2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

arkadslar acıl yardım mert ılk dısını bır hafta once cıkarttı yanındakıde beyaz ama mert acayıp ıshal daha dogrusu sumuksu ve yesıl mesela osursa cırt dıye azcık azcık yapıyor dısten mı yoksa usuttum mu cocugu...karasız kaldım

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 20 Ağustos , 2010, 11:19:40
arkadslar acıl yardım mert ılk dısını bır hafta once cıkarttı yanındakıde beyaz ama mert acayıp ıshal daha dogrusu sumuksu ve yesıl mesela osursa cırt dıye azcık azcık yapıyor dısten mı yoksa usuttum mu cocugu...karasız kaldım

CANIM GEÇMİŞ OLSUN  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

) SaMiRa (

sağol gülfercimm allah kolaylık versin bi denk gelmedi sizinde şu dr olayı hay allah hayırlısı inşallah düzelir eciş :amin: :amin:

canım geçmiş olsun nedenini bilmiyorum ama patates ve yoğurt isale iyi geliyor inşallah hemencik düzelir mert :amin: :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Ağustos , 2010, 12:59:46
bizimki ne diş çıkarıyor ne emekliyor geriden geliyoruz biz :)
ilknurcum ne güzel yazmışsın bende sizlere soracaktım peki belirli saatleri varmı sabah derken kaçta veriyorsun öğen,akşam?
oğlum gündüzleri hiç emmiyor nerdeyse ben anne sütü yerine devam maması... bi düzen kuramadık hala düzenli yesin içsin istiyorum kahvaltıya başlamadık daha bizde başlarız artık..
bu arada pekmez hazır mı alıyorsunuz markası ne..reçeli şekersizmi yapıyorsunuz?

kaşık mamalarını kaç cclik yapıyorsunuz ?

ya bana niye cevap yazmadınız arkadaşlar  :director:
lütfennnn :'(

tweety0555

ben cc lerıne gore yapmıyorum acıkcası ben once yarım cay bardagı rezene ıle hazırladım kahvaltıyı..eger sıvı olursa cıcıbebe ekledım...sımıdıde sutle haırlıyorum....
ben hazır harnup pekmezı aldım hıc recel kullanmadım...
ben kasık mamasınıda once ıkı kasık koyup catlla su ekleyerek kıvamını ayarlıyorum..yanı once su degıl once mamayı koyuyorum ben cocugun yıyecegı kıvamı sen bılırsın suyu once koyunca cok kacıyor yazık oluyor..

) SaMiRa (

) SaMiRa (

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
                                                              :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

5. AYINIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN AYŞECİM NİCE AYLARA YILLARA İNŞALLAH SAĞLIKLA SIHHATLE

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ilknurrrrrrrrrrrr......

yazılanları okurken gördüm. pekmezle yoğurdu karıştırıyorum demişsin... canım karıştırma. istersen bi araştır. yanlış bilgi vermek istemem ama pekmezinde yoğurdunda beslenme kalitesi düşüyo. demir açısından.

cemre de tek yoğurt sevmiyo. tek meyve de sevmiyo. bende karışım yapıorum. cici bebeyle olunca seviyo.

ilkcemre

ayşe eymen aynı babasına benziyo....

face profil resminin kopyası gibi  :k06: :k06:

ilkcemre

selma yaaaa nerdesin.... ben mi görmedim cevap mı vermedin kuzum yaaaa...

regl olmadan önce belirtiler varmıydı yoksa direkt regl mi oldun. acil yaaaa acillllll... bi cevap ver :D :D

ağrılardan ziyade leke falan oldu mu .....

мiŁenα.

:k06:genelde herkez bana benzetir ama :k06:

evt pekmezle yoğurdu karıştırınca besleyiciliği gidiyormuş ::)

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tweety0555

mert te yogurdu hıc sevmıyor bende ya meyve yada cıcıbebe ıle yedırıyorum...
bu arada benım asım varmıs bugun ama ben orucluyum daha sonra olsa farketmez degılmı