı tutunup öyle adım atıyordu. Maşallah bıraktı onu, galiba güvenerek adım atmaya başladı tek elinden tutunca  koşar adım yürüyoruz. Bu mesela benim ilgimle gelişti, farkettim cesaretlendirdim ilerletti.

DER!N

Uçak pozisyonu çabuk geçiyor tatlım en çok 2 hafta sonra emeklemeye başlar Fudayl.

Eggin; Ecrin'inin Ecrincesi.  :k06:

DİLVİN

ÇAĞLARIM ARTIK YATIK POZİSYONDA KENDI BAŞINA TEKRAR OTURABILIYOR

BEN OĞLUMUU ÇOKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

Alıntı yapılan: ((selma)) - 23 Ağustos , 2010, 13:56:53
ÇAĞLARIM ARTIK YATIK POZİSYONDA KENDI BAŞINA TEKRAR OTURABILIYOR

BEN OĞLUMUU ÇOKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
maşallah canım ogluna  :nazar:  :nazar:  :nazar:

--elif--

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 23 Ağustos , 2010, 13:45:40
erbar kızın iyileşmiş maşallah sevindim canım yemesi içmeside inş düzene girer kısa zamanda :amin: :amin:
teşekkürler teyzesi  :opucuk:
inş. düzelir  :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 23 Ağustos , 2010, 13:45:59
Biz kızımla hemen her gün yalnızız bahçeye iniyoruz müsaitse bir kaç kişi ile oturuyoruz o sebeple kendi ilgimi kıyaslayamıyorum kimseyle.

Şarkılar söylüyoruz, sohbet ediyoruz o bebek diye agucuk bugucuk değil normal konuşuyorum onunla, daha iyi öğreneceğini düşünüyorum böylelikle ama iç güdüsel yani dayanağım yok.

Bir süredir deniyordum tek elinden tutunca hemen oturmak istiyor ya da boş eliyle giysisine sıkı sıkı tutunup öyle adım atıyordu. Maşallah bıraktı onu, galiba güvenerek adım atmaya başladı tek elinden tutunca  koşar adım yürüyoruz. Bu mesela benim ilgimle gelişti, farkettim cesaretlendirdim ilerletti.

maşallah ecişeee..
canım bebeklerde agu bugu konuşmamak gerekiyormuş zaten öyle okudum bi doktor sitesinde ve tvde de duydum bende öyle yapıyorum ama eşim arada bebekçe konuşuyor kızıyorum bazen... normal konuşmak en iyisi büyüyünce konuşması düzgün ve tane tane olurmuş kakaya e dmek suya buv demek doğru değil yemeğede mama vs vs..

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 23 Ağustos , 2010, 13:47:19
Uçak pozisyonu çabuk geçiyor tatlım en çok 2 hafta sonra emeklemeye başlar Fudayl.

Eggin; Ecrin'inin Ecrincesi.  :k06:

:k06: :k06: :k06:

bizimkide inngeee diyo ne demek bilmiyorummm

ırmak184

bugün 6 aylık oldukkkkk  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :D  :D  :D  :D tabi damadım fudayl' da hayırlı olsun ikimiz içinde sahracım  :opucuk:  :opucuk:

) SaMiRa (

oyy maşallah çağlara  :aferin: :aferin: bakalım ne zaman ayaklanacak,yürücek

) SaMiRa (

23 Ağustos , 2010, 14:14:35 #1555 Son düzenlenme: 23 Ağustos , 2010, 14:19:30 En KıYmEtLiM
Alıntı yapılan: ırmak184 - 23 Ağustos , 2010, 14:10:28
bugün 6 aylık oldukkkkk  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   :D  :D  :D  :D tabi damadım fudayl' da hayırlı olsun ikimiz içinde sahracım  :opucuk:  :opucuk:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
                                                                           6 AYA VEDAAAA   :wave: :wave:

:nazar: :nazar: :nazar:  7.AYIMIZA GİRMİŞ BULUNMAKTAYIZZ TEYZELERRRR   :director:   :nazar: :nazar: :nazar:
                                                            (DURU MELEK  :love9:& :love9: MEHMET FUDAYL)

:D :D :D       HAYDİNN HAYIRLISI   :love9: :love9: :love9:

TEŞEKKÜRLER CANIMCIM SİZİNDE 6.AYINIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

DER!N

Ay dönümünüz kutlu olsun, nicelerine eriştirsin Rabbim, hayırlı olsun. :amin: :amin: :amin:

:love9:

) SaMiRa (