2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ırmak184

biz izin almıştık müstakbel damadımızdan  :suclu:  :suclu:
serpilcim hayırlı olsun  :hello2:

ırmak184

ilknurcum öksürügü gectimi oglusunun benimki cok fena öksürüyor yarın sabah doktora götürücem  :sad1: bakalım diştenmi yoksa üsüttümü melegim  ::)

°o.O євяυ O.o°

bncede ayse izin almalıydı:) bu arada gelmis senn gelin tatlden ayse:)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

günaydın hanımlarrrr..

ramazanımız mübarek olsun inşallah, hakkını verebileceğimiz bi ramazan geçirmek duası ileee....

bugün güzel bi huzurla uyandım. gece hiç uyumamama rağmen sabah uykumu almış olarak kalktım... ramazan huzuru galiba...

DER!N

мiŁenα.

oooo gelmişşş hakket yok anacım benim oğlan gelmez bu işlere :ehi:

günaydın kızlar... :hello:

bugün ilk oruç günü rabbim hiç zorluk çektirmeden tutmayı nasip etsin..

valahi içim huzurlu sütümde inşallah azalma olmaz..

sahurda haşlama yumurta ve bır barda süt içtim netten okudum emziren annelere iyimiş.. :D

bugün bana yıllardır görüşmediğim arkadaşım gelecek  :muzz:

ev işi ve ütü beni bekliyor öptüm sizi :-* :-*

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Bir Du'adır Ramazan...

Ramazan...Allah'u Teala'nın Kainattaki Haşmetli ve Küllî İdaresine...Rahmetine...Şefkatine...Geniş ve Azametli...İntizamlı ve Küllî Bir Tarzda Mukabele Edebilmenin Duasıdır...

Ramazan...Cenâb-ı Hakk'ın Nimetlerine Karşı Şükredebilmenin Duasıdır...

Ramazan...Fukaralara Yardım Edebilmenin Duasıdır... (Başka Kardeşlerimizi de Hatırlayabilmenin...Onlara da Dua Edebilmenin...Üzerimizdeki Bencilliğin Kaldırılmasının Duasıdır)

Ramazan...Mülkün Mâlikinin Allah'u Teala Olduğunu Nefsimize Talim Ettirebilmenin Duasıdır...

Ramazan...Nefsimizi Terbiye Etmek...Kötü Alışkanlıklarından Vazgeçirebilmek İçin Bir Duadır..

Ramazan...Kur'ân-ı Kerîm'in İndirilişini Karşılamak İçin Melek Gibi Bir Vaziyete Girebilmenin Duasıdır...

Ramazan...Bâki Bir Ömrü Kazanabilmenin Duasıdır...(Kadir Gecesi)

Ramazan...Ahiretimizi Kazanabilmenin ve Ahiret Kazancımızın Artmasının Duasıdır...

Ramazan...Sıhhat Duasıdır...

Ramazan...Allah'u Teala'ya Karşı Olan Aczimizi ve Fakrımızı Bilebilmenin Duasıdır...

Ramazan...Diğer 11 Ayı Kulluk Bilinciyle Geçirebilmenin Duasıdır...

RAMAZANIMIZ MÜBAREK OLA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

SENİNDE RAMAZANIN MÜBAREK OLSUN CNM HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞ.  :amin:

KUZEY

günaydın kızlar hayırlı ramazanlar herkese  :flowers:
İlknurcum we Irmakcım sağolun kızlar çok şükür sonunda oldu 2 yılın üstüne :hieyt: :hieyt:

) SaMiRa (

serpilcim gözün aydın canım çok sevindim

ırmakk; ben hatırlayamadım izin aldığınızı  :icon_scratch: :)

kızlar bizde öksürüyoruz sabahtan beri 4-5 kere öksürdü oğlum hemen şurup verdim doktora söylüyorum ciğerleri temiz bişey yok diyor ama dolu öksürüyor muayenede denk gelmiyor öksürüğü inşallah bişi olmaz  :amin: :amin:....sizin bebeişlerinizde hemencik düzelir inşş... :amin: :amin:
ya fudayl saçımı başımı yüzümü gözümü yoluyor sizdede varmı bu durum neden böyle yapıyor oğlumm :'(

) SaMiRa (

DİLVİN

günaydın sahracımmm

al bendende o kadar

sabah biraz yanıma aldım yerde uzanıyorduk

uyanım diye saçlarımı yoldu hep :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

geçici bir süre saçlar çekiliyor sanırım sevgi gösterisi  :)

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 11 Ağustos , 2010, 11:43:55
geçici bir süre saçlar çekiliyor sanırım sevgi gösterisi  :)

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

günaydın gülfercım  :opucuk:

DER!N