2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

allah razı olsun sizden kızlar
gülfercim kusma ishal yok biliyorum belirtileri ama insanın aklına herşey geliyor neden acaba diye  :icon_scratch: :icon_scratch:

gece çok ılık suya soktuk biraz hafifledi bugün sokmadım daha fitil verdim ateşi 37.2 oldu şükür kki etkisi geçince yükselmez inşallah  :amin: :amin: :amin:

sürekli ağlıyor yavrum beni bırakmıyor zor uyuttum kucağımda bana baka baka uyudu annesi kurban olsun  :binkybaby:
damaklarda bişi yok baktım sabah beyaz ama diş çıkacak gibi değil

bende yatsam anca yarın kalkarım uykusuzum çok ve dayanamam uykusuzluğa rabbim kolaylık versin herkese :amin: :amin: allahtan niyetli değilim

мiŁenα.

tünaydın hanımlar :hello:

dün allahın izniyle sorunsuz tuttum orucu sütümde azalma olmadı... :amin: :nazar:

bugünde tutuyorum. :hello2: :hello2:

duygu ciden balkızın ikizler tam sizlik yauşuklu uşaklar :k06:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 12 Ağustos , 2010, 12:51:21
allah razı olsun sizden kızlar
gülfercim kusma ishal yok biliyorum belirtileri ama insanın aklına herşey geliyor neden acaba diye  :icon_scratch: :icon_scratch:

gece çok ılık suya soktuk biraz hafifledi bugün sokmadım daha fitil verdim ateşi 37.2 oldu şükür kki etkisi geçince yükselmez inşallah  :amin: :amin: :amin:

sürekli ağlıyor yavrum beni bırakmıyor zor uyuttum kucağımda bana baka baka uyudu annesi kurban olsun  :binkybaby:
damaklarda bişi yok baktım sabah beyaz ama diş çıkacak gibi değil

bende yatsam anca yarın kalkarım uykusuzum çok ve dayanamam uykusuzluğa rabbim kolaylık versin herkese :amin: :amin: allahtan niyetli değilim

ecmain inşaallah!

Sahracım, muhtemelen yakında diş gelecek aynılarını Selenle yaşadık biz 2-3 gün sonra damağında çiziği bulursun diye düşünüyorum.
Ben 2 öksürdü diye doktora götürdüm faranjit dedi doktor ilaca başladık bitti çok şükür ama belki de dişti sadece yavrumun derdi boş yere mi antibiyotik verdim diye düşünüyorum şimdi.

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim öksürüğün yanında ateşte varmıydı? Ateş yoksa antibiotiği drda verse kullanmayın derim ben. Yurt dışında ben istediğim halde ateş olmasa asla vermezlerdi. Bu yanlarını arıyorum onların. Burda hemennn ant. veriyorlar. :(

DER!N

Vardı vardı Nesrinciğim, hem de ne ateş  :( 40.7'ye kadar çıkmıştı digital kulak ölçerle ölçüyorum ben her zaman aynı kulaktan.

Bir inip bir çıkıyordu ateş, Selen'in gözleri ilk kez öyle baktı sanırım hiç unutmayacağım o bakışı.

nesrin_beyza&berrin

canım o zaman üzülme o dişten değildir. Benim bebiş hasta olduğu zaman ateşi diştenmi diye sordum o dişten değil demişti. Hastalık dişin daha erken çıkmasına neden oluyormuş.

DER!N

ferda2

kızlar hasta bebeklere allah şifa versin bizim doktorda şöyle demişti kızım 6.hastalık çıkarmıştı hep ateşleniyordu ateş bir inip aniden yükseliyordu en fazla39 olmuştu doktorumuzda diş hafif ateş yapar demişti 39 a kadar çıkmaz demişti şükür atlattık bende ateşli bebeğin ayağına sirkeli çorap giydiriyorum banyo yaptırıyorum dolven kcalpol dönüşümlü veriyorum

) SaMiRa (

doktora gittik öğlenden sonra faranjit-soğuk algınlığı dedi doktor ateş 38.2 ydi ordada öksürük ara ara az az oluyor az geliğimiz gibi duş aldırdım az öncede ıslak bezler koydum vücuduna biraz düştü şükür inşallah geçer :amin: :amin: doktor diş gözükmüyor dedi yine :dontknow:  ilaç verdi peditus ve öksürük şurubu var onu kullanıcaz 5 gün.. anti.verdi ama pazar günü görüşücez ondan sonra kullanıp kullanmamaya karr vericez inş.gerek kalmaz :amin: :amin: diğer ilaçları bıraktık vitamin ve kan vermiyorum bu süreçte..şimdi uyuyor yavrum geceyi inşallah sorunsuz atlatrırız :amin: :amin: :amin:ateşimiz 38.5 olmadı ama korkuyo insan işte ya yükselirse diye
allahım sen koruu :amin: :amin:

tweety0555

gecmıs olsun tum hasta bebeıslere..oksurukten fılan degılde atesten cok korkuyorum...rabbım evlatlarımızı korusun...
ben salıya kadar yokum

nesrin_beyza&berrin

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 12 Ağustos , 2010, 22:46:03
doktora gittik öğlenden sonra faranjit-soğuk algınlığı dedi doktor ateş 38.2 ydi ordada öksürük ara ara az az oluyor az geliğimiz gibi duş aldırdım az öncede ıslak bezler koydum vücuduna biraz düştü şükür inşallah geçer :amin: :amin: doktor diş gözükmüyor dedi yine :dontknow:  ilaç verdi peditus ve öksürük şurubu var onu kullanıcaz 5 gün.. anti.verdi ama pazar günü görüşücez ondan sonra kullanıp kullanmamaya karr vericez inş.gerek kalmaz :amin: :amin: diğer ilaçları bıraktık vitamin ve kan vermiyorum bu süreçte..şimdi uyuyor yavrum geceyi inşallah sorunsuz atlatrırız :amin: :amin: :amin:ateşimiz 38.5 olmadı ama korkuyo insan işte ya yükselirse diye

/quote]
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 12 Ağustos , 2010, 22:46:03
Canım çok geçmiş olsun. Rabbim şifalar versin.

DER!N

DİLVİN

günaydın kızlar
hasta bebeklere geçmiş olsun
Rabbim acil şifa versin  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik