2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

aysecim seni anliyorum canimm bende cok korkuyorum ama benim kizlar sadece gunduz öyle yatiyorlar gece sirt ustu uyuyorlar insallah bisi olmaz havasiz kalmaz yani kendisini kurtaracak yasta o
yani kafasini saga sola cevirir nefes almak icin.
isvecliler bir acayip bize yatirmayin dediler yuz ustu sirt ustu yatirin sebebsiz bebek ölumune yol aciyor dediler de ben inanmiyorum ufakken korktum öyle yatirmadim ama bazen yoruluyorlar sirt ustu yata yata pozisyon degistirmek gerek.
en kiymetlim tskler canim  :amin: :amin:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 13 Ağustos , 2010, 15:10:52
fudaylın ateşi düşmüyor doğru düzgün inip çıkıyor sürkli az önce ağız dolusu fışkırarak kustu yavrum yıkadım güzelce  azcık mama yedi 10 dk uyudu uyandı bağırıyor şimdi :D :D şurubuda ağzında tutup geri çıkarıyor yaa... keyfi yerinde maşallah oğlumun  :nazar: :nazar: :nazar: inşallah ateşide geçer daha kötü hastalığa yakalanmadan ayrıca bu kusma nerden çıktı ki şimd anlamadımm :dontknow: :dontknow:

ayşecim bizimkini koyduğum gibi ters dönüyor eymen yüzstü yatabilir bi problem olaağını sanmıyorum çünkü kafası yandır fudaylda yatıyor öyle kırk kere dönüyor gece-gündüz :)

duygucum inşallah böyle devam eder :amin: sizde rahatlarsınız biraz
çok sağolun kızlar
sevilcim sana da geçmiş olsun tekrar ıhlamur flan iç canım
Canım boğaz enfeksiyonu kusma yapar. Endişelenme. Ateşide üç güne kadar geçer inş. Bebişlerin hastalıkları anneleri yapratıyor keşke hiç hasta olmasalar ama yapacak birşey yok. Rabbim şifalar versin. :amin:

ırmak184

selam hanımlarrr...

damadım hastamı olmuş yavrum benim,sahracım cok gecmiş olsunn,inş. cok cabuk atlatırsınız.. :amin:
aysecim bizimkide öyle cok dönüyor,karyolasında pek dönemedigi için o yüzden rahat yatırıyorum şimdilik..
sevilcim gecmiş olsun  :opucuk:

ırmak184

duygucum kızlarının uyumasına sevindim sende dinlenmiş olursun,inşallah hep böyle devam eder,bizimkide düzene girmişti öylede devam ediyor şükür..

AککORTįє

hasta yavrularıma çok geçmiş olsun Allah ım şifa versin  :amin:

yazılanların tamamını okuyamadım, benimde keyfim iyi değil bu sıralar

SiRiNe

Alıntı yapılan: ırmak184 - 13 Ağustos , 2010, 16:04:56
duygucum kızlarının uyumasına sevindim sende dinlenmiş olursun,inşallah hep böyle devam eder,bizimkide düzene girmişti öylede devam ediyor şükür..
irmakcim sag olasin canim ya insaallah böyle devam eder :amin: :amin:
ilknur canim hayirdir  :opucuk:

AککORTįє

ilkcemre

ek gıdalarla başımız belada....

ayyyy yemioooooo :S

şöle ki onun için pişirdiklerimi yani tuzsuz salçasız olanları yemiyo. kilitliyo ağzını, açtıramıyorum. ama bize yaptığım salçalı tuzlu çorbaları yemeklerin suyunu şapur şupur göötürüyo. sofraya oturtuyorum alışsın die nerdeyse mama sandalyesinden masaya atlayacak. istiyo resmen ver die. onun çorbasını da yemek masasına koyuyorum belki ister die ama yok ayırt ediyo :S

мiŁenα.

sağolun kızlar..

sevilcim bana vermişti doktor :-\ hamileykende emzirirkende kullanılıyor :dontknow:

eymen bensiz uyuyorda çok dönüyor diye ben huzursuz yatıyorum onun için yanıma alıyorum..

demekki normal birşey bu bende huzurla yatim artık diken üstünde uyuyorum...

iş yaparken 100 kez kontrol ediyorum iyice pranoyak oldum :'(

duygucum uykularının düzeni daim olur inşş :amin:

ilknurcum eymende isilik 1-2 kez yıkıyorum gündüzleri :sad1:

v :sad1:llah :sad1: pilim bitti benim iş yemek güç ..gına geldi :sad1:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

İsiliklere hametan pomad kullanabilirsiniz hanımlar,

Şu sıcaklar azalsa Ya Rabbim yavruları koca kış hasta etmedik yaz geldi geleli tüm forum ahalisi olarak totomuzu doğrultamadık.
Biz iyileştik elhamdülillah, Rabbim sizlere de acil şifalar versin.

мiŁenα.

amin gülom.. :amin:

kış mevsiminpek sevmem lakin kışı bekliyorum dört gözle :-\

°o.O євяυ O.o°

off niye sevmion ayşee böle hiç çekilmio yaa yanıorum resmen :cildir: bu arada photoshop prog sormuştm ama nese ::)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Ah canım oğlum dan dolayı :'(

sıcakta isilik+ sürekli ter+ huzursuzluk+ uyksuuzluk oluyor ara ara..

eymen yaramaz bir bebek değil ama sıcakta bunalıyor çok :y25:

canım photoscape photomagic ve çerçeve içinde ..

photo funny
photo funia
caption

vs gidiyor canım.. :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

tmm işte yaz sevilmez yani  yanıorum bnmde göbeğim ve göğüslerm  isilik oldu galiba ama olsun bebğim yancağına ben yanim
:cildir: tmm cnm saol prog için

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.