2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Ağustos , 2010, 00:11:57
slm zelişcim :hello:
fudayl bayadır dönüyor yüzüstü yatıyor..bilmiyorum ama sanmıyorumda bi problem olduğunu gelişimler farklı oluyor her bebekte alıştırmadıysan geç döner ben kendim alıştırıdm mervede alışık olmadığı için sıkılıyor olabilir canım sen devam et çevirmeye :opucuk:

ben cok fala yatirmadim , yatirsam bile merve hic sevmiyor yuz ustu yatmayi , ama yinede her gun 3 4 defa 10 dk kadar yatiriyorum.....

emekleyene bebekleri gordukce acaba benim kizda gelisme geriligimi var diye kuruntu yapmaya basladim ......birazda merve tembel ;D ;D aslinda donebiliyor ama tembel ya hanim isine gelmiyor  :ehi:

мiŁenα.

uyansın ilk işim has zeytin yağı vermek olcak :icon_thumright:

bende hem inek sütü hem pastorize süt bir yaşına kadar verilmemeli diye düşünüyorum. :icon_thumright: :icon_thumright:

vallahi gidicem kafa dinlicem herkezi çok özledimm :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Hayırlı akşamlar hanımlar okuya okuya bitiremiyorum yazılanları.

Herkese öpücük  :flowers: :flowers: :love9:

Ne var ne yok bakiim nediyonuz?

Ayşe nereye hayırdır? Kafa dinlemeye ben de gelebilir miyim?  :k06:

мiŁenα.

gel anacım bebiklerre bakcak adam ç.ok..

bol bol dinleniriz..

termeye gidiyorum..ilk merkezine teyzeme sonra ananemlere köye :k06:

mis gibi temiz hava bol bol yeşillik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

hayırlı akşamlar canımm   :opucuk:

ne olsun biz bildiğin gibiyiz uykusuz,yorgun  :'(

siz nasılsınız pamuk kızımın keyfide iyidir inş.

ahh ahh bende çok heves ettim bayramda gidicez azcık nefes alıcam die ama maalesef gidemiyoruz eşimde çalışıyor yine kızımla baş başayız  :sad1:

AککORTįє

ayşecim güle güle git güle güle gel bol dinlen hasret gider  :opucuk:

ezgicim üzüldüm adına napalım kısmet sende kuzuşumla gezersin çıkarsın olsun sağlık olsun  :opucuk:

мiŁenα.

teşekkür ederim ilknurcum :opucuk:
yarın sabahtan gidiyorum :muzz: :muzz: :muzz:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNu® - 22 Ağustos , 2010, 19:22:31
ayşecim güle güle git güle güle gel bol dinlen hasret gider  :opucuk:

ezgicim üzüldüm adına napalım kısmet sende kuzuşumla gezersin çıkarsın olsun sağlık olsun  :opucuk:

sorma canımm yaa bende çokk üzüldüm kurbanda gideriz dio eşim ama hava ne olur ozaman bilmiyoruz soğuk olursa hilalle gidemeyiz seneye yaza artık  :sad1:

sinir ya yurt dışındakiler gibi senede 1 gidebiliyoruz memleketimize  :caca: :caca: :caca:

мiŁenα.

ahh ezo hadin sizin saatlerce yol benim memeleket 1-2 saatlik yol ama senede bir kez gidiyorum..

eşimi evde bırakıp gidemiyorum tek.. :sad1:

senelik iznindede baş başa tatilimizden fırsat gelmiyor :dontknow:

zelis

hayirli aksamlar kizlar , acliktan suzulmus durumdayim  :hungry: :hungry: :hungry:
daha iftara 3 dk var burda , sofra hazir saat gecsin diye bekliyorum..........

aysecigim 1-2- saatlik yol olsa biz her hafta sonu gideriz herhalde , ama tabi sartlar izin verirse...

biz yeri geliyor iki seneye bir gidebiliyoruz Turkiyeye.....

zelis

Ezocugum sizde seneye gidersiniz Allah in izniyle , gonul istiyor ama olmayinca ne yapalim , demekki Rabbim boyle uygun gormus....

мiŁenα.

yakın ama olmuyor işte her zaman gitmek...

eşim burda sürekli onu bırakıp gitmiyorum ..

onlada senede bir kez nasp oluyor gtmek :dontknow:

sabah 6 da cıkcaz yola sabahtan beri iş yapıyorum çamaşır ütü :cildir:

buarada hayırlı iftarlar canım :opucuk:

zelis

neyse iftar oldu ben hemen bi yemege geceyim , sonra kahve saatimde gorusuruz.... :hello: :hello:

) SaMiRa (

ebrar allah şifa versin canım inşallah yavrumn iyileşir çabucak :amin: :amin:

ezo üzülme napcan gezmeyi çok seviyoruz ama napalım gidemeyince gidilmiyorr :(

ayşe hayırlı yolculuk canım bizim içinde gez dinlen  :icon_thumright: dikkat et fazla oksijen çarpmsın çocuğu annem çarpılmıştı  :-\  inşallah iyi gelir paşaya :amin: zeytinyağı inş.iyi gelmiştir biz kakamızı yaptık şükür..bizimde gazımız kokuyorr :D

) SaMiRa (

zelişcim bi arkadaşım fudayl dan 1 hafta önce doğdu eldivenlerini 3*4 aylık oldu öyle çıkardılar tutmayı yeni öğrendi yüzüstüde yeni yatırıyorlar mesela ayağını ağzına çok sokar oğlum arkadaşımın oğlu sokmuyordu ben alıştırdım öyle yavaş yavaş ilgisini çekmeye başladı yani anne babanın öncülük etmesi şart bence çocuk ayaklarını bile yere basamıyor dik duramıyor alıştırmadıkları için.. tabi bu benim fikrim canım ne kadar ilgilenirsen o kadar iyi yani gelişimi için etkisi çok bence sen zaten koymaya başlamışsın yüzüstü mervecikte alışır yavaş yavaş  :-* :-*