2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

aysecim canim sag olasin dua ettt insaallah bozulmaz bu rutin :cildir:
öglenleri 2 saat uyumalari normalmis bizimkiler 5 aat uyuyorlardi
öglenleri 2 saate indirdik bizde
eymen nasill kuzucuk sicaktan cok terliyordur burdada hava yagmurlu yaz bitti gibi sogudu havalar

KUZEY

wayy maşallah Kuzey daha gecebile 5 saat uyumadı maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

burada adamın bir tarafından su boşalıyor ;D

eymen iyi uyku düzeni uysallığı iyi lakin ara ara kaçıyor birde biri varken bende ;

oğlum huzursuz oyandıklarından mıdır ? yoksa eymen oyun istedğinden midir?

uyku düzeni bozuluyor ::)

şuan iyişükrolsn :amin:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Selam arkadaşlar herkese. Ayşecim yüzüstü yatıyor diye korkma bir zamandan sonra bebekler böyle yatmaya başlıyor galiba. Benim kzımda artık hep yüzüstü yatıyor ama kafası yan olduğu için boğulma falan olmaz korkma Allah'ın izniyle. Rahat rahat uyu. Yastık koyma başına istediği kadar dönsün ve yatağına koy kesinlikle artık kocaman delikanlı oldu sonra ayırmaya çalışınca zorlanabilir.

Arkadaşlar bu isilik nasıl oluyor kızımın kolları 2-3 gündür bayağı döktü kıpkırmızı. Alerjik egzaması da var o yüzden ayırd edemedim isilik mi değil mi diye  Bir de başka yerlerde pek yok sadece kollarında dirseklere kadar. Doktorun daha önce verdiği alerji kremlerini sürdüm ama fayda etmedi islik mi oldu acaba??

DER!N

Geçmiş olsun canım, önceki kremi fayda etmediyse(egzama kendini yenileyen bir şey midir bilmiyorum, kreme direnç gösterir mi? ), muhtemelen isiliktir.

Kırmızı minik minik oluyor, kaşıntı vs. yok. İlerleyince o noktalar daha sıklaştığı için yüzeye yayılmış gibi oluyor minicik kırmızı kabartılar.

gülay t.

Çok teşekkürler canım, evet bayağı sık döküntüler hafif de kabarık. Egzama alerji yapan bir şey yiyince tekrar tekrar çıkan bir hastalık. Her ikisi karıştı galiba. Ama kaşınmıyor çok şükür ki.

мiŁenα.

teşekkür ederim gülaycım ..

artık öle yapıcam zaten yastısz yatırıyorum. :D

yanıma alışırsa ayırmak zor olur :'(

eymende isilik çenesinde falanda var o sanırsam agzı akıyor ya birde emiyor belki sıcakla birleşince kızardı :dontknow:

vücudunda kırmızı noktalar var hemen geçer inş. :amin:

zelis

iyi geceler kizlar , sonunda laptop bana kaldi  :laughing7:

Sahracigim cok gecmis olsun canim , insallah bi an once iyilesir tosun pasamiz....

gulaycigim benim kizdada var canim egzama, ara sira kabariyor , tr den bi krem getirdim onu surdummu geciyor....

Kizlar Allah kolaylik versin hepinize , sicakta oruc bi ayndan , evin isi gucu bi yandan birde bunun ustune bebeklerimiz......Cok sukur burasi sicak degil ama 18 saat oruc tutuyoruz   insan haliylen halsizlesiyor.. Rabbim hepimize guc kuvvet versin....

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

14 Ağustos , 2010, 11:31:58 #1254 Son düzenlenme: 14 Ağustos , 2010, 12:50:26 eyмeɴ çαğαɴ_ﮡ

Uploaded with ImageShack.us

günaydın bebeğimonlinen,n güzel anneleri :hello:

gülay t.

Günaydın arkadaşlar.

Sağol Ayşecim geçer inş hemencecik. Çok kötü görünüyor kıpkırmızı dün bepanten sürdüm belki iyi gelir diye bakalım ne olacak. Ayşecim bebekler için oluşturduğunuz videoyu nasıl izleyebilirim??

Zelişçim benim kızın bayağıdır güzel gidiyordu egzeması ama birden bu kızarıklık çıkınca şaşırdım yine birşey mi dokundu diye ama sanırım isilik oldu. Çünkü egzamadan kaynaklanan döküntüler 1-2 gün içinde soluyordu.

мiŁenα.

sizin seçtikleriniz bölümünde BEBEĞİMONLİNE YARAMAZLARINA VİDEO :D var..

ordan izleyebilirsin gülaycım :opucuk:

мiŁenα.

Neden kimse uğramıyor buraya :caca:

Babamız eymene çok şeker bir albüm almışşkomple resimlerini çıkarmışş ..birde koskocaman havuz almışş.. :k06:

içine eşim ben ve eymen giriyoruz hemde sıkışmadan :ehi:

neyse eymen bayıldı zaten havalar sıcakk çok sevdi su kuşum :nazar: :k06:

Albümde her ayına göre resim var çok şeker :k06:

Uploaded with ImageShack.us

AککORTįє

evt canım çok şeke güle güle kullanın

buna benzer bi albüm hediye almıştım doğumda hatta dün fotoğraf çıkarttım yine

albümde sadece 1 resimlik yer kaldı.

bende resim hobisi olduğu için bi 600 lük albüm hazırda bekliyor  ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 14 Ağustos , 2010, 17:46:39