2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 18 Ağustos , 2010, 17:13:05
selmaaaaaaa....

regl olmadan önce belirtiler varmıydı. yani hafif hafif lekenmeler oldu mu. yoksa direkt regl mi oldun...

kafayı yemek üzereyim yaaa....

anladın sen onuuuu.....

yokk canımm hiç belirti yoktu
sabah bi baktım olmuşum  :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 18 Ağustos , 2010, 18:59:10
hayırlı olsun kuzumun 3. ayıı  :flowers: :opucuk:

bugün kutlamalara tam gaz devam;

OĞLUM EMEKLİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

afferin kuzucuğaaa  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

günaydın gülfercımm

maşalllahh ecişeee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dün çağları banyo yaptırdım

yatak odasında gıydırıyorum bunu,kendı yatağımızın üstünde, bende o ara dolaptan çorap çıkartıyorum buna

bı baktım yataktan ınmeye çalışıyor :toothy10: :toothy10: :toothy10:  hemen yakaladım tabiiiii

çok akıllı bunlar ya maşallahhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

:k06: :k06: bir kaç kez inince akıllanıyorlar Selmacım  :k06:

yatağın kenarına gidip gidip geri dönecek  :k06:

Günaydın Ayşem  :opucuk:

DER!N

Bebişler diş açılımından sonra emekleme açılımına başladı maşallah hepsine sıraya girmişler  :k06:

мiŁenα.

bebeğimonline bebeklerinin hızına ulaşana aşk olsun :ehi:

Z<saq7989898u76rynV    GVH G VHJ V 

EYMENDEN SEVGİLER :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DER!N

:)

klavyenin tuşlarına dikkat et bacım aman diyim söküp atıyorlar ağızlarına  ::)

мiŁenα.

Yok canım okadarda yaklatırmıyorum ;D

pc eymenden uzak....eymen pc den uzak.. :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 19 Ağustos , 2010, 09:16:10
Bebişler diş açılımından sonra emekleme açılımına başladı maşallah hepsine sıraya girmişler  :k06:

bızımkı daha diş çıkarmadııı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DER!N

Selen de ancak 8 ay 1 günlükken çıkartabildi 2 tane oldular çevredekiler diş için, ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi diyorlar  ::)

мiŁenα.

evet gülfer aynısını benim çevremdekilerde dedi...

eymenin damaklar sertleşeye başlamış bakalım çıkması falan kaçıncı ayda olcak ::)

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 19 Ağustos , 2010, 09:55:36
Selen de ancak 8 ay 1 günlükken çıkartabildi 2 tane oldular çevredekiler diş için, ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi diyorlar  ::)

bende öle duymuştum evet  :laughing7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNu® - 18 Ağustos , 2010, 18:59:10
hayırlı olsun kuzumun 3. ayıı  :flowers: :opucuk:

bugün kutlamalara tam gaz devam;

OĞLUM EMEKLİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

tskler hayatım...

sızınde gözünüz aydın olsun masallah pasama  :opucuk:

) SaMiRa (

bizimki ne diş çıkarıyor ne emekliyor geriden geliyoruz biz :)
ilknurcum ne güzel yazmışsın bende sizlere soracaktım peki belirli saatleri varmı sabah derken kaçta veriyorsun öğen,akşam?
oğlum gündüzleri hiç emmiyor nerdeyse ben anne sütü yerine devam maması... bi düzen kuramadık hala düzenli yesin içsin istiyorum kahvaltıya başlamadık daha bizde başlarız artık..
bu arada pekmez hazır mı alıyorsunuz markası ne..reçeli şekersizmi yapıyorsunuz?

kaşık mamalarını kaç cclik yapıyorsunuz ?