2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 10 Ağustos , 2010, 01:04:54
ırmakcım;hoşgeldin canım  :opucuk:

serpilcim,sevilcim  incileriniz hayırlı olsun kızlar  :opucuk: :flowers:

sahracım; biz en son 6 aylıkken gittik artık 8. ayda gidicez ilk defa bundan önce her ay rutin gittik,

fudayl tam ne kadarlık oldu şimdi bizden küçük diye biliyorum biz bile 6 aylıkken  8 dediğine göre

siz bizden küçüksünüz 9 demesi ilginç hakkaten  :icon_scratch:

bu arada başın sağolsun canım ; mekanı cennet olsun  :amin:

gelelim bize benim oğlum çok az da olsa 2 gündür

günde 3/4 kez öksürüyor olmasına rağmen bugün bir kere öksürdü

ben yine götürdüm doktora neden diye

doktor burnuda akıyor mu dedi evet meğerse diş yapıyormuş öksürüğü sizde de varsa panik olmayın yani

kaç gündür doğru dürüst birşey de yemiyor sadece meme emiyor  :BangHead:

dün mesela kahvaltı  ve akşamda yoğurt yedi  tabi aralarda sürekli meme emiyor

vermiyorum mesela bi kaç saat acıksın diye memeyi yine yemiyor ve doğal olarak ta yine meme veriyorum

sokuyorum ağzına kaşığı ağlıyor sıkılıyor kalkmak istiyor

bugün sadece çorba içti gün içinde de sıklıkla meme

aç değil  dün yine süt düğümlenmesi olacaktım yine az kala

yemiyo 2 emiyo bırakıyo

oğlum hadi em bakıyo suratıma  annesi gurban

ben de uyudukça soktum ağzına

hem diş hem sıcak çocuk napsın

kime sorsam çocuğu olan normal yememesi diyorlar hem diş çıkarmaya çalışıyo hem bu sıcakta yemek istememesi

bakalım hayırlısıyla gelsinlerde az da değil 4 tane  :sad1:

cnm bızım dısımız cıkmıyor kı yanlıs okudun galıba sekerım  :k06:  daha 3 aylık olmadık bıle bız anammm ne dısı  :k06:

KUZEY

yaa aynı olay bizde de war saç kalmıcak yola yola tırnaklarını dibinden kesiyorum yine yüzümü çizdisaldırıo resmen :-ooo :-ooo :-ooo

мiŁenα.

anam benim tutam tutam eymenin elinde kalıyor ..

herkezin saçına dalıyor ve nasıl heyecanlanıyor çığlık çığlığa :k06:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

мiŁenα.

vallahi bilmiorum sabah yanıma alıyorum saçlarımı çeke çeke uyandırıyor nasıl çığlık atıyor seviniyor.. :k06:

ne anlıyor bilmiyorum :k06:

gülay t.

Selam arkadaşlar, herkese hayırlı  Ramazanlar  diliyorum. Dişi çıkan bebeklerin dişleri hayırlı olsun. Sahracım 6. ay aşımızda doktor bize de 9. ayda kontrole gitmemizi söyledi. 1 yaşına kadar aşı olmadığı için arada kontrol maksatlı çağırdı 9. ayda. Önemli birşey değil anlayacağın.

tweety0555

kızlar hayırlı ramazanlar..bende sahurda yumurta ve bır tas corba ıctım 1 bardak rezene ve yarımlıtre sut ıctım...ama su saatlerde susamaya basladım :-\
bu araa mert sıcaktan huzursuz bende su doldurdum kuvatı oturrttum abısı ıle ıkısını oynadılar cıglık eslıgınde...cok sevındı..banyo yaptı dıye cıtcıtlı gıydırım dedım kıyamet koptu bende gıydırmedım...
bu arada benımde tayınım esımın oldugu ılceye cıktı..bıraz yol olacak ama rahat olacagımı dusunuyorum hakkımda hayırlısı

KUZEY

hayırlı ramazanlar kızlar  :flowers:
Özlemcim çok sewindim ne güzel benim

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Ağustos , 2010, 12:37:13
kızlar hayırlı ramazanlar..bende sahurda yumurta ve bır tas corba ıctım 1 bardak rezene ve yarımlıtre sut ıctım...ama su saatlerde susamaya basladım :-\
bu araa mert sıcaktan huzursuz bende su doldurdum kuvatı oturrttum abısı ıle ıkısını oynadılar cıglık eslıgınde...cok sevındı..banyo yaptı dıye cıtcıtlı gıydırım dedım kıyamet koptu bende gıydırmedım...
bu arada benımde tayınım esımın oldugu ılceye cıktı..bıraz yol olacak ama rahat olacagımı dusunuyorum hakkımda hayırlısı

ohh ohhh bayada yemişinnn özlemcımmm  :ehi: :ehi:

ben sadece su içip uyudumm :(

eşim işyerı sıcak dıye oruç tutamıyor.bende tek başıma yemeye üşendim
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

kankim kuruyup kalacan kızım 50 kilo olcan bu gidişle su içipyatılır mı bu sıcakta 20 saat aç mı durcan :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 11 Ağustos , 2010, 13:05:43
kankim kuruyup kalacan kızım 50 kilo olcan bu gidişle su içipyatılır mı bu sıcakta 20 saat aç mı durcan :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

bu gece yıycem amaa  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben yemıcem süt ve su yetiyor..

ben ne acıktım ne susadım ..

sütümede :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEY

DİLVİN

Alıntı yapılan: eyмeɴ  çαğαɴ_ﮡ - 11 Ağustos , 2010, 13:23:43
ben yemıcem süt ve su yetiyor..

ben ne acıktım ne susadım ..

sütümede :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ben sahurda yıycem demek istedımmm  :k06:

KUZEY

maşallah Ayşecim durmadan su içiyorum yiorum ama göğüslerim fosladıııııııı :-ooo Kuzey gündüz max.2 defa emio bir şey de yemiyor yawrum  ??? ??? ???